• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Neuvěřitelně neschopný blbec...
Počet návštěv: 9064

Neuvěřitelně neschopný blbec...

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

OVM už dlouho nesleduji, ale někde jsem našel článek o našem komediantovi, který má zaručit bezpečnost celého národa. Byl tam i rozhovor s tímto trapným "komikem".

"V každé zemi je strana podporovaná Ruskem. Ti, co v Rusku kritizovali Putina, záhadně zmizeli nebo na ně byl spáchán atentát." A kolik stovek  lidí, kteří měli něco proti Clintonovým, záhadně "zemřelo"?

Neuvěřitelně mimořádná neschopnost komedianta mě šokovala. Komediant vůbec neví, kdo zahájill válku v Iráku, Lybii, Sýrii... Je možné, že ministr obrany nemá základní politické, nebo dokonce všeobecné znalosti, všem veřejně známé? Novinářská žumpo, proč neusilujete o jeho okamžité odvolání pro absolutní neschopnost a neznalost?

Vůbec neví, že na Ukrajině vládnou fašisté! "Rusko utrácí v Evropě neuvěřitelné částky na propagaci. Jsou pro to důkazy." Neřekl však jeden jediný důkaz. "Imigrace je pro Rusko výhodná. Jejím zájmem je destabilizovat Evropu. S Trumpem ukáží Evropě její neschopnost a slabost, jak zvládnout Irák a Sýrii." Bohužel jsem si nevšimnul, jestli nebyl pod drogami...Proč by chtěl destabilizovat Evropu. Cui bono?

"Rusko nikdo nevyhledává jako obranu před válkou." Jako ministr skutečně neví o přesídlení milionu Ukrajinců do Ruska? Podle něj je v Syrii letecká základna kvůli ruským zájmům. Na otázku, jaký důvod by mělo Rusko k válce, však nedokázal odpovědět!!!

Vůbec nepočítá s rizikem, že Erdogan pustí do Evropy miliony imigrantů! Tento šílenec má odpovědnost za deset milonů životů? Není schopen pochopit, proč chce Rusko zrušit sankce. Nechápe, že tyto škodí celé Evropě a vydělává na tom USA.

Na našem území je prý 30 proruských serverů, šířících ruskou propagandu. At hledám, jak hledám, ještě jsem nenašel jediný server, kde by byla proruská propaganda. Existuje aspon jedno jediné veřejnoprávní meinstreamové medium, které neprovádí americkou propagandu?

Je soudruh Stropnický skutečně tak hloupý a neschopný nebo je to jeho další herecká role? 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.12.2016 22:50

Komedianti jsou hloupí a zároveň vychytralí.Pro sebe.Tento komediant dokonce pochází z výše postavené rodiny.Tím pádem je jen převlékač kabátů.Protože tento komediant je pro Babiše nejlepším kandidátem na prezidenta,stává se ANO nevolitelným.Kdo bude volit ANO,bude volit to horší.Pam Mařátko st. je přesvědčen,že jenejchytřejší a podle způsobů svých kolegů z kavárny je pro něho každý špatný.Má totiž jiný názor a to je podle kavárenské galerky na oběšení.


 
miroslav petr

miroslav petr

01.12.2016 14:39

Kdo z nás dvou je skutečný blbec,dokazuje rekordní počet čtenářů na CFP a zveřejnění mého blogu na CNTV.Pravdoláskařský a vlastizrádný havloidiot se nikdy nezapře.upřímnou soustrast.


 
Josef Mařátko st.

Josef Mařátko st.

01.12.2016 07:21

Co to je za moudrého a politicky vyspělého člověka? Vypadá to, že p. Petr se svými odbornými znalostmi astrologie a alternativního způsobu léčení je nejlepším kandidátem na příští post ministra čehokoliv. Jeho žumpácký slovník se mu bude rozhodně hodit.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy