• Neděle, 31. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kamila

Vzkaz českým ženám II
Počet návštěv: 8528

Vzkaz českým ženám II

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Pane Bělobrádku, pojďte nám českým ženám příkladem a ukažte nám názorně na vaši ženě, jak je příjemné se podvolit těm muslimským "inženýrům, lékařům a vědcům" , když nás k podvolování s nimi vyzýváte a ponižujete tímto výrokem nejen nás české ženy, ale taky české muže!

 

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.05.2017 23:19

Paní Lisková,pochybuji o Vašem zdravém rozumu.Co asi za kreaturu může žít s Bělobrádkem?Ani muslimové by o ni nestáli!Vzpamatujte se!Vždyť to ani nemůže být žena,ale něco jiného,co se nedá pojmenovat.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

09.05.2017 21:25

Bělobrádek je nám prospěšný asi tak, jako mravenec v cukru. Vlastností mravence je, že nás leptá svou kyselinou. Druh "belohradkus islamicus" je obzvláště agresivní a otravný- Multi-kulti sexpárty je jeho typickým prostředím při množení. Jeho samička ráda nastaví tykadla mravencům rodu "islamicus teroristicus". ...Mějte se hezky.


 
Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Copak se ti stalo Mirku Kalousku, že zvažuješ své vystoupení z církve??? To už není jako střídat politické strany!!!

Mě nemilý Mirku
         Za ta léta, co tě znám, tak nepřestáváš překvapovat. Vím o tobě, že jsi velmi schopný a inteligentní člověk a říkám to zde, na tomto místě, i když jsem si vědom toho, že mi možná někteří lidé budou nadávat. Ty nejsi ve své podstatě zlý člověk, ale tvá ješitnost a oportunismus tě ničí. Ty jsi zneužil své znalosti a um proti vlastním lidem po kterých každé čtyři roky chceš aby tě volili. Ty nemáš páteř a plazíš se politikou jako slizký had u kterého nikdo není schopen předvídat, kdy uštkne. Jsi katolík a to ti také moc dobré renomé nedělá, protože tvé politické postupy jsou v přímém rozporu s textem písma a katolíci jsou z hlediska víry plémě nečisté. Divíš se tedy, že tě lidé nemají rádi??? Já se tedy nedivím.

Poslední domácí zprávy

Zažít znovu?

Zažít znovu?

Když jsem tento týden přemýšlel o nedělním komentáři, vzpomněl jsem si na dva známé citáty George Santayany: Ti, kdo si nepamatují minulost,...