• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Kardinál pronesl zlatá slova o islámu, Lidovci se musí učit
Počet návštěv: 2950

Kardinál pronesl zlatá slova o islámu, Lidovci se musí učit

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Kardinál D. Duka v rozhovoru pro Echo24.cz varoval, že když je muslimů ve společnosti 15 %, začnou přicházet s požadavky, že by chtěli svými lidmi obsadit určitá klíčová místa ve společnosti a jakmile se dostanou nad 25 %, začnou do zákonů prosazovat právo šaría a usilovat o převzetí vlády.  

Dle TN.cz Duka řekl, že islámský svět se stále více radikalizuje a pokud Evropa přijme uprchlíky, čeká ji katastrofa. Dle něho bychom jejich přijetím mohli společnost uvrhnout do chaosu.
Zlatá slova pane kardinále, zlatá slova. Zabránit islamizaci společnosti je velkou programovou prioritou, Pan kardinál by si o tom ovšem měl také promluvit s panem Bělobrádkem. Myslím, že předseda KDU-ČSL potřebuje v této věci školení.

 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Nový

Petr Nový

30.08.2016 21:22

Ano, muslimové převezmou vládu u nás. A proč? Protože 90% Čechů jsou idioti a dostanou to, co si zaslouží.


 
Carlo Forgetti

Carlo Forgetti

30.08.2016 08:49

Ano, pan Kardinál Duka varuje před Islámem, ale nejde tak trošku o jeho vlastní zájmy? Moc dobře ví, že nejen ateisté, ale i křesťané všeho vyznání budou v nemilosti a církve by mohly přijít o velký státní dar z našich daní, kterému se říká "církevní restituce".


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy