• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Drahoš jako „bílý kůň“ promigračních elit
Počet návštěv: 5099

Drahoš jako „bílý kůň“ promigračních elit

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Pan Drahoš tvrdí, že jeho podpis pod „petici za větší toleranci k uprchlíkům“ prý nebyl myšlen jako podpora jejich přijímání, ale jako výzva k řešení problému „s chladnou hlavou“. Nevěřím!  

Pokud by to akademik Jiří Drahoš myslel skutečně upřímně, musel by se vymezit např. proti nápadu svého akademického kolegy, rektora Masarykovy Univerzity Mikuláše Beka, dávat stipendia studentům, kteří pomáhají „uprchlíkům“, ale už nikoli studentům, kteří pomáhají seniorům, dlouhodobě nemocným, invalidům a dalším skupinám sociálně potřebných lidí! A právě to, že se nevymezil, ho řadí do jedné fronty se zastánci dvojího metru – uprchlíci především, naši nemocní, staří, postižení či ohrožené děti až na „nižších příčkách“!
Proto pan Drahoš není „mým kandidátem“, jako invalida od narození bych volil sám proti sobě, kdybych Jiřího Drahoše podpořil!

 

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy