• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

Vstříc úchylné budoucnosti
Počet návštěv: 1401

Vstříc úchylné budoucnosti

Lubomír Vylíčil Článek od Lubomír Vylíčil

Před pár dny vynesl soud v britském Chesteru rozsudek v jedné obzvláště odpudivé cause. Šedesátiletý John Goodier, který se v posledních letech cítí být ženou a nechává se oslovovat Claire, tam vyfasoval 20 měsíců za skupinové znásilnění psa. Skutek, který i jeho soudce, Steven Everett, označil za zvláště “opovrženíhodný” “nechutný” a “zkažený”, se stal před třemi lety na kokainové párty podobných výlupků, jako je odsouzený Goodier.                   

Pachatel hnusného činu nebyl pro britskou policii neznámou osobou. V minulosti už byl, jako muž, souzen za pedofílii. Dvakrát (v letech 2006 a 2009) stanul před soudem za držení a šíření dětské pornografie. Na  jeho nechutný čin se přišlo při rutinní kontrole sexuálních delikventů. Do tohoto seznamu nenapravitelných a pro společnost nebezpečných úchylů byl Goodie zařazen už před lety, a to doživotně.

19. července 2019 zazvonili u jeho domu policisté, aby provedli běžnou, pravidelnou kontrolu. Něco se jim nezdálo, a tak mu lehce  „šácli” kabelku. A v roztomilé kabelčičce našli dvě zajímavé věci – kokain a paměťovou kartu. Takovou, jaká se používá do foťáků a mobilů. Držení drogy bylo vhodnou záminkou a současně pobídkou, aby si ji prohlédli. A pak nevěřili vlastním očím. Úchyl si své činy dokumentoval, takže tu „kokainově psí párty” měli před sebou v detailu a v barvě…

Proč takové věci zmiňovat? Nejrůznější úchylové přece byli vždycky… Ano, byli. Jenže doba se změnila. Bohužel. A právě průběh tohohle soudu ukázal, jak moc. Navzdory typicky mužskému provedení ohavného činu, který prokazovala obrazová dokumentace, byli všichni účastníci soudu nabádáni, aby obžalovaného důsledně oslovovali jako ženu. V soudním zápise pak musel být obžalovaný zásadně označován pouze jménem Claire, nebo jako „ona”.

Takový postup je dán britskou soudní „Směrnicí pro rovné zacházení”, která obsahuje závazně pokyny, jak v takových případech postupovat. Vychází z výzkumu transgenderových lobbistických skupin a radí: “Je důležité respektovat genderovou identitu osoby pomocí vhodných termínů adresy, jmen a zájmen.” Aby snad nebyl ubohý úchylák traumatizován….

Ještě zajímavější je dilema, v jaké věznici si vlastně Goodie svých 20 měsíců odsedí. Navzdory „velmi mužské povaze jeho trestného činu”, jak se vyjádřil soudce, je velice pravděpodobné, že bude směřovat do kriminálu ženského. Protože se právě cítí být Claire. A může se docela těšit. V kriminále bude chráněn. Právě proto, že je úchyl. Což není anglickou specialitou. I u nás se to praktikuje. Jakýkoli spoluvězeň, který by jej napadal, byť jen slovně, bude velice přísně potrestán. Podobně dopadne i ten, kdo by jej zlovolně a urážlivě oslovil jako muže. Ať už bachařka, nebo spoluvězeňkyně. Na to dohlížejí uječení LGBT aktivisté z organizací typu Stonewall, kterých se ve staré dobré Anglii bojí úplně všichni.

Podle zákonů, vyřvaných aktivisty, bude mít ve vězení přístup k „předmětům potvrzujícím pohlaví.” Bude-li si chtít udělat stíny, zamáznout strniště mejkapem, či namalovat pysk rtěnkou, nesmí mu v tom být bráněno. A když si usmyslí, že menstruuje, vydupe si u bachařek i vložky… Všichni novináři, kteří budou chtít referovat o jeho případu, se pak musí striktně držet pokynů, vydaných  tzv. „Nezávislou organizací pro tiskové standardy (IPSO)”. Jejich základem je otázka: “Použili jste zájmeno, která jednotlivec používá, aby popsali sám sebe ve vašem příběhu?”. No a kdyby to někomu náhodou ujelo, tak se bystří LGBT aktivisté a redakční „woke” kolegové (ve spolupráci s neziskovými právníky) bleskově postarají, aby takový novinář profesně skončil.

