• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Hrubá neomalenost vůči neočkovaným.
Počet návštěv: 780

Hrubá neomalenost vůči neočkovaným.

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Podle ministra zdravotnictví Vojtěcha se epidemie (takže ne pandemie, ale epidemie) Covidu-19 stala epidemií neočkovaných. Ti podle dat o šíření nákazy jen za říjen tvoří 74 % pozitivně testovaných a 63% hospitalizovaných. Ještě by měl pro úplnost dodat, že díky neočkovaným praskají nemocnice ve švech a všechny chirurgické či podobné plánované zákroky jsou odloženy na neurčito!

Je podzim, který se podle novodobého kalendáře opakuje již po 2021 kráté, slovy po dvatisícejednadvacet kráté. Řeklo by se, nic nového, nebo také „no a?“ Jenže s tím počtem podzimů se váže také stejné číslo pro období chřipek, nachlazení, rým, kašlů, zvýšených teplot, opakovaných respiračních nemocí atd. Do výskytu Covidu-19 se nikdy nikdo nepozastavoval nad tím, že lidé pokašlávali, posmrkávali, že zůstávali doma s teplotama, pili litry bylinkového čaje s medem (rumem), prostě, že to bylo vždy období typické pro zmíněné nemoci. Kromě jiného se často ve velkém počtu onemocnění vyskytovala také chřipka, která „kosila“ (umrtí) hlavně staré lidi. A bývalo jich jak na podzim, tak i na jaře kolem tisícovky. Co bylo však podstatné, že se nikdy nedělali taková drastická, celoplošná opatření navzdory tomu, že kašlal, smrkal nebo marodoval každý druhý, třetí člověk v republice. Vše probíhalo jako neodmyslitelná součást lidského života, která se opakovala tu v menší, tu ve větší míře či rozsahu po dvatisícedvacetjedna roků. Dnes je zřejmě každý takový běžný výskyt ať už rýmy, kašle, zvýšené teploty aj., pokládán za pozitivní příznaky Covidu-19 a následně je zahrnut do statistiky nakažených Covidem-19!

Co je však neobjasněné, jak jsou léčeni ti, u kterých byla testem zjištěna nákaza Covidem-19. Jsou snad všichni hospitalizováni nebo jsou odkázáni na domácí léčení? A pokud jsou tzv. „pozitivně nakažení“ a jsou v domácím léčení, čím nebo jak jsou léčeni, když jediný lék proti viru Covidu-19, jak je známo, jsou vakcíny? Nebylo by od věci, kdyby i o těchto věcech pan ministr zdravotnictví informoval občany, jinak jeho stanoviska, rozhodování, resp. statistiky postrádají věrohodnost a smyslplnost.

Existence nemoci Covidu-19 je skutečností, kterou nelze neakceptovat. Zdá se však, že kromě tohoto faktu se vše ostatní, co se děje kolem nákazy a onemocnění Covidem-19 u neočkovaných lidí, resp. lidí, odmítajících se očkovat, jde o nezákonné „znásilňování“ lidských práv a svobod, které má občan zajištěny Listinou základních lidských práv a svobod a Ústavou ČR.

Tvrdit, že neočkovaná část obyvatelstva je příčinou nákazy virem Covidu-19 je nejen neomalenost, ale neopodstatněná pomluva a lež. Dle statistiky je cca 65 % občanů dvakrát očkováno, ještě větší počet občanů očkováno jedenkrát. Chce snad pan ministr tvrdit, že současné šíření nákazy Covidu-19 je hlavně způsobováno nepodstatnou částí neočkovaných občanů? Že těch 63 procent

hospitalizovaných v nemocnici jsou neočkovaní lidé? Nechce tím pan ministr zatajit, že účinnost vakcín není zdaleka tak účinná, jak se predikovalo, resp. tvrdilo a přenést neefektivnost a šíření nákazy na neočkované?

Ne jednou bylo renomovanými odborníky (prof. Beran aj.) konstatováno, že očkování vakcinami neuchrání člověka od nákazy Covide-19, jen zmenší průběh onemocnění a sníží možnosti úmrtí. Přesto je veřejnosti předkládána verze, že vakcíny chrání před nákazou Covidem-19. Je také nevyvratitelnou skutečností, že nositelem a šiřitelem nákazy Covidu-19 mohou být jak lidé neočkovaní, tak lidé očkovaní, jenom o tom neví, neboť sami žádné příznaky onemocnění nemají. Lze se tedy logicky domnívat, že statistiky, jak jsou nám panem ministrem předkládány, jsou irelevantní či zavádějící a nepochybně i účelové a nátlak na očkování těch, kteří to z vlastního rozhodnutí odmítají, je nezákonný, tudíž i protiprávní.

Jiří B a ť a , 27.10. 2021

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

28.10.2021 22:25

Tzv. alternativa se dnes zabyva prevazne covidovym spiknutim. Nevim, jestli tem svym nesmyslum sami veri, ale travi tim disproporcionalni mnozstvi casu, misto aby se zabyvali skutecnymi problemy. Ona je to cesta mensiho odporu.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.10.2021 17:16

Ono se nejedná o blba Vojtěcha.Do akce se zapojili o "lékaři" v Brně,kteří o tom dokonce vytvořili článek.Tam v jedné části tvrdí,že mezi nakaženými je zhruba 53% neočkovaných a asi 47 % očkovaných.Vzápětí jedním dechem tuto informaci popírají úplně jinými čísly,podle nichž je poměr 80:20.To všechno uvádí v jednom jediném článku,který byl zveřejněn na Seznamu.A takovým lidem máme věřit?To nejsou lékaři,ale poskokové politiků a farmaceutické lobby!Kromě toho se prý jedná o virus delta,proti kterému jsou všechny vyráběné vakcíny neúčinné.Prý máme věřit odborníkům,ale kterým?Těm,co propagují vakcinaci,nebo těm,co jo nedoporučují z důvodu dlouhodobé neúčinnosti?Na začátku stačily dvě očkovací dávky a nyní už jsou potřeba třetí!To přece nikdo předtím netvrdil.Takže se může stát,ža poté bude potřeba další dávka očkování a to může pokračovat do nekonečna.Asi by propaganda očkování udělala lépe,kdyby dokázala přiznat,že vakcíny jsou v experimentálním stadiu,což podle výsledků asi jsou.Vakcíny se vyvíjejí několik let,nikoliv dva měsíce.Takže jsou skutečně ve stadiu experimentů.Lidé se nechali očkovat před létem kvůli dovoleným a hospodám a dnes si propagátoři očkování stěžují,že na třetí dávku nejdou všichni,co byli očkováni dvěma dávkami,jež jim měly zajistit bezpečí před covidem.Jenže nezajišťují a proto se nikdy nepodaří očkovat počet lidí,který by,podle propagandistů,bylo potřeba proočkovat.Vakcínám prostě nevěřím a nikdo mne nedonutí,abych se nechal očkovat!


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...