• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

Diskuse s farářem
Počet návštěv: 2877

Diskuse s farářem

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Na ČT 24 byl rozhovor se sluníčkářem. Papež prý doporučil, abychom byli vstřícní. Pokud vím, sluníčkáři jsou až moc vstřícní, ale jsou vstřícní imigranti? Přes všechnu sluníčkářskou péči jsou nespokojení, nenávidí nás, znásilňují, přepadávají, vraždí. Dokonce i faráře. Papež také zdůrazňoval hodnoty lidskosti a humanismu. Kde jsou tyto hodnoty u muslimů?

Podle tohoto faráře se máme učit náboženskému dialogu. Ze strany sluníčkářů tento dialog neexistuje? Je vůbec ochota k dialogu z druhé strany? Jak chcete diskutovat s někým, kdo dialog odmítá?

Prý z Koránu vytrháváme určité věci. Ale to dělají všichni faráři zcela běžně, že si vyberou jen určitý verš z bible. Kde je v bibli, na rozdíl od Koránu, návod, lépe řečeno příkaz k vyvraždění všech nevěřících, křestanů a homosexuálů? Aláh je prý křestanský bůh... Jestliže Alláh chce vyvraždit tyto skupiny, je to skutečně křestanský bůh?

Kněz je prý vydaný na pospas věřícím, a  je symbol lásky. Kněz svou smrtí prý neprohrál. Jeho život se naplnil, když byl zabit...Prý jde o mučednickou smrt...Máme všem vrahům odpouštět. Nemáme se bát, náboženský dialog je založen na tom, že všichni jsme na jedné lodi. Neříkal Zeman, že s teroristy se nejedná?

Tomuto faráři chybí v Koránu, že Alláh se stal bohem. Vůbec mu tam nechybí ježíšova láska. Ani Ježíš se nezmínil o pomáhání vrahům. Na otázku, zda se muslimové snaží pochopit křestanství, farář odpověděl: "Na obou stranách by mohlo být víc snahy a muslimové by se mohli trochu polepšit..."

Farář se nebojí plných mešit. Prý nemáme boha, ale nicotu a muslim má Alláha...Tuto imigraci přirovnává k imigraci Evropanů na Západ. Přirovnávat zaostalou nekulturní dobyvačnou entitu k Evropanům, to je vrchol idiotismu. Jde o diagnozu, ne o urážku! 

Každý člověk má prý velkou cenu, přesto farář omlouvá všechny muslimské vrahy. Podle tohoto faráře je politikou starat se nejen o blaho svého národa, ale celého světa. Má to být na úkor vlastního národa? Na Slovensku už jsou vypláceny potravinové balíčky chudým dětem, půl druhého milionu našich rodin nemá na školní obědy, sbírají se víčka na dětské operace. Je normální preferovat cizáky na úkor vlastního národa?

ČT 24 je prý ostrov svobody. Kolik je to desetiletí, kdy jste slyšeli opoziční názory i v televizi?

Pane faráři, tohle má být skutečná pomoc vlastnímu národu? Pro cizí, kteří si toho neváží, jsou miliony hned, ale pro české rodiny...Faráři, neměl byste kritizovat vládu, že nepodporuje mladé rodiny, nepomáhá invalidům a důchodcům, ale dává zdarma byty cizákům, kteří jimi pohrdají a považují je za konírny? Pokud jste vyjímka, děláte církvi ostudu. Pokud však jsou všichni křestané jako vy, Halík, papež a učitel katolík Putna, pak běžte všichni laskavě do Vatikánu, pardon do Brusele!

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...