• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Propagace LGBT do pohádek nepatří
Počet návštěv: 857

Propagace LGBT do pohádek nepatří

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

To snad není pravda. Norský remake slavné české pohádky "Tři oříšky pro Popelku" obsahuje scénu s líbáním dvou mužů. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale něco takového do pohádek v žádném případě nepatří.  

Já osobně se považuji za velkého milovníka hraných pohádek. Například každou sobotu a neděli se těším na 13. hodinu a 5. minutu, kdy na ČT vysílají hrané pohádky. A aby to nebylo málo, několik jsem se jich pokusil i sám vymyslet. 

Ale vymyslel bych takový příběh, který by byl přímou propagací LGBT a pak tomu říkal pohádka? Ne, v žádném případě! Jsem totiž přesvědčený že pohádky mají po staletí svoje daná pravidla, kterým se říká archetypy. Je to jakýsi pravzor, od kterého se zpravidla odvíjí každá úspěšná pohádka. A jedním takovým základním archetypem je i láska osob opačného pohlaví. Například princ se zamiluje do Popelky.

Ale líbání dvou mužů? To jako sorry, ale to mezi pohádkovými archetypy nevidím. Připadá mi to v pohádce stejně absurdní jako kdyby v mayovkách s Vinnetouem a Old Shatterhandem měl přistát létající talíř s mimozemšťany. Kromě toho LGBT je dnes i součástí politické progresivistické ideologie, a tak jsem zásadním odpůrcem toho, aby něco takového bylo předkládáno dětem v době, kdy si každý může svobodně vybrat jakou ideologii chce či naopak nechce zastávat.

Jestliže si někdo chce vymyslet příběh, kde se takové věci dějí, či kde jsou překračovány jiné pohádkové archetypy, ať si ho klidně vymyslí. Ale ať už tomu neříká pohádka. Zkrátka a dobře už je to úplně jiný žánr.

 

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2021 13:37

Západoevropská společnost je zdegenerovaná,což potvrzuje i tento film.A úmyslně neříkám pohádka,protože pohádky mají svá pravidla a tento pasqvil pohádka není!Je to pouze propagandistický film.Proto je s podivná snaha našich politiků zapojit do této mravnostní propasti celý národ.Mají podporu zpitomělé mládeže,která svým postojem prokazuje odpor vůči autoritám.Norsko sice v EU není,ale je progresivnější v propagandě blbých názorů,než celá EU.Soukromé školství je důvodem propadu úrovně celého vzdělávacího procesu.Ještě k likvidaci úrovně školství dostávají soukromé školy státní dotace.Když si nedokáží na sebe vydělat,musí zmizet ze školní scény.Nehledě k tomu,že se jedná o soukromou výuku humanitních věd a jejich absolventi nebudou mít práci.Není potřeba mít tisíce politologů či sociologů,není potřeba mít další neziskovky,spoustu demografů a dalších parazitických oborů!Nakonec na tento trend doplatí všichni,protože budou ubývat standardy chování a vůbec celé společnosti.Bez propagandy LBGT a dalších úletů se naše společnost obejde.Jen politici chtějí tyto úchylnosti zatáhnout i k nám,aby byli v cizině pochváleni.Jen tak si mohou udržet svá koryta,když budou souhlasně kývat na všechny debility,které se objeví!A právě soukromé VŠ jsou průpravou na propagaci úchylností!


 
Jiří Mařík

Jiří Mařík

05.12.2021 11:55

Zdá se ,že na vysokých školách dochází palčivá témata společnosti , proto na scénu přichází obludárium nové doby. V Česku má díky roku 1989 a "studentům" na Národní VŠ společnost 70 vysokých škol ,čili blbosti jsou otevřeny dveře do Kořán. Norsko je jen standartem EU.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy