• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Gratuluji, paní Nytrová!
Počet návštěv: 2792

Gratuluji, paní Nytrová!

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Vždy jsem si vážil "nekorektních" politiků, kteří mají odvahu říct pravdu, jít proti proudu, a dokonce včas spatří velmi nebezpečnou "salámovku". Nejúčinnější metoda na světě je "salámová", kdy většina si všimne výsledku, až je pozdě. Je logické, že drtivá většina lidí nepozoruje tuto metodu v neustálém ničení rodiny takzvanou západní kulturou. Účelem je "výroba" homosexuálních dětí.

Poslankyně čerpá z vědeckých odborných studií a bohužel i z reality v některých státech. Je tragedií, že drtivá většina politiků podporuje ničení rodiny a duševní "mrzačení" dětí, budoucnosti našeho národa  a zavádění zvrhlostí Západu.

Argumenty jejich odpůrců jsou falešné. Základ rodiny je v celém světě po celá tisíciletí v rodině, kde jsou rodiče obojího pohlaví. Je smutné, že i někteří "odborníci" tyto věci schvalují. Přitom stačí obyčejný selský rozum, že taková výchova nějak dítě poškodí. Dítě sice nebude viditelně narušeno, ale určité známky chování a povahy to na něm zákonitě  musí zanechat. Každý z obou rodičů hraje ve výchově dítěte určitou roli.

Tolerance k homosexuálům je na místě, ale v žádném případě se nesmí vyrovnávat normální rodině. Poslankyně měla odvahu říkat fakta, že ve světě už se odebírají děti heterosexuálním dětem, při adopci se preferují homosexuální páry, snižuje se věk pro sexuální styk, už v MŠ se zavádí pornovýchova, atd.. "Jak dva muži mohou dítě vést k lásce k ženě, a  naopak?" Argument z opačné strany, že se dítě setkává v životě s oběma pohlavími, je vemi falešný. Jak je možné, že žena / je to vůbec matka?/, argumentuje takovým nesmyslem, když musí vědět, že základ výchovy jsou vždy vlastní a jen vlastní rodiče, kteří dítě vidí od rána do večera, kteří dítě krmí, kteří si s ním hrají a učí je mluvit a chodit? Argument o toleranci je nesmysl, tato vlastnost musí být vrozená, k té nelze vychovat. Je skutečně v zájmu dítěte, aby žilo ve zvrácené rodině?

Návrh na vyloučení z "demokratické" strany samotným předsedou dokazuje, že ČSSD je už totalitní strana, plně se rovnající bývalé KSČ, a její předseda už se chová jako arogantní diktátor, pohrdající těmi, kteří ho zvolili. To dokázal i odmítnutím referenda. Skutečně jde všem těmto poslancům o zájem dítěte? Skutečně se Sobotka, soudruh Dientstbier a další nechovají jako staří totalitní komunisté?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

20.07.2016 18:47

Pni Nytrova, souhlasim s vámi a podporuji Vas. JK


 
Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák

18.07.2016 09:28

Možná na to jít od lesa a "děcáky" vyprázdnit tak, že se začne s politikou aktivní podpory adopce do rodin, kde už nějaké děti jsou. Takových rodin je většina a obrovské množství.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy