• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Člověk co najíždí autem do lidí je terorista a zaslouží kulku!!!
Počet návštěv: 5429

Člověk co najíždí autem do lidí je terorista a zaslouží kulku!!!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

V Chomutově v noci na sobotu mladý Rom v dodávce najížděl do jiných aut a dokonce do lidí. Z blízkého paneláku vyběhl sedmatřicetiletý Čech a svou legálně drženou zbraní tomuto řádění učinil přítrž dříve, než stačil terorista v dodávce někoho zabít. Je nutno říci, že automobil může být opravdu nebezpečnou vražednou zbraní, což mohou bezesporu potvrdit pozůstalí obětí teroristických útoků z Francie a Německa! Zákrok legálně ozbrojeného Čecha byl tedy dle mého mínění naprosto v pořádku!  

Představte si, že sedíte doma a najednou uslyšíte z okna křik a hluk. Podíváte se ven a uvidíte mladého muže tmavé pleti, tolik připomínajícího vražedné islamisty páchající v současnosti po celé Evropě teroristické činy, jak dodávkou najíždí do lidí! Myslí Vám proletí všichni ti mrtví, které nám ukazují v televizi a v novinách a Vy, protože vlastníte legálně drženou zbraň, se rozhodnete řádění toho šílence venku ukončit dříve, než někoho opravdu zabije. Pokud se na celý případ podíváte takto, musíte pochopit, že jednání muže, který usmrtil romského mladíka v dodávce, bylo naprosto v pořádku


Dnes už nikdo nedokáže, jestli byl ten mladý Rom opravdu jen ožralý jako to prase, nebo se chtěl stát mediálně známou osobou a rozhodl se stát masovým vrahem, či mu v zahraničí (podnikal a žil prý v Nizozemsku) někdo vymyl mozek a on se opravdu pokoušel spáchat teroristický čin. Osobně si myslím, že je to vlastně úplně jedno, důležité je, že seděl v dodávce a ohrožoval na zdraví a na životě kolemjdoucí spoluobčany. Nic jiného, než kulku si tedy nezasloužil! V Americe by ho nekompromisně odprásknul nějaký polda, tady u nás to musel udělat obyčejný slušný občan!

Podle mého je to hrdina, ale tak nějak nepochybuji o tom, že naše justice bohužel udělá z hrdiny vraha a z teroristy za volantem nevinnou oběť!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.