• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Džamila, tibje nužen durdom i lečitsja!
Počet návštěv: 1022

Džamila, tibje nužen durdom i lečitsja!

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Pro ty, co neznají či již zapomněli ruštinu ten nadpis znamená: Džamilo, ty potřebuješ blázinec, léčit se! K tomuto doporučení mě vede řada výroků, které nenávistně, opovržlivě, urážlivě Džamila pronesla k osobě prezidenta Miloše Zemana. Výroky, které ač ne tak vulgární, přesto pokud jde o morální a etický aspekt je srovnatelný s výroky pánů Novotného, Hřebejka, Hutky, héééreček Štěpánové, Holubové, Geislerové a řadě dalších antizemanovců.

Nepochybuji, že mnoho čtenářů si příjmení jistě domyslela, přesto pro úplnost: jde o v Moskvě vystudovanou MUDr. (psychiatričku) Džamilu Stehlíkovou (roz. Ordabajevovou, Kazachstán). Tato paní, naturalizovaná „Češka“, nejen veřejně projevuje nenávist a zášť vůči českému prezidentovi Miloši Zemanovi, ale je také velkou podporovatelkou a zastánkyní pochodu Prague pride, resp. obscéních LGBTQ. Vraťme se zpět k jejím nenávistným plivancům, pomluvám, urážkám, které (zřejmě sama psychicky nemocná) psychitarička vyslovila v souvislosti s nemocí a hospitalizací prezidenta Zemana. Její útoky na osobu prezidenta měly podpořit úsilí některých politiků o realizaci článku 66 o odejmutí prezidentových pravomocí, což ji vedlo k psychicky agresivní, nevyvážené, nesmyslné, nepravdivé, urážlivé, pomlouvačné kampani, která měla mít váhu (alespoň v to zřejmě doufala) doktorky psychologie. Bohužel, všechno je bohapusté chucpe, o čemž se může čtenář přesvědčit z přiloženého přehledu nebývale drzého, neslušného, nekorektního, resp. nepřátelského vyjádření D. Stehlíkové k osobě prezidenta České republiky:

· Hradní lži o zdravotním stavu prezidenta znemožňují aktivovat článek 66 ústavy a odvolat prezidenta parlamentem. Mynář s Ovčáčkem chtějí co nejdéle udržet vládu Andreje Babiše, která sice podá demisi, přesto bude stále vládnout dál a bude se čekat na akci prezidenta než umře.

· Ticho! Copak vy neslyšíte to strašlivé ticho? Kdyby prezident vnímal a rozuměl, dávno by promluvil. Probral se z kómatu, ale rozum se mu nevrátil.

· Vondráček: "Prezident mi osobně potvrdil, že nechtěl nechat marně uplynout lhůtu, zasedání svolá na 8. listopadu,a následně svolání vlastnoručně podepsal." Není to jen lež,která je nedůstojná předsedy sněmovny či "jen" padělání listiny. Je to pokus o puč.

·

· Babiš v ČT: "Prezident by měl začít rozhodovat za 5-6 týdnů..." Premiér a amatérský psychiatr v jedné osobě by chtěl vládnout minimálně do Velikonoc.

Drží se ve Strakovce jako klíště v kožichu.

· Pokračuje zneužívání nemocného člověka a využití audiovisuálního záznamu k nedůstojnému mocenskému boji a matení veřejnosti. Minutový záznam s automatickým podpisem a německým citátem nevyvrací lékařský posudek o pracovní neschopnosti pacienta. Diagnózu určují lékaři,nikoliv laici.

· Čím víc lidi popírá nemoc Miloše Zemana, tím více se ujímá vylhané konspirační vyprávění o "zdravém" prezidentovi. Když si v médiích konkurují paralelní reality, pravda se vytrácí a lži mají zelenou. Je to ruský recept hybridní války a Trumpův recept pro rozdělení společnosti.

· Zeman už nezvládne vůbec nic. Mynář s Babišem jakbysmět. Byl to Zeman, kdo řekl, že politika se dělá hlavou. Tu už temné síly nemají. Odemykám.

· Z kómatu se probrat lze. Demence se vyléčit nedá. Zeman mluví, zázrak, ale... Popírá alkohol jako etiologickou příčinu svých "deseti chorob",tedy je nekritický ke svému zdravotnímu stavu. Říká "jakási Džamila Stehlíková", ačkoliv se osobně známe od roku 2013 (dodnes to jistě M. Zemana mrzí, že ji vůbec kdy potkal! Pozn. autora). Do Lán by se Zeman vracet neměl. Nevěřím že Mynář se o něj stará dobře.

