• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!
Počet návštěv: 11949

Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

V letošních parlamentních volbách mají voliči možná poslední šanci zachránit naši státnost a suverenitu. Zapomeňte na to, jestli jste pravičáci, nebo levičáci, zapomeňte na to, jestli fandíte spíše USA, nebo Rusku! Všichni lidé, co v sobě ještě mají nějaké vlastenecké cítění musí jít letos k volbám a dát svůj hlas jediné volitelné straně, která je doopravdy pro vystoupení naší země z Evropské unie! Pokud to lidé, kteří chtějí žít v zemi, jenž nám bude opravdu patřit neudělají, bude za další čtyři roky už možná pozdě!

Všichni voliči si musí v první řadě uvědomit jedno – je úplně fuk, jakým programem si budou chtít různé politické strany získat Vaší přízeň! Vůbec nezáleží na tom, jaké vize Vám nastíní Babiš, nebo s jakými sliby vyrukuje ČSSD! Pokud totiž nevystoupíme z EU, jsou to všechno jen pouhá slova bez špetky váhy! Politické strany Vám mohou slibovat co chtějí, ale pokud nevyvedou naší zemi z Evropské unie, nemohou své sliby splnit, ani kdyby chtěli! Zákony schválené evropskou komisí a parlamentem, jsou totiž pro členské země EU závazné a jsou nadřazené těm národním!


Všechny ty řeči o nepřijímání migrantů a silácké postoje proti závazným kvótám, jsou jen předvolebními tanečky, které EU zatím toleruje ze strachu, aby v ČR nevyhrála nějaká opravdu euroskeptická strana! Takže stejně, jako je KSČM falešnou opozicí oslabující opravdovou levici, je ANO jen vějíčkou pro středopravé voliče zklamané ODS a Topkou! Všechny tyto strany si ve skutečnosti lebedí v EU, pobírají různé dotace od státu a nejde jim o nic jiného, než o vlastní prebendu. Myslím, že stejně tak, jako by si Gottwald odplivl před Filipem, by to určitě Masaryk udělal před Kalouskem, nebo před Babišem!

Jedinou nadějí pro naší zemi je v těchto volbách dát svůj hlas SPD pana Tomio Okamury! Důvodů je hned několik! Tato strana je jako jediná schopná po případném vítězství prosadit závazná lidová referenda, odvolatelnost politiků a právní odpovědnost politiků za skutky, které poškozují zemi (dokonce se zpětnou platností). Jen SPD se zcela otevřeně staví jak proti EU, tak proti migraci řízené Bruselem, jen SPD se svou vizí přímé demokracie nabízí dát opravdovou moc do ruky lidem a dokáže tak donutit politickou reprezentaci, aby se chovala tak, jak si přeje většina a ne podle vůle oligarchů, jak je tomu doposud!

Proto Vás vyzývám, proto Vás prosím, překonejte tentokrát svou nechuť z politiky, zvedněte zadky z gaučů, vemte si volno v práci, odskočte si na půl hodinky z hospody od piva a běžte letos k volbám! Pokud to neuděláte, možná za dvacet, třicet let, až se Vás vaše děti zeptají, proč žijí v zemi, ve které jsou jen špatně tolerovanou menšinou, nebudete vědět co říci a budete se stydět jim podívat do očí!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Luboš Černý

Luboš Černý

29.08.2017 15:56

Pravda, zachránit před magorama jako jste vy a Pitomio


 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.06.2017 20:17

A kdo mi zaručí,že Vlastimil Nádvorník mluví pravdu?Celý Váš příspěvek je volební propagace.Kromě pomlouvání Okamury jste nic nepřinesl.To je program Vaší ANS?To se tedy nemáte čím chlubit.Váš příspěvek je tou nejpodlejší propagandou,která někoho dehonestuje a o svém programu mlčí.Jen chci podotknout,že nejsem pro Okamuru,ale pro slušnou formu jednání.A to ve Vašem příspěvku naprosto chybí!Zvažoval jsem zvolení Aliance národních sil,ale po Vašem příspěvku je to zcela vyloučeno.


 
Vlastimil Národník

Vlastimil Národník

23.06.2017 16:12

Omyl. pane Kašuko. Jedinou stranou, která má v programu vystoupení z NATO a EU je Aliance národních sil. T. Okamura chce jen referendum, ale jinak žádný program nemá. Sami jeho příznivci tvrdí, že je to clown, který jen potřebuje 6% = 350 000 hlasů krát 100 =35 milionů Kč ze státní kasy, ´a poslanecké platy a náhrady pro pár nejbližších soudruhů k tomu. Z toho v pohodě vyžije do dalších voleb a dál bude mazat med kolem huby naivním lidem. Dobře ví, že referendum o vystoupení z EU bude pro nízkou účast prohlášeno za neplatné a proti NATO vlastně nic nemá... Stačí se podívat, jak slavný Tomio hlasuje (vlastně spíš nehlasuje - není ani ve Sněmovně, protože to jsou pro něj nepodstatné problémy - vstup do obydlí za účelem zabavení legálně držené zbraně bez soudního příkazu nebo změna ústavy ve věci vysílání expedičních sborů do světa bez souhlasu parlamentu a další. Pozor na Tomia - je to jen mluvka , příbuzný modlitebnímu mlýnku. Kdo mi nevěří, ať si počká na dobu po volbách...


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.