• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za
Počet návštěv: 1472

Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za "demokratů" ani na pivo

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Vakzine macht frei. Hra na covid a diskriminace nepodvolených (neočkovaných experimentální vakcínou) nabírá obludných rozměrů. Za jásotu drtivé většiny pologramotných mainstreamových jakože novinářů. Jinak pohrobků Rudého práva.  

Napsal jsem 31. 3. 2020, tedy na začátku PR pandemie blog COVID-19: skvělé PR, demolice ekonomiky a nástup nových totalitních praktik, ve kterém jsem nastínil několik bodů, kam tahle "náhodná" krize může vést:

Ekonomická „pomoc“ formou „lepších, bezúročných atd.“ úvěrů
Likvidace středních a menších podniků/podnikatelů
Inflace a pokles životní úrovně
Očkování jako vysvobození?
Orwellův Big Brother a „chytrá karanténa“
Nahrazení hotovosti?
Text si můžete každý přečíst a sám posoudit, nakolik jsem se trefil či nikoliv.

Nicméně je do nebe volající současná diskriminace a segregace občanů (včetně dětí ve školách) na očkované a neočkované a podněcování k nenávisti vůči neočkovaným dokonce z pozice ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (mimo jiné člena "věhlasného" Bakalova think tanku Aspen Institute a slušného sběratel funkcí), který hovoří o "epidemii neočkovaných". Už chybí jen nášivky na košile.

Podněcování k nenávisti od ministra Vojtěcha (toho s ochrankou)
Jakkoliv je epidemie hygieniky v ČR považována v případě 1600-1800 nakažených (zdroj), tedy daleko nad čísly, kterých kdy u nás PR covid dosahoval. Ostatně jak ministerstvo vakcinace, pardon zdravotnictví, účelově přiživuje počty hospitalizovaných a zemřelých na/s COVID-19 jsem psal zde.

A jakkoliv jde o účelovou lež, jelikož v hospitalizovaní v nemocnicích v té době byly dle informací přinesených webem Hlídač státu asi v poměru 40:60 (neočkovaní vs. očkovaní).

Všeříkající je pak, že ministr zdravotnictví, který je údajným zachráncem českého obyvatelstva před strašným virem, má ochranku? Zajímavé, ne? Místo aby ho národ na ramenou nosil.

A média - včetně či zejména těch veřejnoprávních? Hlídací psi demokracie? Jako za každého režimu poplatná jak slečny z vykřičených domů. Tedy abych mnohým nekřivdil, většina pisálků za to vlastně ani nemůže, neboť se jedná o pologramotné prorežimní svazáky, kteří mají problém dát dohromady 1+1.

Tož tak.

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

03.11.2021 15:07

Covid je otrava. Nikdo nema rad rousky, lockdowny, restrikce. Nekteri si usmysleli, ze covid vubec neexistuje. To jenom vlada strasi, vyvolava hysterii, z nejakeho duvodu manipuluje a falsuje data. Staci vyvinout tlak na vladu, aby prestala s temi rouskami, lockdowny a vakcinami. Staci se razne postavi vlade a covid - jako kdyz mavnes kouzelnym proutkem - zmizi.

Jedna se o "wishful thinking" ale prevsim o ztratu kognitivnich funkci. Dotycni nedovedou rozlisit chorobne fantazie od reality.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

03.11.2021 07:58

Pane Vyorale, smekám. Už dlouho jsem nečetl tak skvělej název článku, či příspěvku. Nesmíte se na ty blby od novin zlobit. Pravda u nich se největším dílem jedná o nedovzdělanost, opilství, zkorumpovanost feťáctví ... ale to co je všechny spojuje je to, že kdyby psali pravdu, neměli by co žrát. Systém je špatně. Henten systém. A u farmacie ? Velice prosté - znárodnit. Jak říkal ten náš Mistr Jan Hus - vemte jim kost ...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.11.2021 22:33

Je to jednoduché,neboť "ministr" Vojtěch je na celé záležitosti zainteresován.Jenom plní příkazy a dost ledabyle,neboť jeho opatření jsou protizákonná,jak už mu mnohokrát sdělily soudy.Od počátku se falšují statistiky o průběhu a počtu nemocných(přitom mluví o nakažených) a o přeplněnosti nemocnic.A umělá nemocnice v Letňanech zela prázdnotou.Sečteno,podtrženo,od začátku se jedná o uměle vyvolanou akci,v jejímž pozadí je kdosi,kdo má špatné záměry s lidstvem.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...