• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Je Putna vůbec křestan?
Počet návštěv: 4946

Je Putna vůbec křestan?

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Tento prachobyčejný kantor, který toužil po titulu profesor, nezná ani fakt všeobecně známý nejen pro všechny historiky. A sice, že Krym odedávna patřil Rusku. A tento učitel vyučuje budoucí generace na Karlově univerzitě historii!

Faráře zabili jednotliví extrémisté, kteří jsou v každé církvi. Nejde o útok jedné víry na druhou. Vůbec nejde o boj Islámu proti křestanství. Najednou jsou všichni odborníci na Islám, když předtím byli všichni odborníci na Ukrajinu. Soudruhu učiteli Putno, když téměř miliarda Evropanů každý den vidí znásilnování, přepadávání, vraždění, stále jde o jednotlivce? K posuzovní nebezpečnosti muslimů nikdo nepotřebuje žádné znalosti historie Muslimů. Co jste to za křestana, když neznáte větu z bible- Podle skutků poznáte je? Tak jako celý svět nepotřebuje vědět historii jiné nepřizpůsobivé entity, kterou zná podle jejich skutků. Proč bychom měli umět arabsky a studovat jejich historii, když je veřejně známo, že v našich mešitách hlásají nenávist k nevěřícím, křestanům a homosexuálům? Přesto, že zcela viditelně porušují zákony, a rozšiřují národnostní a snad i rasovou nenávist, přesto jsou zcela beztrestní. Soudruhu učiteli, znáte aspon jednu větu z Koránu?

Žádná křestanská Evropa neexistuje. Tohle říká křestan? Výraz křestanské hodnoty je vágní floskule, které je lepší se vyhýbat. Evropa je spíše osvícenecká, sekulární. Tiso chtěl vyvraždit Židy. V tomto případě jednotlivce mluví jako o všech, ale radikálové jsou jedinci. Hodnoty evangelia nepovažuje za hodnoty křestanské. Vysoce vzdělaný kantor a ještě křestan neví, že tyto hodnoty jsou tisícileté a trvalé?

Opakovaně se vyhýbal odpovědi na velmi jednoduchou otázku, zda Muslimové nechtějí ovládnout křestanství v Evropě. Tuto odpověd zná téměř milirda Evropanů bez ohledu na věk. Cizí kultura obohacuje, ale neřekl, v čem konkrétně. Soudruhu učiteli, znáte aspon jednoho muslimského vědce, sportovce, umělce, skladatele, spisovatele, malíře, sochaře? Celý svět zná jen vandaly uměleckých památek, znásilnovatele a vrahy. Tomu říkáte kulturní obohacení?

Nikde neexistuje čistá národní entita. Učitel Putna vůbec neví, že každý evropský národ má jiné tradice a že vánoce a velikonoce slaví každý národ zcela jinak. Jako vysoce vzdělaný nezná ani nejjednodušší řešení migračního problému, které dávno zná každý normáně myslící člověk.

Je-li Putna skutečný křestan,bude ignorovat Gay Pride a zúčastní se pochodu za Ježíše, rodinu a morální hodnoty v ČR, který je ve stejný den. Jinak si na křestana jen hraje a za to by se měl stydět. Jednoho Jidáše už tady máme.

Tento učitel dělá ostudu univerzitě pojmenované po nejslavnějším Čechovi. Nevážená Česká televize, proč zvete do svých diskusí lidi, trpící diagnozou zvanou idiocie?

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
František salajka

František salajka

06.08.2016 08:09

Putna je odporný člověk a vůbec se nedivím prezidentovi,že ho nechtěl jmenovat.


 
František salajka

František salajka

06.08.2016 08:09

Putna je odporný člověk a vůbec se nedivím prezidentovi,že ho nechtěl jmenovat.


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

06.08.2016 05:36

Nejen Putna, ale celá slavná akademická společnost, která se ho profesorem učinila a nehodlá se ho zříci.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy