• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Neziskové organizace podporující migranty musí být prověřeny
Počet návštěv: 6500

Neziskové organizace podporující migranty musí být prověřeny

Petr Cvalín Článek od Petr Cvalín

Podle Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty je odmítání migrantů "nebezpečný populismus". Myslím, že nastal čas na to, aby každá neziskovka podporující migranty byla důkladně prověřena. A to jak ohledně financování, tak i z hlediska bezpečnosti, zda-li nevědomky nepomáhají i teroristům, kteří v Evropě zakládají své buňky.  

Je evidentní, že v České republice čím dál tím více sílí vliv na veřejnou sféru z řad různých neziskových organizací, které dostávají četné finanční dotace jak od státu, tak i ze soukromé sféry.
Bohužel nejvíce ovlivnitelné jsou děti ve školním věku, na které se některé neziskové organizace často zaměřují.

Nelze popřít fakt, že mezi takzvané uprchlíky se infiltrovali teroristé, například z Islámského státu. A je jasné, že různé neziskové organizace pomáhající migrantům nejsou schopné rozpoznat kdo je terorista a kdo ne.

Myslím, že by bylo vhodné, aby neziskové organizace podporující migranty, byly z bezpečnostního hlediska opravdu důkladně prověřeny.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

SMĚJÍCÍ SE BESTIE 2

07.08.2016 09:04

Nejen prověřena, ale řádně pravidelně lustrována NKÚ ! S následným zveřejněním nakládání s penězi ze státního rozpočtu a se jmény jejich dárců ( i zahraničních ).


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy