• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Pane prezidente, nenechte se umlčet
Počet návštěv: 3833

Pane prezidente, nenechte se umlčet

Libor Malý Článek od Libor Malý

Jsem přesvědčen a myslím si, že většina národa pochopila, že Senát a loutky z ,,Pražské kavárny“ se snaží umlčet pravdu a odvést pozornost skrze nedůležitý výrok o Peroutkovi.

A to proto, že jste řekl lidem o skutečných globálních problémech Evropy, řízené migraci, což se pár lidem nelíbí. Je to poodhalení spiknutí pár politických světových špiček a světových oligarchů.

Jsem si jistý, že pro většinu občanů v České republice není vůbec důležité, jestli existuje či neexistuje článek ,,Hitler je gentleman“, protože z hlediska minulosti, současnosti a mírové budoucnosti je tento článek téměř nepodstatný. Důležité je to pro posluhovače, přisluhovače, internetové žoldáky a masmédia, která pracují pro americké válečné zájmy a manipulují s lidmi, které staví do role hloupých ovcí, což ve většině případů občané České republiky nejsou. Je třeba neustále poodhalovat lidem ty skutečnosti, které ohrožují bezpečnost všech lidí nejen v České republice, ale i na celém světě. Také si dovoluji tvrdit, že jsou tu právě lidé, kteří potřebují soustředit pozornost občanů této země na existující či neexistující článek, protože tak funguje tzv.,,vymývání mozků“ západní propagandou.

Sedmdesátiprocentní většina národa také pochopila, kde je pravda a věřím, že v brzké budoucnosti to bude celý národ, kterému bude jasné, že totalita a válka nám nehrozí ze strany Ruska, ale ze strany politických elit Spojených států a Evropské unie. A to, že se opět probouzí zlo světových oligarchů skrze politiku údajně mírotvorného Washingtonu a Bruselu, kterou máme podpořit a vehnat se do vlastní zkázy. Jeto obdobná politika západu jako byla provedena v letech 1914 a 1939. Také většina lidí je seznámena s realitou, že toto zlo páchá pár stovek nejbohatších a nejmocnějších skrze loutky, které jim slouží.

Také většina občanů v ČR vnímá, že placená západní propaganda skrze neziskové organizace nám lže a vnucuje nám hrozbu nového srpna 1968. Protože žádná komunistická diktatura v Ruské federaci není u moci jako v roce 1968, a také neexistuje žádný vojenský pakt proti Severoatlantické alianci NATO, který by toto spáchal jako ve výše uvedeném roce, je tato teorie lhářů a internetových žoldáků, kteří slouží v diskuzích, lživá. Pravda je taková, že nám hrozí probuzený nacismus světových oligarchů, kteří se snaží za posledních 100 let napadnout či vyprovokovat Rusko už potřetí ke světové válce a snaží se nám vnutit agresi Vladimíra Putina. Reakce ruského prezidenta na násilný, nelegitimní převrat na Ukrajině fašistickým Pravým sektorem financovaným Washingtonem, byla více než pochopitelná. A to z toho důvodu, že Pravý sektor hajloval a vraždil ruskou menšinu v Oděse a spáchal zákaz zásobování na poloostrov Krym, kde měli lidé zemřít vyhladověním, jak bylo uvedeno ve francouzském dokumentu ,,Masky revoluce“.

Většina lidí v České republice také pochopila, že jsme se měli stát součástí nejhroznější války s Ruskem, kde měli všichni Slované zemřít jako v největší válečné zóně mezi západem a východem. Také věřím, že záchrana před politickou západní a lživou propagandou je budoucnost seskupení států V4, která bude opět hájit zájmy národních států střední a východní Evropy, které nehájí Evropská unie. Je třeba, aby se zkorumpovaní lháři, kteří slouží světovým oligarchům a americkým válečným zájmům, nedostali k politické moci díky vašim sdělením, pane prezidente.

Máte velkou podporu v občanech v celé České republice, ale také v pravdě, takže věřím, že zlo bude ztrácet moc a bude v budoucnu zcela veřejně odhaleno. Dovoluji si Vám poděkovat za vaší práci, která nám pomáhá udržet svět v míru a ve skutečné demokracii.

Libor Malý
Jsem člověk, který chce psát články o skutečné pravdě, aby změnil svět k lepšímu. Věřím, že pomocí těchto článků, se mi to podaří.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.03.2016 11:17

Jak se pozná ruský agent? Mlsá ruskou zmrzlinu, chutná mu boršč, jezdí na ruském kole, jí ruská vejce a nepohrdne pirožky. Laudát i Langšádlová jdou v takovém případě najisto.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.03.2016 10:32

PS: O takovém spícím agentovi se nikomu z nás ani nesní. (S výjimkou Langšádlové).


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

08.03.2016 10:15

Největší spící agent všech dob je Schlafenberg, pardon Schwarzenberg. Vždy se probudí jen na okamžik a je za tuto činnost královsky placený. Ruští spící agenti musí mít před takto hluboce spícím agentem nahnáno. ...Mějte se hezky.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...