• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Vládní vakcinační propaganda
Počet návštěv: 1070

Vládní vakcinační propaganda "brutálními" fotkami

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Vláda za peníze občanů začne s novým “politickým školením mužstva” a vyvine další nátlak na očkování proti PR covidu. Skrze propagandistické HLP – hluboké lidské příběhy, respektive HLO – hluboké lidské obrázky.

Jak napsal iDnes: Tlak se nyní přesune na sociální sítě, včetně populárního TikToku. Tuto cestu poradila resortu společnost Semantic Visions. Premiér Andrej Babiš v pátek oznámil brutální kampaň, která je inspirována obrázky z cigaretových krabiček.

„Příští týden bychom chtěli tuto kampaň spustit. Bude to kampaň, jak říká pan premiér, brutální, ale reálná, realistická,“ uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Podle Vojtěcha lidé musí vědět, jak to vypadá v nemocnicích a jak vypadají pacienti, kteří se nenechali naočkovat a skončili na jednotkách intenzivní péče.

Zajímavé, že politruci budou ukazovat jen neočkované pacienty, byť dle oficiálních informací, které unikly nedávno na veřejnost, je s PR Covidem počet hospitalizovaných neočkovaných vs. očkovaných zhruba 40:60.

Taky si dle počínání Svědků covidových říkám, že jsme se snad zcela zbavili rakoviny, kardiovaskulárních chorob spojených s obezitou či kouřením a dalších nemocí, na které se umírá v daleko vyšší míře.

TENDENČNÍ NAVYŠOVÁNÍ POČTU ZEMŘELÝCH I HOSPITALIZOVANÝCH
A to ještě současné ministerstvo pro likvidaci zdraví nyní opět a zas vedené kašpárkem napojeným na Bakalův Aspen Institute Adamem Vojtěchem musí tendenčně navyšovat počty pozitivních a zemřelých s COVID-19.

Jak jsem již dříve psal a citoval přímo ze stránek Ministerstva zdravotnictví ČR: “Celkový počet úmrtí osob s onemocněním COVID‐19 zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‐19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, zda k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni…”

“Aktuální počet hospitalizovaných osob s laboratorně prokázaným onemocněním COVID‐19 dle průběžného hlášení nemocnic bez ohledu na důvody hospitalizace.”

VRÁBELOVA CENZORSKO-PROPAGANDISTICKÁ ÚDERKA ZE SEMANTIC VISIONS
Zajímavá je také zmínka o radě ze strany pofidérních cenzorů a novodobých svazáků ze Semantic Visions vedených pseudoodborníkem Františkem Vrábelem – kteří sami sebe staví do role bojovníků s “dezinformacemi” (čti. nepohodlnými názory).

No každopádně by chystanou kampaň mohli nafotit třeba pan Liška, kterého uvolnila nechvalně proslulá společnost Bohemia energy, a paní Geislerová, která mu na tu reklamu skočila. Pak dostane tahle další šaškárna a totalitní nátlak na občany placený z jejich kapes ten správný punc absurdity.

A pokud se opět nepoštěstí – podobně jako s fajnými obrázky na krabičkách od cigaret, tak ještě doporučuju letákovou kampaň, potisky triček a výchovné přednášky Pánkova Člověka v tísni.

Naštěstí všichni tihle kvazi experti a Goebbelsovi pohrobci si ve své pologramotnosti a humanistickém pseudo-vzdělání nejsou vědomi zákona akce a reakce a nechápou, že každý tlak vyvolává protitlak.

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.11.2021 12:49

Popisy nemocnic s pacienty s covidem byly dobře popsány v článku,jak se dělá reportáž o nemocných.Jen se musí číst i mezi řádky.Celkem neopatrně se autor zmiňuje o tom,že se popisuje pouze stav těch neočkovaných.Pak se proběhne kolem očkovaných pacientů,samozřejmě bez reportáže,a tím je celá reportáž hotova.Potom se jen seřadí podle potřeby a zaměří se na ty neočkované.Reportéři totiž o těch očkovaných nic nevědí,tam jenom proběhnou a mají hotovo.Tato propagandistická akce je zřízena ještě Babišem,ale noví vládci by ji zavedli stejně.Jen jim Babiš hloupě zametá cestičku.Jinak ještě malou poznámku ohledně kouření.To se podařilo omezit a zároveň se tím omezil příjem státu z kuřáckých daní.Takže ty finance musí stát sehnat jinde.Jde tedy cestou zvyšování cen pro vyšší výběr DPH a tím znehodnocuje úspory občanů.Úspory občanů nejsou žádoucí!Když mají peníze,tak se hůře mohou občané ovládat.Občan bez úspor je vydán na milost a nemilost vládnoucí garnituře.Všechno totiž souvisí se vším.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...