• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

O absurdnosti vnucovaných Teček
Počet návštěv: 1044

O absurdnosti vnucovaných Teček

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Ano, ještě se najde dost lidí, kterým přijde níže uvedený obrázek jako docela v pohodě. Zdá se jim normální, že se hledá známka jedné nemoci a potvrzení její neexistence je jedinou vstupenkou k normálnímu životu. Fakt, že stejně můžou být nalezeny (ale nehledají se) i pozůstatky nebo zárodky dalších nemocí – mnohem horších (tuberkulóza, žloutenka, ap.) – nikomu nepřijde divný.

A tak se ti bojázliví a důvěřiví bez odporu podrobují a raději vypínají své myslící schopnosti. Jiní se snaží najít nějakou jednodušší cestu. Za chvilku se rozjede černý trh s certifikáty a falešnými testy. Jako se to fakticky stalo v Polsku – “Polská internetová síť je doslova zaplavena nabídkami na výrobu falešných potvrzení o očkování proti covidu, o absolvování negativních testů či o překonání nemoci. Ceny padělků se pohybují od 250 do 500 zlotých (1400 až 2800 Kč). V tomto případě se jedná o tzv. levnější papírové verze, které postačí například ke vstupu do restaurací, na koncerty nebo sportovní akce.”

Ten, kdo si tomůže dovolit, protestuje otevřeně. A nepřekvapí, že k tomu mají odvahu spíše lidé ze zemí, kde se ještě nepodařilo lidem vymýt dokonale mozky. Co k tomu řekl srbský tenista Djokovič? “Cítím, jak jsou všichni v této souvislosti s očkováním striktní a nepřátelští. Ale já nechci být součástí téhle špíny. Jestli se dám nebo nedám očkovat, to je přece moje soukromá věc. A víte co? Ať na tohle téma řeknu cokoliv, stejně se moje odpověď překroutí, jak se to komu hodí.” Reagoval tak na povinné očkování jako na podmínku vstupu do Austrálie.

Chápu, že politici ve své tuposti musí poslouchat své šéfy z EU, ale obyčejný člověk si dnes může udělat názor. Internet nezastavíš. Dají se najít studie, které přinášejí podrobnější informace než propagované fráze o nehynoucí účinnosti očkování a jediné cestě ven z “pandemie”.

Je otázka, jestli tady vůbec nějaká pandemie je. Každý si může porovnat čísla počtu hospitalizovaných, absolutní čísla mrtvých bez ohledu na příčiny. Každý si může tato čísla porovnat v jednotlivých zemích v souvislosti se zavedenými opatřeními. Mé postoje se opírají o tvrdá data, zpochybňovat je hloupými řečmi o šarlatánství je ubohé. Ano, dnes existují i studie o účinnosti očkování a závěry jsou jasné. Očkování v žádném případě jako covidová tečka nefunguje. V žádném ohledu.

Lidi to ví i bez studií – stačí si dát do souvislostí vlastní zdravotní stav, informace z vlastního okolí o tom, co kdo a jak. Vzorků už máme více než dost, stačí sledovat dění ve své vesnici, v zaměstnání, ve svém okolí. Kdo měl covid, jak ho snášel, kdo se očkoval a jak to snášel. To jsou hmatatelná fakta, která vidíte na vlastní oči. A výsledek? Lidé se nechtějí očkovat. Rozhodli se tak na základě vlastního pozorování a svobodně. Každý, kdo schvaluje to nechutné vydírání a nátlak, je ubožák.

Pokud někoho musíte nutit k nákupu zboží násilím, tak to zboží není dobré. Tečka.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rostislav Vild

Rostislav Vild

28.10.2021 07:19

Ria No Moresilence stránky s osudy lidí po očkování, přes veškerou cenzuru, stále fungují. Jen musíte rozkliknout každý článek. Obsah i překlad naběhnou samy. https://www.facebook.com/profile.php?id=100068922816380


 
Rostislav Vild

Rostislav Vild

28.10.2021 07:18

Nenechávejte se znovu očkovat a nevěřte tomu, že vaše problémy, které se projevily po očkování s tím nesouvisí. Protože výrobce odmítá odpovědnost, vláda odmítá odpovědnost, Ministerstvo zdravotnictví odmítá odpovědnost, stejně jako hygiena, organizátoři mediální masáže, tzv. odborníci i váš zaměstnavatel, který vás tam žene. Pokud budete mít těžké zdravotní problémy, kterých se budete roky zbavovat, ztratíte práci a ocitnete se v těžké životní situaci, nikdo z těch, kdo vás nutili, vám nepomůže. Naopak, pokud to zveřejníte, budou se vás snažit cenzurovat, zpochybnit, nebo zesměšnit. Neustupujte jim a alespoň si nedávejte další a další dávky, protože jinak vám hrozí, že zůstanete nemocní, chudí a na vše zcela sami.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

27.10.2021 16:58

Mnoho lidí,kteří se dali očkovat,se ohání oficiálními statistikami,které jsou zveřejňovány.Nechtějí brát v úvahu,že statistiky se dají různě upravit pro potřeby oficiálních míst.Byl to Churchil,který řekl:věřím jen statistikám,které si sám zfalšuji!Stejně postupují i oficiální místa v ČR a EU a ohání se s upravenými statistikami.Část lidí jim věří a proto se dali očkovat.Dále se dali očkovat kvůli dovoleným,hospodě a pod.Další zase se očkovat nenechají,protože tém vakcínám nevěří.Proto se snaží oficialní místa psychologicky zapůsobit např.že se lidé očkování bojí a podobných nesmyslů.Jenže očkování se musí opakovat i po třetí.Nikdo nezaručí,že se bude potřeba očkovat i po dalším půl roce.Proto chtějí vládnoucí demagogové občany selektovat,jak to činili v Německu za Hitlera(což dnešním vládcům nikterak nevadí),ale stejná selekce probíhala za komoušů,což sice vládním gaunerům vadí,ale nebrání jim to v zavádění selekce i dnes.Neposloucháš naše rozkazy a tak s tebou zatočíme.Nakonec je pravdou,že když si to občané nechají líbit,není důvod selekci nezavádět.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...