• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Novinky, které nepotěší.
Počet návštěv: 3708

Novinky, které nepotěší.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 14. června vláda schválila s konečnou platností těžbu lithia. Všechna povolení k těžbě má protikorupční miliardář - zlojed Janeček, jehož firma sídlí v budově amerického velvyslanectví. 

Vláda dovolila největší zločin století za bílého dne! Kdo z nich byl podplacen? Který politik dlouhodobě prosazuje odpovědnost a odvolatelnost politiků? Údajně už měla být v Praze kvůli tomu demonstrace, ale zřejmě přišlo málo demonstrantů. Proboha, co si ještě necháme líbit? Můžeme být jeden z nejbohatších států na světě, a nakonec budeme žebrákem. Vláda se dopustila vlastizrady a je nepotrestatelná! Nebylo by na čase podat žalobu na všechny politiky ve vládě pro vlastizradu? Nemáme peníze na pokutu Diag Humen, na splacení půl druhého bilionu dluhu a stamiliony jako pokutu od EU za to, že odmítáme cizáky. To všechno by se vyřešilo levou zadní!


Před časem si vzal život řezník, kterého záměrně zbankrotoval Bureš. Skupina Sto hoven měla něco společného s nahrávkami odposlechů Bureše. Smrtelná nehoda jednoho člena před měsícem - šlo skutečně jen o náhodu? Přibil má strach z novinářů. Proč asi? Kdopak ho asi ohrožuje na životě?

Údajně dostal komediant Stropnický a novinář Komárek milionové úplatky za vstup do ANO. Tak proto Martin otočil o stoosmdesát! Koho chleba jíš... Co by člověk za takové prachy neudělal. I Jourová otočila, za půl melounu měsíčně je najednou pro kvoty.

V celé historii ČR existuje jediný politik, který odmítá odpovídat novinářům, což je jeho základní povinnost.  Každý politik žije z našich daní a odpovídá se deseti milionům lidí. Schvaluje či dokonce píše zákony, které řídí osudy celého národa. V poslední době dokonce tyto zákony ohrožují celý národ.

Kdysi, před dávnými a dávnými časy byla ČSSD složena výhradně z dělníků. Mělo to výhodu. Když nějaký poslanec této strany schválil špatný zákon a přišel druhý den do práce, jeho kolegové mu to spočítali. Dnešní ČSSD je dlouhodobě asociální a populistická. Samozřejmě to platí i pro jiné strany.

Průzkum SANEP v procentech- Okamura /SPD/ 41, Babiš /ANO/ 38, Fiala /ODS/ 26, Filip /KSČM/ 24, Robejšek /Realisté/ 23, Sobotka /ČSSD/ 21, Bělobrádek /KDU/ 22, Mach /Svobodní/ 18, Kalousek /TOP/ 17, Bartoš /Piráti/ 16, Stropnický /Zelení/ 12, Veleba /SPZ/ 10, Lidinský /Úsvit/ 8, Gazdík /STAN/ 8, Bajer /Soukromníci/ 5.

Vexlák prý o sobě zveřejnil úplně všechno. Zveřejnil i to, co zajímá čtenáře Blesku- kolikrát je rozvedený, kolik má milenek a pod..? Hlavně, že má doma 20 tisíc knih. Vzpomněl jsem si na citát- byl jeden mnich, měl mnoho knih a nevěděl, co je v nich. Ale jaký má vůbec program a vizi?

Proč je EU v tak havarijním stavu? Stačí se podívat na předsedy EU a EK. Jaký pán, takový kmán. Je náhoda, že předsedou je zarytý abstinent Junker? Za normálních podmínek by ho už dávno vyrazili. EU nám nutí cizáky a vydírá nás stomilionovými pokutami, chce se s námi soudit... Nelze vyloučit, že vydírání a soudy s Polskem, Madarskem a námi je příkaz NWO, aby EU co nejrychleji zanikla. Svět se obrací opačným směrem. Má jít o stejnou likvidaci EU jako se stalo v roce 1989 celému socialistickému táboru. V politice neexistuje náhoda. Roosewelt- "V politice za nic nemůže náhoda. Pokud se něco děje, klidně se můžete vsadit, že právě tak to bylo naplánováno. " 

Dle Zemana by NATO mělo bojovat proti islamistům. V skutečnosti zakládá NATO války všude, kde je blahobyt, ropa a kde najednou vládne krutý diktátor. Nedávno byl na internetu záběr, jak se mezi lidmi na tržišti prochází "zlý a krutý" syrský diktátor zcela bez obrany. Proč taky, když byl demokraticky zvolen.

Německý kancléř, nějaký Helmuth byl tak silný kuřák, že si zapaloval jednu cigaretu od druhé. Dožil se 96 let. Kolik let se dožil ombudsman Motejl? Kolik slavných lidí, nekuřáků, zemřelo na rakovinu v mladém  a středním věku?

Proč se nemluví o terorismu v JAR, o obrovských demonstracích ve Francii, o fašismu a válce na východní Ukrajině? Kdysi jsem poslouchal Hlas Ameriky. Chci-li dnes znát pravdu, musím ji hledat na internetu. Český rozhlas vůbec neposlouchám, přesto, že jsem povinen jej platit každý měsíc..

V Londýně hořel výškový dům a byly vidět obrovské plameny. Přesto se budova nezřítila. Požár paláce v pražském parku kutury Julia Fučíka byl také velký, byly tam vidět plameny. Přesto kostra paláce zůstala celá. 11.9 v USA mrakodrap nehořel, byl jen dým a dům se zřítil celý během několika vteřin. Něco tady nehraje....

Kombinace Lidovců a Starostů je kuriozní. Budou Lidovci hlasovat pro zrušení církevních restitucí? Budou Lidovci souhlasit s adopcí dítěte pro stejnopohlavní páry?

 

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.06.2017 19:58

Opět se projevuje,že český volič je přeborník ve skoku na špek.Tomu stačí pár hezkých slibů,eventuelně pár koblih zdarma a hned ví,koho má volit. Nad následky už nepřemýšlí a potom se diví jako cinkálkové v r.1989. Tohle jsme přece nechtěli.Nechtěli,ale vycinkali.Celý stát byl rozkraden v duchu Klausova hesla,že stát je špatný hospodář a jedině privatizace je správný přístup.Nechtěl domyslet,že špatný hospodář není stát,ale jeho vláda a parlament,který dosazuje do rozhodovacích funkcí kamarádíčky a nebo něco za něco.Klaus postupoval stejně jako komunisté.Ti do čela strojírenského podniku posadili pekaře,protože měl správnou partajní legitimaci.Za Klause se dosadil kamarád do čela podniku a jeho vzdělání bylo např.politolog nebo jiné humanitní vzdělání.Měl správnou partajní legitimaci a nebo mohl něco pro někoho udělat.Proti sociku vůbec žádný rozdíl v jednání,ovšem Klaus proto měl vysvětlení.Učili se být bohatí.Teď je většina národa proti němu zaujatá a odmítá jeho názory proto,že jsou od Klause.Netřídí se,zda má či nemá pravdu.Tak se dostávali na pozice stále větší darebáci a národ sklízí ovoce svojí blbosti.Dobře mu tak.


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy