• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?
Počet návštěv: 3051

Skočí Bohuslav Sobotka také z balkonu v sedmém patře?

Michal Malý Článek od Michal Malý

Kdysi kdosi kdesi na internetu zveřejnil, co spočítal. Tedy to, že premiér Bohuslav Sobotka měsíčně v luxusních restauracích projí více, než je jeho premiérský plat. Kde na to ten „pravdomluvný“ socánek bere?

Dostal provizi za kšeft OKD a bytů od kamaráda Bakaly? Má snad firmu (napsanou na kámoše) v daňovém ráji, kam mu chodí provize? Šušká se, že tak to má zařízeno mnoho politiků. Dnes prý politici berou provize 12 – 15% a navíc předem. Bakala „vydělal“ na OKD údajně až 60 miliard. Přistálo tedy našemu kudrnatému premiérovi někde na účtu 6 – 9 miliard? Já si myslím že ano a nejen jemu. Co ostatní politici a jejich církevní restituce, co Gripeny, Pandury, rekultivace, sport, IT zakázky a další? Všude se o této korupci píše, ale policie zřejmě nemá přístup na internet. Prý chybí důkazy.

Minulý týden skočil z balkonu ze sedmého patra člověk, Jaroslav Janota. Dlužník, co pro blbejch 70 tisíc střílel po exekutorech a dostal 12 let. Směšná částka, která stála člověka život. Možná díky jeho hlouposti, či nezodpovědnosti. Dělat dluhy je blbost. Střílet po exekutorech ještě větší. Skákat z okna je blbost kardinální. Možná si pan Janota mohl za své dluhy sám. Ale tím to začíná a končí. Pokud se exekutor jako zloděj vláme do bytu, pak tu něco smrdí. Exekutor je všemocný. To mu umožnila naše vláda. Nic neomlouvá nezodpovědné dlužníky, ale stejně tak nic neomlouvá exekutora, který se „nabourá“ do bytu.

To je opravdu běžný postup? Premiér Sobotka pohrdá zákonem a deklaruje, že se dluhy nemusí platit. Ignoruje pravomocný rozsudek soudu, kdy měla ČSSD advokátu Altnerovi uhradit 337 milionů. Panu Janotovi exekutor ráno vykopal kvůli 70 tisícům dveře a pan Janota, možná ve zmatku a stresu střílel. Exekutor dnes obstaví rodinný dům i pro pár tisíc, i když ze zákona nesmí v okamžiku, kdy hodnota „zablokované“ věci několikanásobně převyšuje dluh. Když budete dlužit, exekutor vám prodá dům pod zadkem a vystěhuje vás. Ale pokud je to dům „Lidový“ a vy jste premiér, co pohrdá zákonem (a lidmi), nic vám nehrozí.

Pan Janota skočil z balkonu, protože (v prvopočátku) dlužil 70 tisíc. Grázl (podle mne je to ještě slušně) Sobotka dluží za svou partaj 337 milionů, podle medií stát okradl o miliardy, ale z balkonu skákat rozhodně nebude. Dnes si možná dal véču za dva tři litry ve své oblíbené restauraci. Socani jsou prolhaní grázlové, co vám vezmou trojnásobek toho, co vám dají. Vezmou si to pro sebe. A někteří lidé pak skáčou z balkonů a více jak 120 000 důchodců žije na hranici bídy. Každý migrant nás ale stojí 68 000,- Kč měsíčně.

Bohuslava Sobotku považuji za bezohledného grázla, obětujícího lidi své země. Bylo by fajn, pokud u blížících se voleb budete mít stejný názor a pošlete Sobotku a spol. do prdele.

 
 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy