• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

Neuvěřitelně neschopný blbec...
Počet návštěv: 9337

Neuvěřitelně neschopný blbec...

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

OVM už dlouho nesleduji, ale někde jsem našel článek o našem komediantovi, který má zaručit bezpečnost celého národa. Byl tam i rozhovor s tímto trapným "komikem".

"V každé zemi je strana podporovaná Ruskem. Ti, co v Rusku kritizovali Putina, záhadně zmizeli nebo na ně byl spáchán atentát." A kolik stovek  lidí, kteří měli něco proti Clintonovým, záhadně "zemřelo"?

Neuvěřitelně mimořádná neschopnost komedianta mě šokovala. Komediant vůbec neví, kdo zahájill válku v Iráku, Lybii, Sýrii... Je možné, že ministr obrany nemá základní politické, nebo dokonce všeobecné znalosti, všem veřejně známé? Novinářská žumpo, proč neusilujete o jeho okamžité odvolání pro absolutní neschopnost a neznalost?

Vůbec neví, že na Ukrajině vládnou fašisté! "Rusko utrácí v Evropě neuvěřitelné částky na propagaci. Jsou pro to důkazy." Neřekl však jeden jediný důkaz. "Imigrace je pro Rusko výhodná. Jejím zájmem je destabilizovat Evropu. S Trumpem ukáží Evropě její neschopnost a slabost, jak zvládnout Irák a Sýrii." Bohužel jsem si nevšimnul, jestli nebyl pod drogami...Proč by chtěl destabilizovat Evropu. Cui bono?

"Rusko nikdo nevyhledává jako obranu před válkou." Jako ministr skutečně neví o přesídlení milionu Ukrajinců do Ruska? Podle něj je v Syrii letecká základna kvůli ruským zájmům. Na otázku, jaký důvod by mělo Rusko k válce, však nedokázal odpovědět!!!

Vůbec nepočítá s rizikem, že Erdogan pustí do Evropy miliony imigrantů! Tento šílenec má odpovědnost za deset milonů životů? Není schopen pochopit, proč chce Rusko zrušit sankce. Nechápe, že tyto škodí celé Evropě a vydělává na tom USA.

Na našem území je prý 30 proruských serverů, šířících ruskou propagandu. At hledám, jak hledám, ještě jsem nenašel jediný server, kde by byla proruská propaganda. Existuje aspon jedno jediné veřejnoprávní meinstreamové medium, které neprovádí americkou propagandu?

Je soudruh Stropnický skutečně tak hloupý a neschopný nebo je to jeho další herecká role? 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.12.2016 22:50

Komedianti jsou hloupí a zároveň vychytralí.Pro sebe.Tento komediant dokonce pochází z výše postavené rodiny.Tím pádem je jen převlékač kabátů.Protože tento komediant je pro Babiše nejlepším kandidátem na prezidenta,stává se ANO nevolitelným.Kdo bude volit ANO,bude volit to horší.Pam Mařátko st. je přesvědčen,že jenejchytřejší a podle způsobů svých kolegů z kavárny je pro něho každý špatný.Má totiž jiný názor a to je podle kavárenské galerky na oběšení.


 
miroslav petr

miroslav petr

01.12.2016 14:39

Kdo z nás dvou je skutečný blbec,dokazuje rekordní počet čtenářů na CFP a zveřejnění mého blogu na CNTV.Pravdoláskařský a vlastizrádný havloidiot se nikdy nezapře.upřímnou soustrast.


 
Josef Mařátko st.

Josef Mařátko st.

01.12.2016 07:21

Co to je za moudrého a politicky vyspělého člověka? Vypadá to, že p. Petr se svými odbornými znalostmi astrologie a alternativního způsobu léčení je nejlepším kandidátem na příští post ministra čehokoliv. Jeho žumpácký slovník se mu bude rozhodně hodit.


 
Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...