• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Je Putna vůbec křestan?
Počet návštěv: 3331

Je Putna vůbec křestan?

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Tento prachobyčejný kantor, který toužil po titulu profesor, nezná ani fakt všeobecně známý nejen pro všechny historiky. A sice, že Krym odedávna patřil Rusku. A tento učitel vyučuje budoucí generace na Karlově univerzitě historii!

Faráře zabili jednotliví extrémisté, kteří jsou v každé církvi. Nejde o útok jedné víry na druhou. Vůbec nejde o boj Islámu proti křestanství. Najednou jsou všichni odborníci na Islám, když předtím byli všichni odborníci na Ukrajinu. Soudruhu učiteli Putno, když téměř miliarda Evropanů každý den vidí znásilnování, přepadávání, vraždění, stále jde o jednotlivce? K posuzovní nebezpečnosti muslimů nikdo nepotřebuje žádné znalosti historie Muslimů. Co jste to za křestana, když neznáte větu z bible- Podle skutků poznáte je? Tak jako celý svět nepotřebuje vědět historii jiné nepřizpůsobivé entity, kterou zná podle jejich skutků. Proč bychom měli umět arabsky a studovat jejich historii, když je veřejně známo, že v našich mešitách hlásají nenávist k nevěřícím, křestanům a homosexuálům? Přesto, že zcela viditelně porušují zákony, a rozšiřují národnostní a snad i rasovou nenávist, přesto jsou zcela beztrestní. Soudruhu učiteli, znáte aspon jednu větu z Koránu?

Žádná křestanská Evropa neexistuje. Tohle říká křestan? Výraz křestanské hodnoty je vágní floskule, které je lepší se vyhýbat. Evropa je spíše osvícenecká, sekulární. Tiso chtěl vyvraždit Židy. V tomto případě jednotlivce mluví jako o všech, ale radikálové jsou jedinci. Hodnoty evangelia nepovažuje za hodnoty křestanské. Vysoce vzdělaný kantor a ještě křestan neví, že tyto hodnoty jsou tisícileté a trvalé?

Opakovaně se vyhýbal odpovědi na velmi jednoduchou otázku, zda Muslimové nechtějí ovládnout křestanství v Evropě. Tuto odpověd zná téměř milirda Evropanů bez ohledu na věk. Cizí kultura obohacuje, ale neřekl, v čem konkrétně. Soudruhu učiteli, znáte aspon jednoho muslimského vědce, sportovce, umělce, skladatele, spisovatele, malíře, sochaře? Celý svět zná jen vandaly uměleckých památek, znásilnovatele a vrahy. Tomu říkáte kulturní obohacení?

Nikde neexistuje čistá národní entita. Učitel Putna vůbec neví, že každý evropský národ má jiné tradice a že vánoce a velikonoce slaví každý národ zcela jinak. Jako vysoce vzdělaný nezná ani nejjednodušší řešení migračního problému, které dávno zná každý normáně myslící člověk.

Je-li Putna skutečný křestan,bude ignorovat Gay Pride a zúčastní se pochodu za Ježíše, rodinu a morální hodnoty v ČR, který je ve stejný den. Jinak si na křestana jen hraje a za to by se měl stydět. Jednoho Jidáše už tady máme.

Tento učitel dělá ostudu univerzitě pojmenované po nejslavnějším Čechovi. Nevážená Česká televize, proč zvete do svých diskusí lidi, trpící diagnozou zvanou idiocie?

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
František salajka

František salajka

06.08.2016 08:09

Putna je odporný člověk a vůbec se nedivím prezidentovi,že ho nechtěl jmenovat.


 
František salajka

František salajka

06.08.2016 08:09

Putna je odporný člověk a vůbec se nedivím prezidentovi,že ho nechtěl jmenovat.


 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

06.08.2016 05:36

Nejen Putna, ale celá slavná akademická společnost, která se ho profesorem učinila a nehodlá se ho zříci.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy