• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Koupil si Bohuslav Sobotka policii a justici ČR?
Počet návštěv: 3474

Koupil si Bohuslav Sobotka policii a justici ČR?

Michal Malý Článek od Michal Malý

Blíží se volby a Bohušovi možná došlo, že jeho ČSSD nemá šanci. Poslal jí svojí sterilitou ke dnu, kam patří. Bohuš rozdává – platy kantorům, policistům a dalším. Jako vždy až před volbami a jako vždy z našich kapes – z daní.

Aniž abych se jakkoli chtěl zastávat Andreje Babiše, myslím si, že si Sobotka s Kalouskem nakradli násobky toho, co možná Babiš využil díky platné legislativě a tedy nezdanil. Vnímám Bohuslava Sobotku jako nebetyčného populistu, který nikdy nepracoval, který údajně v luxusních restauracích utrácí více, než je jeho premiérský plat. „Politika“, který před volbami a po nich rozdává z našich daní. Grázla, co podlemnohých medií okradl tuto zemi o cca 60 miliard za OKD a tedy patří do kriminálu.

V kterékoli jiné zemi by šel ministr financí, co odpustil stovky milionů na daních kamarádům premiéra (Paroubka),  co „privatizoval OKD se ztrátou 64 mld. do kriminálu. Podle mého stát o tuto částku okradl a patří za katr. Ale premiér zřejmě ovládá policii a justici, tak mu nic nehrozí. Ve chvíli, kdy by měl za OKD dostat 20 let, obviňuje druhé. Netvrdím (a nemám jak posoudit), že je Andrej Babiš svatoušek. Ale považuji za absurdní, pokud jej dnes Sobotka obviňuje a má tendence odvolávat.

Andrej Babiš možná není spasitel této země, ale pokud by bylo po mém, dal bych mu šanci a Sobotku poslat do kriminálu. Prezident Zeman kdysi prohlásil, že Bakalu je třeba zavřít. Možná ano, já bych jen dodal: Je třeba demokraticky ve volbách odstavit Bohuslava Sobotku a pak jej zavřít. Pokud se tak nestane, nežijeme v demokratickém, právním státě.

Máte právo volit koho chcete. Pokud budete volit ČSSD a tedy Sobotku, rozdáte z vlastních peněz na korupci, na dotování nemakačenků a ploditelů dětí, pošlete tuto zemi do náruče psychopatů typu Angely Merkel, Hollanda, či jeho nástupce žijícího s babičkou.

Sobotka dá v pohodě za véču pět litrů a vy koupíte pro rodinu flaxu za 50. To vás nežere? Je to na vás. Ale možná je pro vás podstatné ušetřit 30,- Kč u doktora a je vám fuk, že vám za ně Sobotka vezme stovku.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

01.05.2017 11:12

Dávám Vám zapravdu. Dovolte, abych dnešní sváteční den: "První máj" využil k tomu, abychom si uvědomili, ža naše národní hodnoty jsou opět v nejvyšší míře ohroženy. U příležitosti státního svátku připomenu projev českého prezidenta Edvarda Beneše. V dobách našeho národního ohrožení je třeba co nejvyšší soudržnosti. Je třeba roznášet, šířit pravdu o naší nedávné minulosti. Jen tak přežijeme. Nedejme se manipulovat. Vycházejme z faktů a historické skutečnosti. Jenom nezkreslený obraz nám dává šanci na přežití.......Projev prezidenta republiky dr. Edvarda Beneše ze dne 14. června 1945..."Přijde brzy chvíle, kdy tito viníci se budou před světem očišťovat z toho, co v těchto letech napáchali. A budou tomu sami věřit, až tyto nové lži budou přednášet. Říkal jsem vám při jiných příležitostech, že máte všechno zaznamenat a povědět, co jste prožili ve svých vězeních a koncentračních táborech. Ne snad jen proto, abyste vyložili všem nám své utrpení, ale proto, abyste se znovu mohli bránit, až oni začnou se svou očišťovací kampaní. Neboť na válku z let 1938 - 1945 se nesmí nikdy zapomenout. Že začnou, o tom buďte přesvědčeni. A konečně přijdou opět, aby od očišťování přešli do útoku. Bude to nová reakce, která opět spojí útok na pokrok sociální s útokem na naši svobodu národní i lidskou. Buďte na tento útok připraveni a mějte svá fakta, své záznamy, své vzpomínky pohotově, neboť nikde se tolik nezapomíná, jako právě v politice. A proto bude třeba podržet všem našim odpůrcům z let 1938 - 1945, před očima to, co svět z jejich rukou zažil v Osvětimi, Dachau, Mauthausenu v Ravensbrücku a v řadě jiných německých mučíren. Opakuji vám, na tuto válku se nesmí zapomenout, a aby se nezapomnělo, je ji nutno sebevědomě a důstojně připomínat. My, Češi a Slováci máme na to plné právo!"........Zvoní zvoní zrady zvon.....Je noc a v krytech zákopů tep krve země zní za tebe světe...za tu Evropu stydí se voják poslední......Pole naše křičí Zrada! Lesy naše hučí Hanba!...Jsme dnes v obrovském ohrožení. Zločinci z USA se před ničím nezastaví. Pomáhejme si navzájem. Jen tak lze přežít hrůzu a hnusné lži, které šíří agresivní okupant z USA. Buďme uvědomělými vlastenci. ...Mějte se hezky.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy