• Pátek, 07. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Stanislav

Trapné divadlo na Staromáku.
Počet návštěv: 4987

Trapné divadlo na Staromáku.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Herman : "Politika se dá dělat čestně a slušně. Ministr znamená sloužit pravdě. Musíme mít rovnou páteř. Hrdě se hlásím k tomu, že pravda a láska jednou musí zvítězit. nad lží." Jurečka : "Spolehněte se na svůj kritický /?/ rozum. Havel, Dalajláma a Brady se zasloužili o demokracii. Pravda vítězí, ale slušnost by neměla být slabostí. Za pravdu, svobodu a demokracii nemůžeme bojovat nenávistí." Horáček : "Nedělejme tady nenávist. Do lásky nepatří žádná zloba a zášt." Němcová : "Prezident rozděluje společnost. Demokracie dostává ránu za ránou." Kraus ve svém pořadu prohlásil : "Budujeme demokracii." Potřebuje to komentář?

Prý patříme na západ. Nevěděl jsem, že Slované žili a  žijí v Německu a USA. Pokud vím, zeměpisně patříme do střední Evropy. Nikam jinam. Proč stále musíme někomu lézt do Brusele?

Tato akce musela být připravena půl roku předem. Zamluvit si náměstí a sehnat tolik "vhodných" starostů a dopravit na náměstí autobusy dva tisíce "vhodných" lidí s příplatkem sto korun za hodinu, nemohlo být zařízeno přes noc. Rovněž Horáčkovi trapní "umělci" nemohli být sehnání za tak krátkou dobu. 

Vzpomněl jsem si na citát Roosevelta - "V politice za nic nemůže náhoda. Pokud se něco děje, klidně se můžete vsadit, že právě tak to bylo naplánováno."

Na Staromáku byl údajně jen hlouček pravdoláskařů, zbytek byli cizinci, kteří sledovali, co se právě děje. Skutečný počet havloidiotů se zřejmě nikdy nedozvíme. Kamery v noci mohou velmi silně zkreslovat skutečnost.

Poruší-li ministr opakovaně /!/ vládní dohody a tvrdí, že mu nikdo nebude poroučet, a že si může dělat co chce, pak už dávno měli novináři zapracovat jako to udělali kdysi na mladém strojvůdci, který to myslel upřímně. Přesto tohoto žida  Bohuš ještě nevyhodil, tak jako soudruha Dienstbiera a soudružku Šabatovou. Existuje ideálnější důkaz, že premier je pouhá loutka a že nám vládne někdo jiný?

Herman samozřejmě vše, co dělal, dělal záměrně, nebylo to z jeho hlavy, musel plnit "něčí" příkazy. Herman údajně řekl, že můžeme být součástí Německa. Sudetákům říká přátelé, i když mučili jeho strýce.  Přitom chce vyznamenat "strýčka", který vůbec není jeho strýcem, že se zasloužil ani nevím o co v našem státě. V skutečnosti se o nic nezasloužil, v koncentráku mu bylo patnáct let. Nemohl tedy být žádným bojovníkem. Do Prahy jsou kýmsi pozváni potomci Sudetáků. Německá policie může bez povolení našich úřadů střílet do českých lidí při demonstracích po celém území ČR. Český policista na německém území nemá toto povoleno. Skutečně ještě nejsme protektorát?

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

06.11.2016 09:27

Jo, jo, patříme na Západ...Do enkláv plných muslimů, kde původní obyvatelé nemají co pohledávat. V těchto čtvrtích krachují obchody s módním zbožím, restaurace a z původní populace zbylo jen torzo. Ženy tam chodí zahalené od hlavy k patě do pytlů od brambor. Chce-li vstoupit bílý odvážlivec do tamní mešity, je bez milosti, svinským krokem, vykázán. Muslimové se nesmí stýkat s jinověrci. Mají to přísně zakázáno. Tak zřejmě pro tento Západ horovali pravdoláskaři, sluníčkářii i havloidi. Zřejmě je duchovně obohacuje vědomí, že Západ už zčásti ovládají muslimové. Pokud tak tíhnou k Západu, ztotožňují se s tím, že v rámci NATO spolupracujeme a podporujeme režimy Saúdské Arábie, Turecka a jiných našich odvěkých "přátel", co naše území po staletí dobýjeli v krvavých válkách. Opravdu přátelé k nezaplacení! A tak je veliké štěstí, že na Staromáku jsou dnem i nocí přítomni cizinci, kteří nevěděli vo co gou. Zkrátka nerozumí česky. Jinak by to našim žvanilům jaksepatří vysvětlili. Už jen ten transparent - JSME ZÁPAD - vykazuje nedostatečnost těch, kteří nemají tušení o tom, že de facto sympatizují s muslimskými enklávami, komunitami, které se dnes na tomto území v hojné míře vyskytují a toto území si zabavují pro sebe. Zcela ignorují fakt, že se nachází na území obývaném Slovany. Fandíme si, že jsme západní Slované, ale náš původ je na východě, odkud jsme sem přišli po rozpadu říše Římské a po opuštění tohoto území Kelty, kteří se dnes nacházejí v Irsku. Naše jazyky mají společný prazáklad ve staroslověnštině. Nikdo z nás na tomto faktu nic nezmění. Naší kolébkou je Byzancie. Jsme jedné krve ty i já...Dnes jsme svědky nového křižáckého tažení vůči Slovanstvu, kdy jsme dosazenými, podplacenými zločinci štváni proti sobě. Kdo jsou tyto temné síly jistě tušíme. Staletí německé poroby a hákového kříže vystřídala snaha jinověrců po naší, ze zahraničí řízené destukci. Ti hlupáci s transparentem JSME ZÁPAD zjevně zapomněli, že jsme v našich dějinách museli po staletí vzdorovat nájezdům Křižáků, Švédům, Osmánské říši a nadlouho jsme upadli do područí Braniborů i rakouské monarchie. Kdo (na Staromáku) úmyslně vynechá ty staletí útlaku a zotročení, hraje špinavou hru. Špinavci ví, že určitou část nemyslících občanů strhnou na svou stranu a s těmito ubožáky pak operují. ....Včera, v soboru jsem se vypravil na horu Blaník a z celého srdce jsem si přál, aby v nás zůstala alespoň část odhodlání bránit svoji vlast. Abychom se stali v pravou chvíli blanickými rytíři a udělali vše pro to, abychom se muslimy prošpikovanému západu vyhnuli. S osmánskou říší máme své odvěké, kruté zkušenosti. S Němci a zrádnými Anglány taktéž. ...Mějte se hezky


 
K sedmému výročí Oděského masakru

K sedmému výročí Oděského masakru

Dne 2. května 2014 došlo v Oděse k hrůzné události, která dodnes nebyla oficiálně ukrajinskou vládou vyšetřena a dokonce není ani znám počet obětí. Jisté je, že mnoho desítek lidí bylo brutálně zavražděno.

Radku Kotene, zavařil sis to sám

Radku Kotene, zavařil sis to sám

Po dnešku už do budovy ČT ani nenahlédneš. Vůbec ses totiž neosvědčil. Odmítls nechat se vést nápovědmi zkušeného ohybatele lidských vyjádření moderátora Takáče, ani v nejmenším jsi mu slabomyslně nepřitakal, nenechal ses chytnout do léček, které ti  v průběhu čtvrtečního Interview ČT kladl, a nelekl ses ani až téměř do krutosti ztvrdlých rysů jeho tváře a prokurátorsky výhrůžného tónu jeho hlasu, kterými od tebe vyžadoval: „Věříte Vrběticím, nebo nevěříte? Odpovězte mi na tuto jedinou otázku!“

Podporoval jsem obhajobu zločince

Podporoval jsem obhajobu zločince

V zahajovací den prvního třídenního květnového bloku hlavního líčení ve „velké daňové kauze“ Krajského soudu v Brně se účastníci určitě nenudili. Dověděli se, že se nedostaví předvolaný svědek Jan Vaculík, jehož příběh vzbudil pozornost během výslechů z poslední doby. Důvod: zmizel, je nezvěstný. Dodávám ale, že již 5. května přinesly sdělovací prostředky zprávu, že pohřešovaný se našel a je v pořádku. Pak proběhlo jednání s jedním ze složitelů stopadesátimilionové kauce za propuštění obž. Shahrama Zadeha na svobodu, který se opakovaně dožaduje vrácení svého dílu.

Poslední domácí zprávy