• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Nekorektní informace
Počet návštěv: 5191

Nekorektní informace

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Tereza : " Zdá se, že jediným smyslem existence NATO je obrana před ruskou agresí, ale už třetí rok čekáme, až Rusko obsadí aspoň kousek toho Pobaltí nebo Švédska, a pořád nic. A to nemluvím o těch, co pořád vyhlížejí ruské tanky v Praze. Jako by se v Moskvě rozhodli, že nás naštvou ještě víc! Možná bychom této ruské destruktivní politice mohli začít říkat agresivní pasivita. Přijdou zcela určitě, čekejme je zítra o půl čtvrté, nebo popozítří v jedenáct večer."

Putin na tiskové konferenci prezidentů Finska a Ruska: "Když parafrázuji vyjádření jednoho z mých finských přátel, mohl bych říci, že NATO by pravděpodobně s radostí bojovala s Ruskem do posledního finského vojáka. To chcete? My ne. My to nechceme. Vy sami ale rozhodujete o tom, co chcete."

Ještě před sedmdesáti lety upozornoval Vondra, že by sedmdesátileté babičky neměly rozhodovat o vstupu do NATO. Třeba neměly, ale pak si připomínejme v každé politické diskusi slovo demokracie, která je nám stejně jen politickou zástěrkou pro páchání zla ve jménu dobra.

Náš stát přijímá dalších osmdesát Syřanů, kteří dostanou zdarma byt, sociální dávky na každého člena mnohočetné rodiny. V průměru mají 2-3 ženy a 5-8 dětí. Podle směrnic EU mají právo přistěhování celé rodiny. Málokdo umí česky a málokdo z nich bude skutečně pracovat. Proč se nedodržuje pravidlo či zákon EU- Každý uprchlík by měl zůstat v první zemi, kde není válka? Mimochodem, při zahájení olympiády bylo vidět, že Syřané mají plet jako my, ti opálení nejsou Syřané! Za druhé- je aspon zlomek promile imigrantů starších 25 let?

V Německu je 500 trestných činů denně, tj. 23 za hodinu. Každé dvě a půl minuty jeden trestný čin, ve dne i v noci. Opravdu jsu ti všichni vrazi jen osamělí jedinci, duševně stresovaní v dětství či gayové?

"Umím si představit evropskou armádu. Vpředu sudruh Pavel s americkou vlajkou, za ním naši vojáci táhnoucí válčit proti Rusku a za zájmy USA - jejich oligarchů privatizujících Evropu."

USA má 750 základen, kde slouží 200 000 vojáků. Jak je možné, že už několik let si neví rady s hrstkou teroristů v Sýrii?

Tři základní teze republikánů: Věříme v americkou vyjímečnost. Věříme, že Spojeným státům se žádný stát nevyrovná. Věříme v americkou vyjímečnost vzhledem k její historické roli- nejprve jako útočiště, pak obránce a nyní příklad svobody pro celý svět.  Dimlevič:"USA vyhlásila Rusku ne sankce, ale ekonomickou válku, kde je obětí EU."

J.Koudelka:"Konce Evropy bude dosaženo. Tohle jste chtěli? Jestli ano, tak spustte Odu na radost."

Sanders:" Globální ekonomika nepracuje pro většinu lidí. Je to ekonomický model vyvinutý ekonomickou elitou v její prospěch."

Československo se po roce 1989 doslova přes noc změnilo z průmyslově vyspělé země na rozvojovou s dostatkem banánů na celý rok.

T.Jefferon, třetí prezident Spojených států, majitel stovky otroků- není žádným tajemstvím, že zakladatelé USA byli tvrdými rasisty, což vyplývá z existence otrokářského systému.

Prezident ČLR:"Rusko a Čína mohou vytvořit blok, proti kterému bude NATO bezmocné, a který udělá konec imperialistickým choutkám západu."

Žirinovskij:" NATO je severoatlantická /!/ aliance. K čemu potřebuje východní Evropu? Brzo budou přijímat i země na Blízkém východě a v severní Africe." Nevěděl jsem, že Atlantický oceán je až tak rozsáhlý...

Ekonomiku neřídí neviditelná ruka trhu, ale zatraceně viditelné ruce těch, kdo z ní chtějí udělat stolečku prostři se, a oslíčku otřes se.

Vy si neumíte ani nahnat vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my, a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.

F. Kuba:" Co dál se Sobotkou? Chceme dál investovat do mechanického kuřátka na klíček Angely Merkelové?"

Muslimové učí bojovat už sedmileté děti. Soudruhu Dienstbiere a soudružko Šabatová, proč jste lhostejní k porušování práv dítěte?

 

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák

10.08.2016 04:17

Když vám patří vzdálený ostrov, proběhne třetí světová válka, aniž byste cokoliv zaznamenali.


 
Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák

09.08.2016 20:20

Rétorika je kormidlo. Zavažte si oči, zalepte si uši.


 
Ondřej Dvořák

Ondřej Dvořák

09.08.2016 19:57

Rok 2054, Evropský paralment po sedmi letech dohadování dospěl k rozhodnutí klasifikovat Islámské náboženství za Hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka. Rusko vyjádřilo kategorický nesouhlas a označilo Evropský parlament za antimuslimské radikály, kteří nemají místo v mezinárodní politice druhé půle jednadvacátého století. Diskriminace muslimů by se podle Ruské Ministra Zahraničí Vasila Kočkopsova mohla stát důvodem pro silové řešení.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy