• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

Necenzurováno.
Počet návštěv: 3933

Necenzurováno.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Tři základní teze republikánů: "Věříme v americkou vyjímečnost. Věříme že Spojeným státům se žádný stát nevyrovná. Věříme v americkou výjimečnost vzhledem k její historické roli - nejprve jako útočiště, pak obránce a nyní příklad svobody pro celý svět."

Na Východ se obrací nejen Turecko, Anglie, ale i Irán, Izrael, Saudská Arábie. Spolupráce s Východem je samozřejmostí pro Koreu a Čínu. Obě země i Rusko končí s dolarem a zavádí svou měnu krytou zlatem. Světová moc Západu končí a přesunuje se na Východ, do Číny a Ruska.

W. Churchill nechal vyhladovět stamiliony Indů, ale bude se mluvit jen o Stalinovi.

Máme náboženskou svobodu, proto nesmíme zakazovat stavby mešit u nás, i když se tam protizákonně podporuje národnostní a církevní nenávist zcela otevřeně. Existuje také náboženská svoboda v zemích, kde jsou muslimské mešity? Můžeme si tam postavit křestanský kostel? Co říkáte soudruhu Putno, Halíku a další?

Erdogan - Islám není radikální ani umírněný, Islám je jen jeden.

Nějací čeští rukojmí chtěli po našem státu miliony kvůli špatnému informování v cizině. Stát je snad nutil tam jet? Neměli by snad aspon poděkovat státu za pomoc, ne-li ji hotově zaplatit do koruny? Nešlo náhodou o kavárenské povaleče?

Burkiny dávají příliš najevo svou náboženskou příslušnost. Francouzský premier: "Za burkinami je myšlení, že ženy jsou od přírody nečisté, že musí být zcela zahaleny. To je neslučitelné s hodnotami Francie a republiky. Republika se musí vůči provokacím bránit."  Muslimové vnímají nařízení jako diskriminaci. Jak to říkal Zeman? "Když se vám tu nelíbí, můžete odejít, nikdo vás tu nedrží."  Jistá Procházková se ptá, proč nám vadí burkiny. Milá dámo, nikomu nevadí, když své zvyky provozuje doma, ale at nám je nevnucuje. My jsme tady doma. Zatím...  Mohou se evropské ženy koupat v islámských státech v bikinách? Podle Procházkové lze komunikovat s muslimy a vzájemně sjednocovat názory. To je podle ní řešení terorismu...Chocholoušku...

Podle jakéhosi Mácy v ČT proruské weby platí Rusko, respektive sám Putin. Proč tedy každý web, hlásající pravdu musí prosit o příspěvky své čtenáře. Při té příležitsti si musím stěžovat. Do dnešního dne mi Putin nedal ani jediný rubl. Pracovat pro něj zadarmo mě už nebaví!

Evropský soud rozhodl, že uprchlíci po překročení hranic nesmí být zadrženi. Podle charty v LS nesmí být trestán ten, kdo chce žít v jiné zemi, než se narodil. Běžec má právo na volný pohyb. Už chápete, proč Klaus odmítal podepsat LS? Sluníčkářům i dobře podplaceným politikům stále nedochází, že jde o záměrné vyvraždění celé Evropy. Kdysi mnoho lidí také srdečně a se slávou vítalo německé tanky. Historie se opakuje a někteří Češi brzo budou radostně vítat americké "mírové" tanky.

Společná armáda je naštěstí nereálný a zcela nedomyšlený nápad. Kde by měli kasárna, v kterém státě? Který stát by této armádě velel? Z koho by složili vojáky, když stát není schopen nabírat ani policisty, pro které je nucen snižovat podmínky týkající se fyzické aktivity? Pokud by něco takového existovalo, každá země by musela mít stejný počet hlasů, ne jako v EU. Voják v cizí zemi snadněji zastřelí člověka než ve své vlasti. Šlo by  o zbytečné stmilionové náklady. Odmítá-li chránit hranice NATO, je zbytečná další vojenská organizace. Jde jen o pojistku, aby žádná země nemohla vystoupit z EU. Schvaluje- li Sobotka a soudruh neomarxista Zvorálek jednotnou armádu, pak tím dokazují, že NATO je nefunkční a zbytečné.

Podle zákona o vojenském cvičení může rozhodovat jen samotný premier, aniž by potřeboval souhlas vlády. Sobotka sám pozval vojska NATO na cvičení, které budeme platit ze svých daní. Na cvičení budou použity i bombardéry s atomovými hlavicemi. Jak je možné, že takové ohrožení státu neprojednal Sobotka aspon s vládou, ne-li se všemi poslanci? V zájmu bezpečnosti bychom měli vyjít do ulic a všichni se zúčastnit podzimních voleb, pokud už nebude pozdě.... Mnoho  významných politiků a politologů se obává, že nadcházející cvičení může být zneužito k provokaci proti Rusku. Mimochodem, astrologie poukazuje, že kolem 30.8. může být nějaké hromadné neštěstí ve světě. 

Za ukázání pozadí a tykadla byli "zločinci" "po zásluze" odsouzeni. Zničení hradní standarty bylo určeno na 80 000 kč. Odkdy je taková škoda pouhý přestupek? V kterém státě by pustili na svobodu někoho, kdo krade a poškozuje státní symbol? Soudružka soudkyně dokázala , že jedná na příkaz Čaupierota, potažmo USA. Kdyby byl prezidentem rakouský hajný, pardon, kníže, spolehněte se, že už by všichni seděli. Takto vypadají soudy za 25 let takzvané demokracie? Není to důkaz, že soudy nejsou nezávislé, ale politicky závislé tak jako v minulém režimu?   Bradáčová jezdí velmi často na školení do USA, tak jako mnoho jiných politiků. Dostávají tam velmi dobře zaplaceno za "přednášky", až půl milionu dolarů. Skutečně tento rozsudek nemá žádnou souvislost s Bradáčovou?

Už velmi dlouho se připravuje zákaz zahradničení. Bude trestné pěstovat vlastní plodiny z vlastních semen. Největší firma na světě Monsanto vyrábí semena s jednoroční životností. Každý rok je nutno kupovat nová semena. Stále není čas na odchod z Utopie?

V kterém státě na světě existuje volební právo pro cizince ihned po jejich příjezdu do cizí země, bez znalosti jazyka, historie, tradic a zvyků, bez ohledu na to, že by v tomto státě něco vybudovali atd..?Soudruhu Georgi Dienstbiere, skutečně jste nezešílel?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...