• Úterý, 19. listopad 2019
  • Svátek má Rukojmí Alžběta

Novinky, které nepotěší.
Počet návštěv: 2696

Novinky, které nepotěší.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 

Vláda dovolila největší zločin století za bílého dne! Kdo z nich byl podplacen? Který politik dlouhodobě prosazuje odpovědnost a odvolatelnost politiků? Údajně už měla být v Praze kvůli tomu demonstrace, ale zřejmě přišlo málo demonstrantů. Proboha, co si ještě necháme líbit? Můžeme být jeden z nejbohatších států na světě, a nakonec budeme žebrákem. Vláda se dopustila vlastizrady a je nepotrestatelná! Nebylo by na čase podat žalobu na všechny politiky ve vládě pro vlastizradu? Nemáme peníze na pokutu Diag Humen, na splacení půl druhého bilionu dluhu a stamiliony jako pokutu od EU za to, že odmítáme cizáky. To všechno by se vyřešilo levou zadní!


Před časem si vzal život řezník, kterého záměrně zbankrotoval Bureš. Skupina Sto hoven měla něco společného s nahrávkami odposlechů Bureše. Smrtelná nehoda jednoho člena před měsícem - šlo skutečně jen o náhodu? Přibil má strach z novinářů. Proč asi? Kdopak ho asi ohrožuje na životě?

Údajně dostal komediant Stropnický a novinář Komárek milionové úplatky za vstup do ANO. Tak proto Martin otočil o stoosmdesát! Koho chleba jíš... Co by člověk za takové prachy neudělal. I Jourová otočila, za půl melounu měsíčně je najednou pro kvoty.

V celé historii ČR existuje jediný politik, který odmítá odpovídat novinářům, což je jeho základní povinnost.  Každý politik žije z našich daní a odpovídá se deseti milionům lidí. Schvaluje či dokonce píše zákony, které řídí osudy celého národa. V poslední době dokonce tyto zákony ohrožují celý národ.

Kdysi, před dávnými a dávnými časy byla ČSSD složena výhradně z dělníků. Mělo to výhodu. Když nějaký poslanec této strany schválil špatný zákon a přišel druhý den do práce, jeho kolegové mu to spočítali. Dnešní ČSSD je dlouhodobě asociální a populistická. Samozřejmě to platí i pro jiné strany.

Průzkum SANEP v procentech- Okamura /SPD/ 41, Babiš /ANO/ 38, Fiala /ODS/ 26, Filip /KSČM/ 24, Robejšek /Realisté/ 23, Sobotka /ČSSD/ 21, Bělobrádek /KDU/ 22, Mach /Svobodní/ 18, Kalousek /TOP/ 17, Bartoš /Piráti/ 16, Stropnický /Zelení/ 12, Veleba /SPZ/ 10, Lidinský /Úsvit/ 8, Gazdík /STAN/ 8, Bajer /Soukromníci/ 5.

Vexlák prý o sobě zveřejnil úplně všechno. Zveřejnil i to, co zajímá čtenáře Blesku- kolikrát je rozvedený, kolik má milenek a pod..? Hlavně, že má doma 20 tisíc knih. Vzpomněl jsem si na citát- byl jeden mnich, měl mnoho knih a nevěděl, co je v nich. Ale jaký má vůbec program a vizi?

Proč je EU v tak havarijním stavu? Stačí se podívat na předsedy EU a EK. Jaký pán, takový kmán. Je náhoda, že předsedou je zarytý abstinent Junker? Za normálních podmínek by ho už dávno vyrazili. EU nám nutí cizáky a vydírá nás stomilionovými pokutami, chce se s námi soudit... Nelze vyloučit, že vydírání a soudy s Polskem, Madarskem a námi je příkaz NWO, aby EU co nejrychleji zanikla. Svět se obrací opačným směrem. Má jít o stejnou likvidaci EU jako se stalo v roce 1989 celému socialistickému táboru. V politice neexistuje náhoda. Roosewelt- "V politice za nic nemůže náhoda. Pokud se něco děje, klidně se můžete vsadit, že právě tak to bylo naplánováno. " 

Dle Zemana by NATO mělo bojovat proti islamistům. V skutečnosti zakládá NATO války všude, kde je blahobyt, ropa a kde najednou vládne krutý diktátor. Nedávno byl na internetu záběr, jak se mezi lidmi na tržišti prochází "zlý a krutý" syrský diktátor zcela bez obrany. Proč taky, když byl demokraticky zvolen.

Německý kancléř, nějaký Helmuth byl tak silný kuřák, že si zapaloval jednu cigaretu od druhé. Dožil se 96 let. Kolik let se dožil ombudsman Motejl? Kolik slavných lidí, nekuřáků, zemřelo na rakovinu v mladém  a středním věku?

Proč se nemluví o terorismu v JAR, o obrovských demonstracích ve Francii, o fašismu a válce na východní Ukrajině? Kdysi jsem poslouchal Hlas Ameriky. Chci-li dnes znát pravdu, musím ji hledat na internetu. Český rozhlas vůbec neposlouchám, přesto, že jsem povinen jej platit každý měsíc..

V Londýně hořel výškový dům a byly vidět obrovské plameny. Přesto se budova nezřítila. Požár paláce v pražském parku kutury Julia Fučíka byl také velký, byly tam vidět plameny. Přesto kostra paláce zůstala celá. 11.9 v USA mrakodrap nehořel, byl jen dým a dům se zřítil celý během několika vteřin. Něco tady nehraje....

Kombinace Lidovců a Starostů je kuriozní. Budou Lidovci hlasovat pro zrušení církevních restitucí? Budou Lidovci souhlasit s adopcí dítěte pro stejnopohlavní páry?

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.06.2017 19:58

Opět se projevuje,že český volič je přeborník ve skoku na špek.Tomu stačí pár hezkých slibů,eventuelně pár koblih zdarma a hned ví,koho má volit. Nad následky už nepřemýšlí a potom se diví jako cinkálkové v r.1989. Tohle jsme přece nechtěli.Nechtěli,ale vycinkali.Celý stát byl rozkraden v duchu Klausova hesla,že stát je špatný hospodář a jedině privatizace je správný přístup.Nechtěl domyslet,že špatný hospodář není stát,ale jeho vláda a parlament,který dosazuje do rozhodovacích funkcí kamarádíčky a nebo něco za něco.Klaus postupoval stejně jako komunisté.Ti do čela strojírenského podniku posadili pekaře,protože měl správnou partajní legitimaci.Za Klause se dosadil kamarád do čela podniku a jeho vzdělání bylo např.politolog nebo jiné humanitní vzdělání.Měl správnou partajní legitimaci a nebo mohl něco pro někoho udělat.Proti sociku vůbec žádný rozdíl v jednání,ovšem Klaus proto měl vysvětlení.Učili se být bohatí.Teď je většina národa proti němu zaujatá a odmítá jeho názory proto,že jsou od Klause.Netřídí se,zda má či nemá pravdu.Tak se dostávali na pozice stále větší darebáci a národ sklízí ovoce svojí blbosti.Dobře mu tak.


 
Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Více o tom věděl Pravoslav Petrák, jeho strýc Pravoslav Řídký byl přímým účastníkem bojů.  Následující úryvky jsou z jeho deníku. Narodil se 9. května 1907 v Moravské Ostravě jako syn Jakuba Řídkého a jeho manželky Františky Řídké - Kubicové. Jeho otec byl nadporučík ruských legií, vyučený mistr kovotepec.  Pravoslav v letech 1918-1925 studoval na ostravské české reálce a 23. 6.1925 maturoval s vyznamenáním.

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Tříska se chtěl původně stát tanečníkem. To mu naštěstí rozmluvil legendární herecký bard Karel Höger (†67), který ho náhodou slyšel recitovat. V letech 1955 – 1959 proto vystudoval herectví na pražské DAMU, a poté se stal historicky nejmladším členem činohry Národního divadla, podobně jako kdysi Ladislav Pešek (†79).

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček okomentoval v polovině listopadu 2019 zařazení organizace Člověk v tísni na seznam společností, jejichž činnost je v Rusku považována za nežádoucí. Bude chtít vysvětlení od ruského velvyslance, řekl a na svých sociálních sítích prohlásil, že bude vysvětlení kroku vyžadovat od ruského velvyslance, neboť zákaz této „respektované organizace“ považuje za absurdní.

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Začnu zvesela anekdotou: Slepý zajíc skáče po lese a stoupne na hada. Zajíc: ”Promiňte, neviděl jsem Vás, jsem slepý” Had: “I Vy promiňte, také jsem slepý a neuhnul jsem. A co jste za zvíře?” Zajíc: “Nevím, nikdy jsem se neviděl. Osahejte mne a povězte jaký jsem.” Had se otočí okolo zajíce a povídá: “Máte jemný kožich, velké uši a malý čumák. Vy jste zajíc.” Zajíc se zaraduje. Pak osahá hada a povídá: “Jste tvrdý, studený, slizký a nemáte koule ani páteř… Vy musíte být Kalousek…”

 

Poslední domácí zprávy