• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Jak dále...
Počet návštěv: 3452

Jak dále...

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Víte, začal jsem psát své články proto, abych tak nějak vyrovnal tu nerovnováhu, která tu panuje. Téměř všechna hlavní média jsou protiruská a lezou do řiti Bruselu, nebo Washingtonu, případně oběma z výše jmenovaných! Valná většina našich politiků se až na pár výjimek chová stejně a poklonkuje EU, nebo USA! Jenže to neznamená, že se člověk musí chovat úplně stejně, jen v opačném gardu! Musím sebekriticky říci, že jsem občas přehlížel chyby Ruska jen proto, že mi jeho kritika připadala jako přihrávání výše zmiňovaným vlezdoprdelkům! Jenže ono je to špatně! Když člověk chce psát pravdu, musí jí psát celou!

Začal jsem totiž z hrůzou zjišťovat, že v mých přátelích na Facebooku začíná přibývat lidí volajících po úplném zničení USA a vyhlazení Američanů, nebo rasistů křičících o nadřazenosti, pro které jsou jiná etnika něčím méněcenným! JENŽE TOHLE JÁ NECHCI A S NĚČÍM TAKOVÝM NESOUHLASÍM!
 
Jsem proti politizaci EU, jsem proti evropskému parlamentu a komisi, chci pouhé hospodářské společenství nezávislých suverénních států, jakým bylo EHS! Jsem ostře proti tomu, že USA někde vojensky zasahují bez pozvání vlád dotyčných zemí, nebo bez mandátu OSN, ale nechci zničit USA, ani vyvraždit Američany! Jsem proti hromadné, řízené migraci muslimů do Evropy, ale nejsem rasista!
 
V budoucnu hodlám psát naprosto otevřeně úplně o všem, tedy také o chybách, kterých se dopouští Rusko v zahraniční politice, kterou jinak uznávám mnohem více, než tu západní, ale také o věcech přímo v Rusku, kde je těch chyb mnohem více (oligarchie, korupce, pracovní podmínky, zdravotnictví atd,).
 
Pokud za něco kritizuji jedny, nebudu to omlouvat u jiných. Jestli, s tímto mým předsevzetím není někdo spokojen, doporučuji mu odejít z mých přátel, nebo přestat vydávat mé články.
 
Ostatním děkuji za pochopení!
 
S úctou Ladislav Kašuka.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

05.05.2017 15:26

Pane Kašuka, drzim palce... Nejen, ze jsem s timto predsevzetim usrozumen, podporuju ho, ale se divim proc az tak pozde... Navrh: Nepiste o oligerchii v Rusku ale o oligarchii vubec. (Jak ja vim, jest oligerchie celosvetove rozsirena...jenom te zapadni se tak nerika...) Plati taky pro korupci, zle pracovni podminky (sicky tricek v Bangladesi, kde jim tovarny na hlavy padaji...), zdravotnictvi (jak by smet) atd. Vsude, kde se deje nepravost, tak jest treba o tem psat a snazit se o napravu!!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.05.2017 22:38

Dovolím si k tomu poznamenat,že se ze mne stal také rasista a že se za to ale vůbec nestydím.Dřív jsem nebyl a moje děti si hrály s malými cikány. Změnu způsobili politici,kteří je obhajovali a v jejich líném způsobu života,krádeží a přepadávání je podporovali na úkor pracujících,kteří mají kromě haldy politických příživníků živit ještě statisíce netahavých. Je zcela jedno,co pan Kašuka chtěl či ne.Vzrůst rasizmu a nenávisti k USA je způsoben právě podlézavostí našich politiků vůči Bruseli,Berlína a též Washingtonu.Právě z USA sem přišel ten nový způsob nahlížení na lidi podle barvy kůže.Pozitivní diskriminace,kterou tolik propagoval Kladnem zvolený Dienstbier ml.Neustálé zvýhodňování nepřízpůsobivých proti pracující většině.Hlášky typu potřeby pomoci jenom znamenaly dávat více peněz na potřeby této komunity,která to nikdy nemínila vrátit.Ti z cikánů,co se chtěli civilizovat,to udělali a s ostatními nikdo nehne. S USA je to podobné.Za bolševiků nás nikdo netahal po cizích zemích válčit za zájmy cizí mocnosti.Jen jsme se octli díky politikům v NATO,už je naše armáda rozdělena na expediční sbor pro potřeby USA a druhá polovina byla předána pod velení novodobého Wermachtu.Vzhledem k tomu,že hlavně USA rozdmýchávají války po celém světě,je to části české veřejnosti nepřijatelná záležitost a omezení válečného nebezpečí je automaticky spojeno s likvidací USA.To není vina pana Kašuky.


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.