• Úterý, 18. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Vladislav

A Bartoš snad není komunista?
Počet návštěv: 978

A Bartoš snad není komunista?

Karel Kříž Článek od Karel Kříž

Tak nám proběhl volební sjezd Pirátské strany. Sledovaná byla hlavně volba předsedy partaje, neboť vody před tímto aktem hodně rozčeřila soudružka kandidátka Jana Michailidu, bo pravila, že je přesvědčením komunistka. Ovšem demokratická, že.

To samozřejmě u Pirátů nemohlo nijak překvapit. Tato rudozelená banda má ve svém středu takových soudruhů a soudružek většinu. To jen masová média z toho byla vyděšena … jakože škandál! Ona řekla, že je komunistka! … Jenže ona jen prostě přiznala pravou barvu. 

Mainstream si tedy oddychnul, když na předsednické křeslo Michailidu nedosáhla a obhájil jej Ivan Bartoš. Prý tedy Piráti nejsou komunisté a Péťa Fiala nemusí mít osypky z toho, že by vládnul s rudou bandou. Hosana! Vzhůru k liberální demokracii!

Jenže jak je to ve skutečnosti? Bartoš je extrémní levičák neomarxisticko-komunistického vyznání. Stejně jako celé osazenstvo pirátské lodi. Můžeme se o tom přesvědčovat jak v jejich historii, tak v současných vyjádřeních a skutcích. Antifa, zelený extrémismus, znárodňování, socialistické ekonomické teze … mohli bychom pokračovat do nekonečna … to jsou atributy pirátské politiky, to jsou atributy politiky Ivana Bartoše. 

Tak co, pane Fialo, zůstanete i nadále ve vládě s pirátskými komunisty, když se nám tak pěkně veřejně odkopali? Nebo se vám stále líbí jejich “svěží myšlenky”?

Karel Kříž
Mojí ideou je svobodný občan, který se umí postarat sám o sebe a malý, ale výkonný státní aparát, který jej nešikanuje a měří každému stejným metrem.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

10.01.2022 07:58

Piráti a jejich odnože po Evropě nejsou komunisté. Jsou to radikální Trockisté, se vším co k tomu patří. A Ivánek ? Komunista, nebo Trockista ? Všechno jedno. Stejně neví co je co. Pro něj je důležitější pěkně se zhulit a přežít zimu v teple. Chlapec setsakra dobře ví jak vypadá zima u popelnic.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.01.2022 20:05

Co si Fiala vybral,to má ve své vytoužené vládě.Vzhledem k tomu,že tato vláda nemá životaschopný program,stejně jako ho neměla ta vláda Babišova,tak nelze očekávat nějakou změnu.Snad jenom ještě větší pdřízenost německé čtvrté říši,zvané EU.Co nám občané zvolili,to nám bude vládnout.Je jenom otázka,jak hluboký rektální alpinismus bude po dobu své existence provádět.Podle ministra Beka velmi hluboký!


 
Kdo se má bát božích mlýnů ?

Kdo se má bát božích mlýnů ?

Náhodou se mi dostal do rukou článek Markéty Chaloupské o obvinění 10 osob kvůli krácení daně se škodou 170 milionů Kč. Zaujala mě v něm dvě jména: uherskohradišťského multimilionáře Pavla Buráně, kterého jsem dosud považoval za nedotknutelného, ne-li přímo chráněného orgány státní moci, a jeho „pravé ruky“ Roberta Juřičky.

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Cenu energií mají v rukou politici! Proč jsou v ČR nejvyšší ceny energií?

Dopis ze dne 14. 1. 2022 zaslaný ministru průmyslu a obchodu Jozefu Síkelovi, premiéru Petru Fialovi, poslancům a senátorům – ti mají v rukou řešení. Občanskou veřejnost, neparlamentní strany a hnutí zveřejněním dopisu informujeme.

• Žádáme politiky, aby konali • Pracovní skupina „Energie není luxusní zboží“ zaslala politikům dopis • Navrhujeme řešení nastupující energetické krize

Poslední domácí zprávy