• Pátek, 04. prosinec 2020
  • Svátek má Rukojmí Barbora

Kardinál pronesl zlatá slova o islámu, Lidovci se musí učit
Počet návštěv: 2626

Kardinál pronesl zlatá slova o islámu, Lidovci se musí učit

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Kardinál D. Duka v rozhovoru pro Echo24.cz varoval, že když je muslimů ve společnosti 15 %, začnou přicházet s požadavky, že by chtěli svými lidmi obsadit určitá klíčová místa ve společnosti a jakmile se dostanou nad 25 %, začnou do zákonů prosazovat právo šaría a usilovat o převzetí vlády.  

Dle TN.cz Duka řekl, že islámský svět se stále více radikalizuje a pokud Evropa přijme uprchlíky, čeká ji katastrofa. Dle něho bychom jejich přijetím mohli společnost uvrhnout do chaosu.
Zlatá slova pane kardinále, zlatá slova. Zabránit islamizaci společnosti je velkou programovou prioritou, Pan kardinál by si o tom ovšem měl také promluvit s panem Bělobrádkem. Myslím, že předseda KDU-ČSL potřebuje v této věci školení.

 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Nový

Petr Nový

30.08.2016 21:22

Ano, muslimové převezmou vládu u nás. A proč? Protože 90% Čechů jsou idioti a dostanou to, co si zaslouží.


 
Carlo Forgetti

Carlo Forgetti

30.08.2016 08:49

Ano, pan Kardinál Duka varuje před Islámem, ale nejde tak trošku o jeho vlastní zájmy? Moc dobře ví, že nejen ateisté, ale i křesťané všeho vyznání budou v nemilosti a církve by mohly přijít o velký státní dar z našich daní, kterému se říká "církevní restituce".


 
Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Boj proti dezinformacím o Covidu-19, ale poněkud jinak.

Experti varují, že dezinformace o covidu-19 se mezi Čechy šíří stále více. Samotná Evropská unie ústy české eurokomisařky Věry Jourové už v červnu důrazně varovala, že s nimi členské státy musejí bojovat, jinak to ohrozí lidské životy. EU ve svém prohlášení nezvykle otevřeně ukázala na Rusko a Čínu jako záměrné podněcovatele a šiřitele lží o koronaviru. To je úvodní sloupek k pojednání o boji proti dezinfromacím, jak byl uveden na portálu Aktuálně.cz, které se prý v České republice velmi rozmáhají.

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Frontex-za plnění povinnosti vyhazov?

Šéf Frontexu, Fabrice Leggeri, má potíže. Na tom by nemuselo být nic zvláštního. Ovšem takovou specificky eurounijní pikantnost dodává jeho cause fakt, že agentura Frontex je právě popotahována za něco, k čemu byla ustanovena. Za aktivní ochranu evropské hranice.

  Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Jestlipak víte, co znamená výrok-cintat si pentli.

Tento výrok dozajista velmi dobře znají naši páni poslanci, ale i vláda. Na zasedáních poslanecké sněmovny si cintá pentli každý druhý. Vyjímkou nebylo ani nedávné jednání sněmovny, kde se probíral bod o potravinové soběstačnosti ČR ve smyslu návrhů k jejímu dosažení a ke zvýšení efektivity zemědělské prvovýroby. Musím uznat dámy a pánové, že hrajete na lidi komedii, ale režie je jaksi špatná. Místo cintání si pentle raději přiznejte, že jste v oblasti zemědělství zmrvili kde co, a už nevíte jak smysluplně dál.

Poslední domácí zprávy

 Zvrat v kauze Zadeh

Zvrat v kauze Zadeh

V kauze s více obviněnými, s nepřehlednou důkazní situací a složitou právní problematikou se dají čekat různé zádrhele a překvapení. Platí...