• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Půjde Sobotka po demisi konečně do kriminálu?
Počet návštěv: 3334

Půjde Sobotka po demisi konečně do kriminálu?

Michal Malý Článek od Michal Malý

Nechci se zastávat Andreje Babiše, ale stran dluhopisů zřejmě postupoval v rámci platného zákona. Sobotka zbaběle pokládá vládu kvůli dluhopisům, ale stran více jak 100 milionů odpuštěných daní kamarádům, Altnerova dluhu, či tunelu OKD je v klídku?

„V prosinci 2016 pak policie v souvislosti s evropskými dotacemi z ROP Severozápad obvinila 24 lidí z poškozování zájmů Evropské unie a dalších trestných činů. Škoda v dotační kauze dosahuje 13,9 miliardy korun. Velkou část z obviněných tvoří hodnotitelé projektů. Mezi obviněnými je i bývalý starosta Chebu Petr Navrátil či bývalá ústecká hejtmanka Jana Vaňhová, bývalý šéf ČSSD v Ústeckém kraji Arno Fišera a dva bývalí náměstci karlovarského hejtmana Jakub Pánik, Miloslav Čermák nebo Petr Horký, který byl náměstkem hejtmana a místostarostou Mariánských Lázní (všichni ČSSD).“ – konec citace – ZDROJ

Pokud si v mediích projdu historii, tak ČSSD má ze všech stran nejvíce politiků, kteří byli usvědčeni z korupce a následně odsouzeni, mnohem větší je však počet jejích politiků, kterým se trestnou činnost „nepodařilo“ prokázat. Vnímám proto ČSSD jako nejzkorumpovanější partaj ze všech, která podle mého rozkrádala a rozkrádá jak státní, tak komunální rozpočty. Partaj, která má na svědomí rozkrádačky, ale možná i vraždy (nejen Mrázka). Sobotka zneužil poslanecké náhrady na koupi bytu, zneužíval používání služebního vozu, odpustil jako ministr financí více jak 100 mil. daní kamarádům Jiřího Paroubka, pohrdá právem, když ignoruje pravomocný rozsudek stran Altnerova dluhu, „prodal“ kamarádovi Bakalovi OKD se ztrátou 60 mld.

Nevím jak kdo, ale já považuji Bohuslava Sobotku za zbabělce, až přizdisráče, korupčníka a vlastizrádce. Sobotka patří zavřít do kriminálu, ale bohužel nežijeme v právním státě, protože právo a spravedlnost pro vy(z)volené neplatí. Těm grázlům projde vše.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.05.2017 23:27

Je pravda,že ČSSD má nejvíc politiků trestaných.Ovšem ODS jich má také požehnaně,ale vždy se jí podařilo trestné činy jejich členů zamést pod koberec.Dá se to doložit i příklady.Rath je trestán za sedm milionů,neboť orgány činné v trestnímřízení nebyly schopny najít více kauz,které tam určitě byly.Zpronevěra 360 milionů Alexandrem Vondrou se nezačala vůbec šetřit.Toho bylo daleko víc s mnohem větší škodou.Trestat se bude jenom ten,kdo se stal nepohodlným.Sobotka díky své hlouposti připravil stát o miliardy a přesto vesele dál politikařil,až se propolitikařil do křesla premiéra.Premiéra,který nedovedl ani vládu řídit pro svoji neschopnost.Dovedl se klanět v Bruseli a Berlíně.A před národem hrdě vyhlašoval odpor vůči kvótám EU,které sám odsouhlasil.Vezměme to zkrátka.Vemete politika ze všech partají,hoďte je do pytle a řádně je musíte protřepat.Potom sáhnete do pytle a ať vytáhnete kohokoliv, vždycky to bude darebák.Partaje jsou jen na oblbování voličů!


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy