• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Upalte je všechny!
Počet návštěv: 1039

Upalte je všechny!

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Nenosí roušku, není naočkovaná, přesto je zdravá! Je to čarodějnice a na hranici s ní! Mnozí příznivci vakcinace svou rétoriku přizpůsobili středověkům mantrám. Tehdy si lidé nevysvětlitelné dokázali vysvětlit jen pomocí čar a kouzel. Dnes, v době internetu, špičkové vědy a letů do vesmíru se vracíme obloukem zpátky.

I dnes jsme svědky popírání přirozeného a vidíme lpění na dogmatech, které sice nefungují, ale dávají lidem aspoň nějakou jistotu. A tak jsme svědky neskutečného obratu – přirozené a fungující je nebezpečné a veškerou silou, která se roky střádala a tvořila, je označováno za šarlatánství a nevědecká kouzla.
Něco tak přirozeného, jako je zdravá imunita, je zpochybňováno a lidem je vtloukáno do hlav, že s ní nemohou počítat a že nemá smysl si své zdraví a imunitu budovat a posilovat. Zdravý člověk, který sejde věkem a na konci své cesty přirozeně a bez bolestí zemře v domácím prostředí je nevídaným úkazem. Z lidí děláme na konci jejich života nemohoucí trosky, které trpí v bolestech a odcházejí ze světa nevědomě a osamoceně. A toto je vydáváno za vítězství vědy? Jaká je to věda, jak přispívá k lepšímu životu člověka?

Každý, kdo se nad takovými konci zamyslí, je zpochybňován. Vše prostupující cenzura brání rozšíření myšlenek, které by lidem ukázaly koncepty zdravého života. Systematicky je ztěžován život lidem, kteří chtějí žít skromně a zdravě. Malé a drobné podnikání je byrokracií potlačováno a dlouhodobě jsou lidé vháněni do montoven a do otrockého postavení poníženého státního úředníka. Sektor služeb, který na drobném podnikání stojí, je decimován pandemií a jen těžko se lze ubránit dojmu, že je tato současná likvidace součástí plánu.

Zdraví a svobodní lidé jsou pomalu a jistě stavěni na okraj společnosti a co je hůře – nenápadně se z nich dělají terče všeobjímající nenávisti. Závislí a nemocní lidé se stávají normou a zdraví a svobodní vadou systému. Stejně jako Židé, stejně jako kulaci, stejně jako agenti západních mocností za dob komunismu.

Cítím to i sama na sobě. Zabývám se zdravým životním stylem, pomáhám sobě i druhým léčit se pomocí bylin a vyvážené stravy. Všímám si zásadního vlivu psychiky na vznik nemocí. Neodmítám moderní vědu v medicíně, ale nepovažuji ji za všelék. Obracet se k ní máme jen při akutních problémech. Péči o své zdraví máme především ve svých rukách. Kde v těchto slovech vidíte něco „šarlatánského“ nebo démonického?

Dnes jste nebezpečný už jen tím, když se ptáte a hledáte odpovědi. Chladná logika, která člověka nutí se ptát, je dnes nebezpečná a kdo jí vládne, sám sebe označuje neviditelnou žlutou hvězdou. Sám ze sebe dělá terč nenávisti a společenského zpochybňování.

Člověk by si řekl, že dobré zdraví a silná psychika, by mohla být pro druhé příkladem a inspirací. Život bez léků a bolestí je přece mnohem lepší než postupná devastace člověka, kdy se za „pomoci“ moderní léčby z aktivního člověka postupně stává ležák na LDNce.

Jenže to tak není. Vidíme pravý opak. Kdo si troufne jít vlastní cestou, je „vaporizován“ ještě dřív, než by si okolí všimlo jeho výsledků. Stačí se podívat na film Vaxxed 2. Rodiče neočkovaných dětí v USA jsou stíháni systémem bez ohledu na to, že jejich neočkované děti překypují zdravím a v porovnání s brutálně proočkovanou většinou jsou hlasitou obžalobou konceptu očkování dětí jako takového.

U nás to není jinak. Systém nám krade zdraví našich dětí, zabíjí seniory svou „vědeckou“ péčí. Lidskost není nic proti nařízením a byrokracii. Ale pořád je to o lidech. Chtít zůstat zdravý je dnes odbojová aktivita srovnatelná s partyzánským bojem v lesích Beskyd. Není divu, že na Valašsku je nejnižší procento proočkovanosti.

Zůstat zdravý chce dnes odvahu. Zůstat svobodný chce odvahu ještě větší. A chce to i oběti. Já nevyměním svou svobodu za nic. Nevyměním své zdraví za žádné konzumní pitomosti. Chimérické jistoty, které jsou mi výměnou nabízeny, odmítám. Neustoupím nikdy, a to ani když už kolem mě bude stát dav se zapálenými sirkami. Chci žít podle svého a po nikom nic nechci. Kéž k takovému životu najde odvahu čím dál víc lidí…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.11.2021 21:13

Je to dáno stále se snižující úrovní IQ světové populace.Čím je tento stav způsoben se neví,ale velký podíl na stále nižší inteligenci mají na svědomí ty "moderní" způsoby výchovy a snižující se úrovně školství.To se potom projevuje v mezilidských vztazích.Takto vychovaní pak zbijí,nebo i zabijí své rodiče,že jim nechtějí dávat své peníze.Když mají takový vztah k svým nejbližším,vůči cizím jsou ještě nepřátelštější.A všechny tyto novoty se k nám dostaly z těch vychvalovaných USA.Tam už se zvýšil počet zastřelených nad únosnou mez.Někdo jde střílet na své spolužáky do školy a vůči těm,co nejsou stejné ovce,se chovají jak Němci k Židům.Nakonec i tady se začínají prosazovat omezení neočkovaných,jako kdysi Židů v Německu.A zrovna tak se to halí do závoje humanistického boje proti jakémusi covidu.Údajně se o covidu nic neví,ale vakcíny jsou vynalezeny.Jen za ně nikdo nechce nést odpovědnost.Stát a ani výrobce.Je to jen pokus,kam až se nechají občané zahnat.A zatím je to pokus velmi vydařený,jak se dá číst na "diskuzích".


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...