• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Noční vlci měli v Česku větší podporu, než-li konvoj americké armády
Počet návštěv: 4451

Noční vlci měli v Česku větší podporu, než-li konvoj americké armády

Petr Cvalín Článek od Petr Cvalín

Vojáci Spojených států, kteří v pátek dopoledne projeli hraničním přechodem Rozvadov na Tachovsku, čekali větší uvítání, než se kterým se tento den setkali. Vítací akce armádního vojenského konvoje na ruzyňském letišti, kterou svolal redaktor Reflexu Jiří X. Doležal, dopadla tak, jak si organizátor této vítací akce určitě nepředstavoval. Totéž se dá řící i o aktivistovi Tomáši Peszynském, který taktéž pořádal akci na podporu armády USA. S největší pravděpodobností můžeme říci, že vítačů americké armády nebylo ani pár desítek.  

Vítací akce Tomáše Peszynského měla být podle pozvánky opakem „kolaborantského vítání Nočních vlků“. Zajímalo by mne, co je kolaborantského na tom, když lidé uctili společně s Nočními vlky padlé vojáky Rudé armády, kteří se podíleli na osvobození Československa.
Ale nemá cenu se zabývat Peszynským, neboť tento aktivista takzvaného Pražského Majdanu nehraje žádnou důležitou roli na tuzemské politické scéně.

Považuji ale za nutné upozornit na to, že poslanec Ženíšek (TOP 09) popadl vlajku NATO a šel vítat na silniční lávku u Ejpovic americkou vojenskou kolonu. Posléze tento poslanec v rozhovoru pro PL uvedl, že když USA poslaly do cizí země armádu, nikdy tam nezůstala natrvalo (čtěte zde reportáž o poslanci Ženíškovi, který vítal kolonu Strikerů).

Nevím, zda-li se poslanec Ženíšek, který je členem strany pohybující se na hraně vstupu do Sněmovny, žije v realitě. Pokud ano, tak to co prohlásil, by nikdy ze svých úst nemohl vypustit.

Na závěr považuji za důležité zmínit, že Noční vlci, kteří nedávno v Česku uctili památku padlých vojáků Sovětského svazu, měli o mnoho větší podporu českého obyvatelstva, než-li má aktuálně americká vojenská kolona, mířící přes Česko do Pobaltí.

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy