• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!
Počet návštěv: 9646

Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Systém exekucí, jenž ve světě nemá obdoby, chybějící potravinové normy, díky kterým jíme odpad, za který by třeba v Německu výrobce takového svinstva šel rovnou do kriminálu, legálně provozovaná lichva, nízká nemocenská, kvůli které většina lidí přechází nemoci a ničí si zdraví… Většina lidí vůbec netuší, že to co se děje v České republice, není v ostatních evropských zemích vůbec možné. Politici v sousedních zemích se totiž aspoň trošku snaží dělat něco pro lidi a upřednostňovat svou zem. Naši čeští političtí povaleči a zrádci vlastního národa na nás však úplně kašlou!

V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky. Pouze u nás naši politici dovolí, aby exekutorská mafie dluh úplně klidně zdvacetinásobila, takže z tisícovky máte hned dvacet tisíc a ze sto tisíc milion, nebo dva a najednou přijdete díky jednomu klopýtnutí, nebo těžké nemoci klidně o všechno, včetně střechy nad hlavou! Neřešme však exekutory, ale politiky, kteří tvoří zákony, které něco takového dovolí!

Od rozpadu Československa chybí pořádné potravinové normy a tak nám výrobci z celé Evropy do naší země posílají odpad, který by v jejich vlastní zemi nežralo ani prase! Cpeme se tak jídlem plným éček a jiných jedů, párky obsahujícími 15% masa, mlékem, které když svaříte, tak místo chutného smetanového škraloupu vytvoří na povrchu tenoučkou tuhou placku chutnající jako umělá hmota a ládujeme se geneticky upraveným ovocem, které je krásné na pohled, ale obsahuje jen minimum vitamínů a minerálů proti tomu, co před genetickou manipulací. Neviňme však pěstitele a distributory, ale politiky, jenž tvoří zákony, které jim to dovolí!

Systém bankovních a nebankovních půjček v naší zemi není ničím jiným, než legálně provozovanou lichvou a pastí. Půjčky jsou řetězy, kterými svážou Vaší svobodu do kozelce a donutí Vás dělat často neplacené přesčasy ve špatně placených pracích a nechat se buzerovat od kravaťáků, co neumí zatlouct ani hřebík a ztratí se i v parku, natož pak v lese. Když pak náhodou onemocníte, bojíte se zůstat doma a uzdravit se, protože Vás buď vyhodí z práce, nebo Vám nezaplatí první tři dny nemoci a potom dostanete almužnu, která ještě k tomu dorazí na Váš účet klidně až za několik měsíců. Neviňme však podnikatele a managery, ale politiky, kteří tvoří takové zákony, že se k Vám kravaťáci mohou chovat jako ke kusu hadru!

Od roku 1992, ve kterém vznikla samostatná Česká republika, se většinou v parlamentu válí ti samí lidé a jejich rodinní příslušníci. Za tu dobu nikdo z nich neudělal vůbec nic proto, aby se občanům naší země pomohl zbavit výše zmiňovaných problémů a skupin žijících na úkor slušné pracující většiny! Je tedy na čase poslat naše politiky tam, kam patří… NA SMETIŠTĚ DĚJIN! Volte pouze strany nabízející závazná občanská referenda a přímou demokracii, což v překladu znamená, že nabízejí dát moc přímo do rukou lidu!

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.02.2017 20:43

Základem celé situace je snaha politiků být členem EU.Vůbec je nezajímalo, že základním požadavkem byla totální likvidace našeho zemědělství a poté i zpracovatelského průmyslu.Aby mohly Německo a Francie dovážet své zemědělské přebytky.Zároveň se musely zrušit normy ČSN,podle kterých by se k nám zboží od těchto podvraťáků nemohlo dovážet.Přes všechnu snahu o očernění byly tyto normy nejpřísnější v Evrpoě a třetí na světě. Postupně se začaly rozšiřovat i jiné výdobytky,jako je exekuce.Ta se ale musela přizpůsobit českým podmínkám a výsledek je znám.Ve snaze pomoci půjčovatelům v jejich právu na vrácení půjčených peněz tady vytvořil tzv.exekuční zákon.Jeho zpracovatel,JUDr Otakar Motejl,dal tak exekutorům taková práva,jaká mají.Mimochodem,byl členem ČSSD.Pak ty podrazáci v parlamentu pozměňovacími návrhy tomu dodali korunu. Občané při volbách mají možnost nevolit lidi,kteří se už dříve neosvědčili svým zásahem do kandidátek.Případně svůj hlas znehodnotit,aby si ho nemohli přidělit jiné partaje.Oni politici strašně rádi zabírají to,co jim nikdo nedal,v tomto případě hlasy lidí,kteří nevolili.Hlasy nejsou,vůbec to však nebrání započítat si je.Proto tam sedí např.Mareček Bendů, který v životě nic jiného než sezení v parlamentu nepoznal.Projevuje se, že jeho slavný tatínek byl pěkná špína,když svého synáčka dokázal umístit natrvalo do parlamentu.Proto si řádně rozmyslete,jak s volbami budete zacházet.Pokud jen vhodíte lístek,bude vše při starém.


 
Jaroslav Orlík

Jaroslav Orlík

12.02.2017 13:46

No, sice je u nás strašně hodně věcí špatně, ale toto, kopíruji: "V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky." - co to je pak za exekuční systém, když si něco půjčím a i přes exekuci zaplatím méně? Řekněte mi, kde to tak mají a já se tam přestěhuju a koupím si ferrari, postavím barák a budu jezdit po světě. Že je náš exekuční systém zlodějna nejvyšší kategorie, to je jasné. Ale zase umožňovat někomu vyvázat se z dluhů tak, že zaplatím méně, než jsem si půjčil, to je očividná prasárna vůči věřitelům.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

12.02.2017 11:42

Těžko se ubránit dojmu, že jsme manipulováni zvenčí. To, že po 27 letech od "sametu" máme stále třetinovou životní úroveň na rozdíl od západních států Evropy. Po tolika letech je to úmysl. Pracující u nás nechodí na demonstrace, protož vystávkovaných několik stovek jim nic neřeší. Kdo může, řeší svou životní úroveň smrští přesčasů. Jsou sedření, kolikrát padnou za pochodu, ale nic jiného nezbývá, pokud chtějí mít střechu nad hlavou. I volby jsou zkriminalizované. Nemusíme chodit pro příklad daleko. Tomio Okamura měl, jako jeden z kandidátů na prezidenta, dostatečný počet podpisů. 60% z nich bylo prý napsáno špatně. Bylo nám vysvětleno, že profesionální agentura, kterou si pronajal, zmnožovala podpisy. Stačí uvěřit takovým žvástům podvodníků, kteří úmyslně manipulovali se spočtenými hlasy a mohou se tak přepisovat dějiny. Tito dosazení zločinci si s námi hravě poradí. Na ty, kteří by je jakkoliv ohrožovali, si vždy něco vymyslí a lidé jim to, bohužel, zobou z ruky. Obávám se, že ani blížící se volby nedopadnou jinak. Je mnoho triků, aby oklamaná veřejnost volila přesně ty, kdo nám budou i nadále škodit. Jedním z nich je záměrná infiltrace tajných služeb do stran a hnutí, které rozloží takovou stranu zevnitř a ještě ji pošpiní před veřejností. Obávám se, že na profesionální manipulaci s veřejným míněním budeme reagovat vždy stejně. Budeme volit ty, jichž se de facto potřebujeme zbavit. Potom nadáváme a hořekujeme. Zločinci, kteří jsou schopni takové manipulace naší veřejnosti jsou až příliš zdatní na to, abychom jejich kombinační možnosti většinově přečetli. Tím, že opět nebudeme volit jimi očerněné "nepřátele státu", budeme volit své skutečné nepřátele. To, je také příčina, proč se u nás vše rozkrádá a naše životní úroveň se propadá. Například finančník Babiš předal důchodcům 300.-Kč a hned je tu smršť prudce se navyšujících cen za všechny druhy zboží, především jídla. Je to řízený útok. Babiš byl do druhého dne potrestán těmi, kdo rozhodují o osudu národů. Jeho navýšení odnesli okamžitě všichni, jimž přidal. Byl potrestaný za neschválenou drzost a byl tím potrestán celý zpupný národ. Vždyť i mobilní operátoři v Česku mají až desateronásobné zisky za stejné služby na rozdíl od Poláků......Mějte se hezky.


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.