• Středa, 26. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Zora

Držme palce Pirátům. Rozvrátí Fialovu vládu na to tata
Počet návštěv: 1437

Držme palce Pirátům. Rozvrátí Fialovu vládu na to tata

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Možná se mýlím. Ale je dobré si v představě o budoucí Fialové vládě dát před sebe fotografii fanatického undergroundového bojovníka Antify Ivana Bartoše, vyhodnotit si všechny možné výroky pirátských představitelů v posledních čtyřech měsících. A přidat k tomu doslova třídní boj téhož Bartoše proti těm, kteří byli mnohem úspěšnější ve volbách, ač podle Pirátů to měli být právě oni.

Piráti mají zcela mylnou představu, že za jejich neúspěch může tu Babiš tu STAN, jehož stoupenci kandidáty Pirátů vykroužkovali.

Omyl. 60% voličů nevolilo nově nastupující koalici, ale jen 40 %. Ale pomohl dokonalý fígl Rychetského, který ovšem navrhl europoslanec za STAN Stanislav Polčák a strany celé budoucí vládní koalice nenechali propadnout ani jeden hlas. Jiná situace ovšem byla u předvolebních koalic. Piráti se v průběhu volební kampaně stali doslova nejnenáviděnější politickou skupinou, a to nejen u těch, kteří koalici SPOLU a Pirstan nevolili, ale i mezi těmi, kteří dnešní vládní koalici volili. Co názor, to politický kretenismus. Transgender… miluji Vás, jste krásní… Pojďme souložit… Vláda členské země EU může být většinově přehlasována v EU atd…

Dnes se Piráti přeměnili doslova v lítou smečku, která trhá kolem sebe jak může a zdá se, že jim dochází zásoby trávy. Mindráky a z toho narůstající agrese, která se bude stupňovat postupem času, bude zbývajícím členům vládní koalice, ubírat ne trpělivosti…

A protože bude zle po všech stránkách, po ekonomické, zdravotní, zahraniční, bude stačit malý impuls, například emotivní demise Bartoše a spol. a tato vládní koalice, která v této fázi má luxusních 108 mandátů, čili vtipně přesně tolik jako kdysi Nečasova se může rozpadnout jako domeček z karet.

Takže soudruzi Piráti, drahá ANTIFO. Do boje! Nepřátel se nelekejte a na množství nehleďte.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

07.11.2021 18:40

... moc pěkné... dáváte naději, pane Vyvadile. :-) A poslední větou jste mě pobavil! :-)))


 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.11.2021 13:47

Kromě hloupých předvolebních řečí,kdy se naváželi do všech okolo,jim vůbec nepomohlo pirátské vedení v Praze v čele s Moravákem Hřibem.Tak si to jen zkusili a výsledný efekt byl děsivý.Kiks za kiksem byl celý postup pražského vedení s piráty v čele.A bude pokračovat i nadále,protože to množství Moraváků,co se nacpalo do Prahy,opět všechno převálcuje.Ono totiž potkat rodilého Pražáka po celém městě je zátrak.Samá naplavenina a když jim překopete ulici,kudy jsou zvyklí se vracet domů,tak zabloudí!A to nejsou jen Moraváci,ale i odjinud z různých míst republiky.K tomu se přidá pirátská retorika a zapírání dříve pronesených projevů a konec se pomalu, ale jistě přiblížil.Zahleděni sami do sebe,stejně jako socani a komouši.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

07.11.2021 10:33

Ještě že máme tu moderní techniku.V psaných dokumentech se to hledá hůře.A nyní k věci našel jsem dva citáty jednoho muže z Pirátu , které mají odstup deseti let Pirát v roce 2010: Naše strana vznikla,aby zachránila demokracií před vládou antisociálních kmotrů z ODS a TOP.Další výrok téhož muže jen o deset let později. Rok 2021:Společnou vládou s ODS a TOP 09 zachráníme demokracií před vládou Andreje Babiše. Jak dlouho se asi točil na tom ruském kole onen uvědomělý člen Pirátů.To ví asi jen on sám.


 
Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Před týdnem tedy 19.1.2022 jsem napsal krátkou napůl odlehčenou glosu pod názvem Lahůdková pokerová hra, ve které jsem nadhodil, že k nadpisu mě přivedla americká agentura Bloomberg, která uvedla, že to co udělal Putin s rozložením sto tisíce svých vojáků u svých hranic s Ukrajinou je skvělým tahem a Putin nemůže nic pokazit, dokud je tam nechá, než mu Zápas splní jeho požadavky a nepohne se ani dopředu, ani do strany, ani vlevo, ani v pravo a nechá tím všechny zainteresované hráče v nejistotě.

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Zatímco současná zahraničně politická publicistika zcela nepochybně žije úvahami západní mediálně politické propagandy o brzké okupaci Ukrajiny ze strany Ruska, druhá část se soustřeďuje na vývoj a realitu možného prosazování či neprosazování politiky Green Dealu, část publicistiky se věnuje sice menšinového, ale o to agresivnějšího menšinového hnutí antiwaxerů, jako průvodního znaku poněkud dlouhého období covidové pandemie. Pod hesly o svobodě je toto hnutí namířeno proti většině společnosti, která bere zdravotní opatření za potřebná a chce většině vnutit svůj úhel pohledu. U nás se tohoto úkolu ujala SPD, v Rakousku Svobodní či vedle v Německu AFD.

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často hlasuju pro ruzne pitomosti, to už je v Praze taky zvyk.

Poslední domácí zprávy

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často...

Vrána k vráně sedá…

Vrána k vráně sedá…

Je několik evropských vlád, charakteristických zběsilou protiruskou nenávistí a podobně zběsilým příklonem k německému fašismu či dokonce...