· Senát nechal duševně chorého, nezpůsobilého prezidenta na Hradě a vzal lidem naději na změnu. O naplnění ústavy nerozhodují lékaři či právníci, ale politici, kteří musí bránit ústavu, mít vizi a odvahu. Vykročili jsme na Západ, ale symbolicky zůstáváme na Východě. Hrad je náš symbol,“ napsala Stehlíková na twitteru (PL.cz, 9.11.2021)

Tato nevídaně drzá a nactiutrhačná „ženská“, protože napsat dáma či paní se protiví kultivovanému postavení ve společnosti přesto, že má titul MUDr., má dveře do společnosti a politiky otevřené díky Václavu Havlovi, který ji, bůhví proč, (či spíše za co) zařídil české občanství po pouhých 5 letech jejího pobytu v ČR. Představitelka pražské kavárny, zarytá havloidka a všestranná politická intrikánka, si otírá svou nevymáchanou hubu (ústa by totiž takové slova žádná slušná žena, notabene politička, nikdy nevyslovila) o člověka, kterému svým IQ nesahá ani po kotníky jeho bolavých nohou.Výroky MUDr. Džamily Stehlíkové k osobě prezidenta Zemana jsou o to drzejší, že se jedná o osobu, které za značně nestandartních podmínek, bylo umožněno stát se občankou České republiky (tehdy ještě Československé republiky) a dalo by se tudíž předpokládat, že Česku (všeobecně) bude vděčna, že se vůči lidu a národu budea chovat korektně a vůči hlavě státu hluboce uctivě.

Lze snad pochopit, že byla do značné míry ovlivněna Havlovou rétorikou „pravdy a lásky“, jeho silným příklonem k západní ideologii, k mocenským silám a elitám Západu, že se připojila k pravicové politické scéně, možno říct, že je na palubě jiné lodi, než pluje prezident M. Zeman. Nicméně u slušného, kultivovaného, vzdělaného, politiku korektně chápajícího člověka, tím více veřejně činní ženy a političky, by se logicky předpokládalo, že se k hlavě státu bude chovat korektně a uctivě přesto, že to není, jak se lidově říká, její „šálek kávy“! Je sice fakt, že ve své drzosti, sprostořekosti, nactiutrhačnosti, všestranné dehonestaci osoby prezidenta není na politické scéně ojedinělá, což nijak neospravedlňuje její invektivy a útoky vůči hlavě státu zvláště, je-li (s ohledem na stáří) zdravotně indisponována.

Některé výroky psycholožky Stehlíkové jsou na hraně zákona, ne-li přímo hodny trestního stíhání. Bohužel bezzubost, nefunkčnost a zkorumpovanost našeho právního systému nedává předpoklad., že by trestní stíhání Džamily Stehlíkové bylo pozitivně či uspokojivě vyřízeno. Nicméně, pokud by to bylo možné, jakože to bohužel možné není, bylo by navýsost prospěšné ji poslat zpět do rodného Kazachstánu, ať tam zkusí vůči prezidentovi vystupovat stejně „dobrosrdečně“, jako se má k tomu našemu. Sorry, ale Václav Havel dopustil, aby se do naší české společnosti dostala zlověstná kazašská veš, (dnes naturalizovaná Češka), která se (se západní pomocí) snaží o znevážení degradaci ve funkci právoplatně zvoleného prezidenta České republiky. „Pfuj Velebnosti, jdu blejt ..!"

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

10.11.2021 17:59

Jak rekl jeden computer, kdyz jedete ve vlaku a reknou Portal Bridge, tak radeji zmente plany ..

- Joe Biden

https://www.skynews.com.au/opinion/outsiders/as-one-computer-said-joe-biden-gaffe-amid-build-back-better-address/video/6975e5daa143298890b97d99fe5921e5


 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.11.2021 11:28

Na "chudinku" Džamilu se zbytečně plive.Ona je natolik chytrá a inteligentní,že dokáže na dálku určit diagnozu prezidenta.Ta by si spíše zasloužila nobelovku za takové lékařské schopnosti a spolu s ní i ten dr. z nemocnice v Chebu,či kde se tato nemocnice nachází.Máme tady dva horké adepty na nobelovku a pan Baťa je odmítá.Když mohl dostat tuto cenu Obama,co by prezident nejteroristějšího státu na světě,či třeba Arafat z další teroristické organizace,proč by ji nemohli dostat tito dva nejschopnější "lékaři" na celém světě.Teď už jen poznámka:beran je nebezpečný zepředu,kůň zezadu a Džamila ze všech stran(parafráze jednoho citátu).


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

10.11.2021 09:03

Pane Baťo, domnívám se, že zabývat se nějakou Džamilou nemá smysl. Zajímavější je reakce doktorů medicíny na svoji kolegyni. Žádná ! Co žvanil Kubek ?! Kde je ten dobroser ? Nezbývá mi tedy než si myslet, že takoví jsou všichni. Tedy plácání o nějakém poslání, o nějaké přísaze, o nějaké lékařské cti, o slušných a vzdělaných lidech, o nějaké pomoci ... ne, ne. Banda uzdisráčů, vydělávajících na neštěstí druhých to je. Proto si o odporné Džamile raději přečtu skvělý článek, ne od lékařů, ale od bývalé ministrině JUDr.Kovářové,, která má ještě všech pět pohromadě a hlavně se nebojí. Jmenuje se Pohrdám vámi Džamilo. Zajímavé, že přítel Goole ho občas nechce otevřít. Zato primitivní žvásty Kubka, nebo Džamily, otevřete vždy. Že by ta infantilní Jourová se strážcem pravdy, porňouskem Jandou už začali úřadovat ?


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...