• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Kterak „geniální“ ukrajinští hackeři po třech letech konečně přišli na to, čím se nikdo netajil!
Počet návštěv: 3293

Kterak „geniální“ ukrajinští hackeři po třech letech konečně přišli na to, čím se nikdo netajil!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Úžasně „schopní a výkonní“ ukrajinští hackeři zřejmě podporovaní neméně „geniální“ tajnou službou Ukrajiny, přišli po třech letech na „tajemství“, jenž ovšem ve skutečnosti nikdo před nikým netajil!  

Běloruský spisovatel Alexandr Usovski prý TAJNĚ organizoval proruskou a protiukrajinskou síť v Evropě.

Pravdou je, že Alexandr, s kterým jsem si již nějakou dobu dopisoval na fb, protože je autorem několika knih a celé řady článků o Stalinovi, mi (když jsem mu prozradil, že chystám akce namířené proti pučistům, kteří se chopili po krvavém Majdanu v roce 2014 protiústavně moci na Ukrajině a vzápětí nato začali vojensky nutit také zbytek země, aby se jim podrobil, přestože je nikdo nezvolil) nabídl finanční pomoc na nákup vlajek a kamery.

Vděčně jsem tehdy s touto jeho finanční pomocí souhlasil, protože mi to moc pomohlo při organizaci a dokumentaci několika akcí, které jsem tehdy buď sám, nebo společně s dalšími aktivisty pořádal. Za tuto pomoc jsem také panu Usovskému jmenovitě a veřejně poděkoval před všemi účastníky demonstrace na Hradčanském náměstí a na důkaz vděčnosti jsem, když jsem zrovna nestál u mikrofonu držel v rukou běloruskou vlajku.


Co se balíčku s věcmi týče, obsah byl samozřejmě symbolický a věci jsem nepolil krví, ale barvou a poslal společně s otevřeným dopisem, který jsem zveřejnil ukrajinskému „prezidentovi“ Porošenkovi, který byl zvolen v nelegitimních volbách po protiústavním puči v Kyjevem ovládané části Ukrajiny. Podobná akce tehdy probíhala v několika zemích Evropy.

 

Takže celé senzační „odhalení“ vlastně žádným skrytým tajemstvím není. Ukrajinci jen přišli s tím, co jsem sám řekl a poté na fb zveřejnil před třemi lety. Velká gratulace 

 

Jinak ještě jednou díky Alexandře!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.