• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Zveřejněny nebezpečné lži paní Rakušanové ohledně Benešových dekretů. Mějte se občané hodně na pozoru.
Počet návštěv: 2810

Zveřejněny nebezpečné lži paní Rakušanové ohledně Benešových dekretů. Mějte se občané hodně na pozoru.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

 Musím uznat, že výroky paní Rakušanové mě poněkud zvedly ze židle. Benešovy dekrety by prý měla Česká republika zrušit, jsou prý přežité a jsou používány pouze jako strašák. Jak dojemné paní Rakušanová. Nicméně známe Němce a my z pohraničí i ten sudetský neřád. V tomto ohledu by bylo hazardem spoléhat se na nějakou politickou korektnost nebo čest. Ta v politice nemá místo-víme? To jen lidé hloupí tomu věří.

Víte vážení-asi takto. Osobně jsem viděl soupis všeho, co by chtěli sudetští Němci vrátit. Sudetoněmecký landsmanšaft tento dokument zná a má jej i ve svém sejfu. Občané České republiky o tomto z 99% neví nic-tedy krom jistých politických špiček, které jsou u nás pro Němce  nasazeny a dobře placeny. Němci mají zdokumentováno vše-do poslední chalupy, do poslední stodoly a do posledního aru. Vědí velmi přesně, co chtějí vrátit a spousta dnešních obyvatel bývalých Sudet ani netuší, co na ně při zrušení Benešových dekretů čeká. Podotýkám, že ztráta majetku by byla tím menším zlem. Dopady takového kroku by zasáhly celou naši malou zemi. Možná milí spoluobčané by jste se něco o tomto dověděli více, kdyby byla mezi takzvaně Českými politiky kteří se účastnili a účastní sjezdů a jednání Sudetoněmeckého landsmanšaftu vůle a trochu toho češství a zveřejnili by své poznatky a také závěry těchto jednání. Své by Vám mohl vyprávět například Libor Rouček, Karel Schwarzenberg, Daniel Herman, paní Marxová, zesnulý pan pseudodemokrat Havel, pan Bělobrádek, ale třeba i pan dnešní premiér nebo pan Lipavský a mnozí další. Jen kdyby chtěli! Pro úplnost uvádím, že se jedná o jednání vedené v městečku Teplá u Mariánských Lázní, či v Teplicích atd.

     Na těchto jednáních byly probírány mimo jiné i postupy, jak připravit zrušení Benešových dekretů. Německo jako stát ve válce poražený, to udělat nemůže, ale Česká republika ano. Padly zde i slova o tom, že by bylo možné do budoucna učinit z ČR jednu ze spolkových zemí. Bohužel, není mi známo, zda se tato argumentace dostala do zápisu z jednání. Vím však, že naši politici jsou na těchto jednáních instruováni tak, aby pilně připravovali živnou půdu v naší zemi ve smyslu toho, že ČR sama zruší Benešovy dekrety. V této oblasti a těmto zájmům velmi překážel bývalý premiér Babiš a jeho Agrofert. Daleko podrobněji jsem tuto záležitost již rozebíral v článku starém cca 3 roky. Dozajista jej v archivu na Rukojmí.cz naleznete. 

      Musím se i pozastavit nad slovy prezidenta Zemana, že by měly být zdaněny všechny důchody a dávky. Ač si prezidenta Zemana vážím, tak tato jeho slova mi přijdou jako výplod chorého mozku. Vy jste si nyní vzal na paškál zcela bezbranné lidi s nejnižšími příjmy, což je přístup sprostého kapitalisty. Cožpak nevíte, že ony peníze, jenž jsou důchodcům vypláceny jim v minulosti byly už dávno zdaněny a to dokonce několikrát??? Vzal jste si prosím do ruky alespoň kalkulačku a zkusil počítat?? Vždyť takový důchodce při důchodu 15000 Kč by na dani z této částky odvedl státu cca 2500 Kč!!! Jste vůbec normální??? Ti lidé zaplatí nájem a energie a na jídlo už mít nebudou. Já vím-při vašich příjmech vás to nepálí, ale každý není prezidentem jako vy. Za tento výrok by jste se měl opravdu stydět, protože navádíte současnou vládu k šikaně těch nejchudších. Při vší úctě k vám si nyní musím před vámi odplivnout.

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Andrle

Josef Andrle

07.01.2022 13:10

Rakušanová má zkušenosti se lhaním velmi dobré, coby redaktorka americké štvavé vysílačky "Svobodná" Evropa. Tam žvanila dost, za to by ji měl nekdo kopnout někam!!!!!


 
Bedřich Mikulík

Bedřich Mikulík

07.01.2022 11:52

Souhlasím s článkem v plném rozsahu. Mého strýce Oldřicha Procházku umučili slouhové německého nacistického režimu v Mauthausenu. Dodnes jeho rodina a mí bratranci žádné odškodnění nedostali. Nikdy Němcům neodpustím!! A to co si dovolují dnes se svými požadavky je drzost hodná hlasitého důrazného odsouzení:


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

07.01.2022 09:02

U paní Rakušanové je vcelku jednoduché dohledat co jsme hltali z jejího vysílání z Radia Svobodná Evropa. Věřili jsme tomu a po létech se ukazuje, že polovina toho co nám musela "číst" byly žvásty. Lída holt musí splácet. To je celé. A ohledně Dekretů stačí tak málo. Aby se do studia ČT proti Posseltovi posadil školák a jednou větou, či otázkou spustil : Tak milý Bertíku, podívej, já jsem usmířenej, kameraman za mnou je usmířenej, osvětlovač je usmířenej, dokonce i ředitel televize je usmířenej, prostě u nás jsme usmíření všichni. Vy snad k usmíření nejste, nebo k tomu něco potřebujete ? Asi ne ? Tak nashledanou, vyřiď doma, že není třeba furt o tom žvatlat. Nezapomeň našim milým krajanům vysvětlit rozdíl mezi usmířením a zapomněním. My nezapomeneme a doufám že vy, na sem tam nějakou tu ránu bejkovcem při cestě domů, také ne.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy