• Pátek, 28. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Michal Horáček se sám dehonestoval svým pokrytectvím
Počet návštěv: 3578

Michal Horáček se sám dehonestoval svým pokrytectvím

Libor Malý Článek od Libor Malý

První kandidát na prezidenta České republiky Michal Horáček řekl při oznámení své kandidatury ve čtvrtek 3. 11. 2016, že bude nadstranickým prezidentem.  

Hned druhý den v pátek 4.11. 2016, v rozhovoru pro pořad DVTV (viz zdroj níže), odpověděl na otázku Daniele Drtinové, cituji:
,, Jmenoval byste vládu, ve které by byly zástupci KSČM ?
Pan Horáček odpověděl, cituji:
,,Ne.“
Takže takto se chová údajně nadstranický a demokratický prezident? Upozorňuji, že nadstranický prezident se chová tak, že respektuje všechny demokratické strany zvolené lidmi od levice, střed, až po pravici, respektuje většinovou koalici s nadpoloviční většinou, byť třeba i s komunisty. Pan Michal Horáček tímto pokrytectvím sám dehonestoval svou osobu a nebylo vůbec potřeba kritiky jeho opozice pro zničení jeho šancí se dostat na hrad.
Také musím znovu dodat, že jsem zastánce politiky Svobodných, ale i politiky SPD Tomia Okamury a SPO pana Veleby, také některých poslanců ČSSD a KSČM. A to z důvodů, že současná česká politická scéna se nedělí na pravici a levici, ale na ty politiky a strany šířící pravdu nebo lež. To, co předvádí někteří politici, včetně pražské kavárny, za štvavou a nenávistnou propagandu vůči prezidentovi České republiky, Rusku a Číně, nemá obdoby. Jsou to hlavně politici z TOP 09, KDU-ČSL, ODS či STAN. Tuto propagandu, vědomě či nevědomě, páchá dle mého názoru i Michal Horáček, který kritizuje prezidenta ČR Miloše Zemana za ekonomické kroky směr Čína či Rusko. A přitom se tyto státy vyvíjejí k demokracii stejně tak, jako se Spojené státy a Evropská unie vyvíjí totalitním směrem. V EU jsou to elity, které nikým nebyly voleny, ale jen totalitně dosazovány bez demokratické volby. A to i přesto, jak nám tvrdí někteří manipulátoři, jak musíme bránit demokracii, která se díky elitám ve vedení Spojených států a Evropské unie vytrácí. Když se vrátím k ekonomickému faktu, že se Česká republika snaží o vzrůst objemu obchodu s Čínou díky prezidentovi a vládě, musím upozornit na fakt, který jsem napsal v minulém článku. A to, že největší objemy světových obchodů jsou mezi Čínou a Spojenými státy. Tudíž prezident ČR Miloš Zeman a česká vláda se snaží o růst objemů těchto obchodů s Čínou po vzoru svého západního partnera Spojených států. Toto je důkaz pokrytectví některých politiků v České republice a pražské kavárny.
A přitom velká část těchto politiků či umělců kritizující prezidenta České republiky Miloše Zemana spolupracovala s STB a využívala komunistického systému ke svému profitu, jak píše ve svém článku novinář a spisovatel Břetislav Olšer: ,,Mohl Horáček, kandidát na prezidenta Česka, podvádět jako vekslák a nelegální sázkař v Chuchli jen proto, že chtěl ekonomicky zlikvidovat komunistickou ČSSR...?" (viz zdroj níže)
Pan Michal Horáček razantně kritizuje režim komunismu, s čímž by se dalo souhlasit, ale smutné je to, že ve velké většině bývalí estébáci a veksláci, se stali největšími demokraty a podnikateli současné doby. Proč se po Sametové revoluci vydal příkaz na zničení složek STB, který je okopírován ve výše uvedeném článku Břetislava Olšera? Určitě ne kvůli lidem, kteří dnes veřejně uznávají politiku KSČM, ale kvůli uřvaným rádoby demokratům kritizující bývalý režim. Tito lidé vždy převléknou kabát a vždy vehementně brání politický systém, ze kterého v dané době profitují. Někteří umělci si neuvědomují, že se stali součástí lživé propagandy, která nás měla ve skutečnosti přivést skrze jejich podporu do nové totality řízené skrze válečné a nenávistné elity Spojených států a Evropské unie. Také je možné, že tyto projevy páchají vědomě skrze Staroměstské náměstí či pořad Show Jana Krause stejně tak, jako se zúčastnili Anticharty 77, aby nepřišli o svůj nadstandardní profit v daném politickém systému. Neuvědomují si, že elity USA a EU stupňovaly tlak vnucováním migrační politiky, přikazováním a zakazováním používáním některých názvů výrobků, výroby některých produktů či jejich používání. Některé tyto prvky násilné politiky a vnucování, páchal starý Sovětský svaz skrze RVHP, ale ne současné demokratizující se Rusko, které nám nevnucuje žádné zákony nebo politický režim, naopak Evropě pomohlo ničením Islámského státu. Současný válečný systém západu jménem demokracie, by se mohl jmenovat nacismus. Protože tento politický systém způsobil po světě tolik násilných převratů a válek po celém světě šířením ,,demokracie", že ve větším měřítku ho už jen trumfnul Adolf Hitler.
Je smutné, že pan Michal Horáček se projevil jako velmi neznalý člověk globální politiky, a vsadil tentokrát na velmi špatného koně. Ten špatný kůň je lživá propaganda pražské kavárny o zlém Rusku a komunistické Číně vnucující negativní politiku státům střední a východní Evropy. Tento špatný kůň, nás měl skrze válečné elity klanů Bush, Clinton, Rotschild a Rockefeller vmanipulovat do světové války s Ruskem. Jak se říká : ,,chcípající kobyla nejvíce kope“, a tak tomu ještě chvilku bude. Pražská kavárna a její umělecké loutky nic netuší o globální změně světového systému, který nastolil prezident RF Vladimír Putin s podporou Číny. Je to tzv. nový světový pořádek, kterým donutí diplomaticky jednat u stolu jakéhokoliv amerického prezidenta, bez krvelačných válek. Do současné doby vše probíhalo skrze občanské války na Blízkém východě, které iniciovali prezidenti Spojených států skrze tajné služby a pravicově radikální teroristy.
Možná by se měl pan Michal Horáček více vzdělávat a informovat se o stavu dění na světové politické scéně, než se sám pokrytecky dehonestovat hned v druhém dni po oznámení na kandidaturu prezidenta České republiky.
A proto bych chtěl nejen jeho osobě na závěr touto cestou sdělit, že nás mainstreamová média opět zapomněla informovat o zásadních pozitivních informacich, které řekl Vladimír Putin z tribuny světově známé agentury Bloomberg. (viz zdroj níže) Upozorňuji a kopíruji některé zásadní body z projevu prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina, a je dost pravděpodobné, že se budou někteří kritici Ruska divit, jak se tento státník chová velkoryse.
Obecný tón interview byl – situaci ve světě, eskalovanou do nebezpečné úrovně, je třeba ochladit cestou politiky do milimetru vyvážených rozhodnutí, která berou ohled na zájmy celého světového společenství. Hlavní je nyní přežít.
Evropskou unii budou stabilizovat, zónu euro držet nad vodou.
Ať bude příštím americkým prezidentem kdokoliv, donutí ho posadit se s Ruskem za jednací stůl a jednat o řadě otázek, konkrétně o vyřešení situace na blízkém východě a o řadě dalších
Export „demokracie“ bude ukončen
Naprostá priorita mezinárodního práva nad vnitřním právem libovolné světové země.
Nevměšování se do vnitřních záležitostí zemí, přijetí zeměmi těch rozhodnutí, které objektivně dozrály v jejich vnitřní situaci, a nikoliv diktovaných vnější silou. Politika zemí musí být realizována z pozic zájmů samotných zemí, nikoliv cizích zájmů.
Rozhodnutí musí být přijímány vyváženě, na základě vzájemné výhody, není přípustné, aby se někdo cítil „poražený“ nebo „podvedený“.
Je třeba žít v souladu s možnostmi, ne na dluh. Světová rozhodnutí, například o cenách ropy, se musí přijímat na základě společné výhodnosti, nikoliv diktátu konkrétních zemí nebo korporací.
Mír je vždy lepší než konflikt (válka).
Zdroj :
http://www.rukojmi.cz/clanky/2810-horacek-kandidat-na-prezidenta-ceska-podvadel-jako-vekslak-a-nelegalni-sazkar-v-chuchli-jen-proto-ze-chtel-ekonomicky-zlikvidovat-komunistickou-cssr
https://video.aktualne.cz/dvtv/horacek-lokajske-cinske-prohlaseni-bych-nepodepsal-a-vladu-s/r~c0a66394a2a711e687f70025900fea04/
http://leva-net.webnode.cz/products/zeme-v-souhvezdi-vah-co-sdelil-svetu-putin-v-interview-bloombergu/

 

Libor Malý
Jsem člověk, který chce psát články o skutečné pravdě, aby změnil svět k lepšímu. Věřím, že pomocí těchto článků, se mi to podaří.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy

Neziskoví škůdci

Neziskoví škůdci

V pondělí proběhlo u Krajského soudu v Pardubicích jedno docela zajímavé a poučné stání. Pětice už dříve odchycených migrantů z...