Tady, na případu  Johna Goodiera je názorně vidět, kam až to Západ, pod vedením současných elit, dopracoval. Práva úchyla „na ochranu osobnosti”,  ční vysoko, převysoko nad právy většiny normálního obyvatelstva. Které nesmí ani veřejně a slušnými slovy vyjádřit svůj pocit a názor. Zdravý rozum byl zadupán do země, ve prospěch „důstojnosti” hrstky ukřičených podivínů, reprezentujících naprosto marginální část obyvatelstva. Vše dospělo až tak daleko, že nejrůznější úchylné menšiny už na západ od našich hranic de facto vládnou. Protože se jich bojí nejen zakřiknuté obyvatelstvo, ale i státní aparát, policie, justice a média. Ale může být ještě hůř.

Představitelé Evropské únie totiž považují tak zvaná „práva LGBT” za základ Evropských hodnot. Který musí být protlačen úplně všude. Tedy i u nás. Nevěříte? Tak třeba šéfka Evropské komise prohlásila loni směrem k naší, východní, ještě alespoň trochu normální části Evropy, toto: “Východoevropská část unie, je založená na postojích, které jsou v rozporu se základními hodnotami EU, jako je právní stát, lidská práva, mediální práva a práva LGBT.” A Evelyne Paradis, výkonná ředitelka evropské pobočky Mezinárodní asociace leseb, gayů, bisexuálů, transsexuálů a intersexuálů (ILGA-Europe) jí nadšeně přitakala: “Polsko a Maďarsko nejsou anomálie. V uplynulém roce jsme byli svědky zvýšené politické represe proti LGBT lidem, prudkého nárůstu socioekonomických těžkostí a šíření LGBT fobické nenávisti na ulicích a online po celém regionu.” Následně byla celá Evropská únie slavnostně (a úředně) prohlášena za „Zónu svobody LGBT”…

A tento tlak bude pokračovat. Silou i lstí. Veřejně i pokoutně. Tak, jak to skrytá, trpělivá (a volbami neohrozitelná) masa euro-úředníků umí. Jako by Green dealu, hyperinflace,  řízeného chudnutí, migrace, cenzury a multikulturalismu stále nebylo dost, naloží vám k tomu ještě vedoucí úlohu LGBT.

Tedy, pokud to připustíme.

Lubomír Vylíčil
Farmaceut, ročník 1959, nekonvenčně uvažující amatérský pilot a přírodozpytec se silným vztahem k tradici. Miluje přírodu, létání, turistické i akrobatické; na úrovni zapáleného amatéra se věnuje terénní ornitologii a paleontologii na střední Moravě. Zajímá se o historii i současné dění. Patriot s pozitivním vztah ke katolicismu. Pocity, které mu už léta způsobuje politická scéna u nás i ve světě ho vedou k tomu, že občas něco napíše.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

09.01.2022 08:09

Musím paní Maličký Kamínek chtě, nechtě ujistit, že z tzv. Západu k nám přijdou ještě větší pecky. Čekám zprávu, že německý ovčák v Anglii, i přes písemný nesouhlas, znásilnil stařenku. Soudce v rozsudku psa osvobodil, protože ten prokazatelně neuměl anglicky. (při pohledu na "právníka" Polčáka bych se už ničemu nedivil)


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

08.01.2022 21:39

... jsem tak přemýšlela, jaké bych měla pocity z tohohle článku, kdybych ho četla za socíku... asi bych si pomyslela něco o magorech v západní Evropě...a určitě bych neměla pocit, že k nim chci vzhlížet...


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

08.01.2022 14:20

Tak v Anglii ženská znásilnila psa ! To si sakra nemohla opatřit písemný souhlas toho Alíka ?! Vzdělanci z řad právníků by to jistě uznali. Že je to ale fofr jak s námi ta liberální demokracie fičí.


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy