• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Gratuluji, paní Nytrová!
Počet návštěv: 4361

Gratuluji, paní Nytrová!

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Vždy jsem si vážil "nekorektních" politiků, kteří mají odvahu říct pravdu, jít proti proudu, a dokonce včas spatří velmi nebezpečnou "salámovku". Nejúčinnější metoda na světě je "salámová", kdy většina si všimne výsledku, až je pozdě. Je logické, že drtivá většina lidí nepozoruje tuto metodu v neustálém ničení rodiny takzvanou západní kulturou. Účelem je "výroba" homosexuálních dětí.

Poslankyně čerpá z vědeckých odborných studií a bohužel i z reality v některých státech. Je tragedií, že drtivá většina politiků podporuje ničení rodiny a duševní "mrzačení" dětí, budoucnosti našeho národa  a zavádění zvrhlostí Západu.

Argumenty jejich odpůrců jsou falešné. Základ rodiny je v celém světě po celá tisíciletí v rodině, kde jsou rodiče obojího pohlaví. Je smutné, že i někteří "odborníci" tyto věci schvalují. Přitom stačí obyčejný selský rozum, že taková výchova nějak dítě poškodí. Dítě sice nebude viditelně narušeno, ale určité známky chování a povahy to na něm zákonitě  musí zanechat. Každý z obou rodičů hraje ve výchově dítěte určitou roli.

Tolerance k homosexuálům je na místě, ale v žádném případě se nesmí vyrovnávat normální rodině. Poslankyně měla odvahu říkat fakta, že ve světě už se odebírají děti heterosexuálním dětem, při adopci se preferují homosexuální páry, snižuje se věk pro sexuální styk, už v MŠ se zavádí pornovýchova, atd.. "Jak dva muži mohou dítě vést k lásce k ženě, a  naopak?" Argument z opačné strany, že se dítě setkává v životě s oběma pohlavími, je vemi falešný. Jak je možné, že žena / je to vůbec matka?/, argumentuje takovým nesmyslem, když musí vědět, že základ výchovy jsou vždy vlastní a jen vlastní rodiče, kteří dítě vidí od rána do večera, kteří dítě krmí, kteří si s ním hrají a učí je mluvit a chodit? Argument o toleranci je nesmysl, tato vlastnost musí být vrozená, k té nelze vychovat. Je skutečně v zájmu dítěte, aby žilo ve zvrácené rodině?

Návrh na vyloučení z "demokratické" strany samotným předsedou dokazuje, že ČSSD je už totalitní strana, plně se rovnající bývalé KSČ, a její předseda už se chová jako arogantní diktátor, pohrdající těmi, kteří ho zvolili. To dokázal i odmítnutím referenda. Skutečně jde všem těmto poslancům o zájem dítěte? Skutečně se Sobotka, soudruh Dientstbier a další nechovají jako staří totalitní komunisté?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pepa Jozef

Pepa Jozef

20.07.2016 18:47

Pni Nytrova, souhlasim s vámi a podporuji Vas. JK


 
Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák

18.07.2016 09:28

Možná na to jít od lesa a "děcáky" vyprázdnit tak, že se začne s politikou aktivní podpory adopce do rodin, kde už nějaké děti jsou. Takových rodin je většina a obrovské množství.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy