• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Miloš Zeman si zaslouží uznání za ochranu národních zájmů
Počet návštěv: 3409

Miloš Zeman si zaslouží uznání za ochranu národních zájmů

Petr Cvalín Článek od Petr Cvalín

Prezident Zeman veřejnosti oznámil, že hodlá znovu kandidovat na prezidentský post. A je nad míru jasné, že ať kdokoli v současné době bude protikandidátem prezidenta Zemana, je bez šance.  

Za ty roky, co je Miloš Zeman na Hradě, občanům republiky dokázal, že dokáže důsledně chránit národní zájmy. Prezident Zeman si zaslouží naše uznání jak za postoj k USA, tak i k Rusku nebo i Číně. Ale samozřejmě hlavně za postoj k Bruselu, který má tendenci České republice neustále něco diktovat. Měli bychom si uvědomit, že od rozdělení Československa neměla naše samostatná republika takového státníka, který tak důsledně hájil národní zájmy, jako současný prezident Zeman.

Mimochodem prezident Zeman má podporu veřejnosti přes 70%. Který politik se může tímto „pochlubit“? Snad premiér Sobotka, který na sjezdu ČSSD obhájil funkci předsedy strany ve volbě, v níž neměl protikandidáta? Těžko, když má větší podporu i Okamura.

Česká republika by měla mít ve svém čele státníky, kteří budou důsledně chránit národní zájmy. Toto splňuje prezident Zeman, na rozdíl od premiéra Sobotky. Doufejme, že po nadcházejících parlamentních volbách bude mít ČR jiného premiéra.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

11.03.2017 08:37

Čím více stoupá pocit ohrožení cizí mocností, tím větší mírou se lidé ztotožňují s osobností obhajující ryze národní zájmy. Tou osobností každopádně je náš prezident Miloš Zeman. Čelíme všichni novému nebezpečí, které představuje krvelačná bestie zpoza velké louže. Nenechme ji u nás zabydlet! Už dvakrát podnikla pokus o puč na našeho prezidenta, na naši ústavnost. Ty hnusné bestie si myslely, že u nás projde "Majdan". Nenechme se jimi obelhávat a braňme se bok po boku, ruku v ruce! A především ctěme naši slovanskou vzájemnost. Jenom tak můžeme čelit velkému Satanu, ďáblu, který se nás chce definitivně zmocnit. Ti, kdo nás ohrožují a chtějí rozpoutat válku, jsou jen ubozí pacienti, kteří mají být spoutáni do svěracích kazajek. ...Mějte se hezky.


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy