• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

V České republice nelze vyloučit teroristický útok
Počet návštěv: 3947

V České republice nelze vyloučit teroristický útok

Petr Cvalín Článek od Petr Cvalín

Podle dostupných informací BIS minulý rok odjelo z České republiky sedm osob, které se hodlaly připojit v Sýrii k Islámskému státu.

Tím pádem nemůžeme ani vyloučit potencionální teroristický útok v ČR. A tady bychom si měli položit jednu zásadní otázku. Kde jsou ti politici a občanští aktivisté, kteří nás neustále nejen v médiích přesvědčovali, že nám žádný teroritstický útok nehrozí? Žel dnes můžeme konstatovat, že s největší pravděpodobností nemají pravdu.

Bohužel příliv migrantů do Evropy se nezmenšuje, ba naopak. Vysocí představitelé Evropské unie si neví rady, co si s tímto problémem počít. A to už delší dobu. Stačí se podívat například do Švédska či Německa, jaké trestné činy páchají migranti. Počínaje loupežemi a konče sexuálními delikty.
Nedivme se, že podpora kancléřky Merkelové v Německu je takzvaně na bodu mrazu. De facto plošně podpora politiků vládních stran, které podporují „uprchlíky“ upadá. To samé můžeme zaznamenat i v Česku. Konkrétně u ČSSD a opoziční TOP 09.

Nadcházející krajské volby budou testem všech parlamentních stran, jak si vedou u voličů. A možná mnozí správně předpokládají, že vládní strany nezaznamenají valný úspěch.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy