• Pátek, 26. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Oto

Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.
Počet návštěv: 15131

Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Vážení občané České republiky, dne 28.6. 2017 v 9.00 h proběhne u Krajského soudu v Ostravě v místnosti 333 řízení o likvidaci

Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky na základě intervence ministerstva

zahraničních věcí a zejména pana Zaorálka a europoslance Štětiny, kteří veřejně podporují, financují a propagují fašismu a terorismus, čímž se dopouštějí trestných činů.

Válečný konflikt na východě Ukrajiny od roku 2014 štědře financuje česká vláda a to nejen finančně z našich daní, ale rovněž dodávkami těžké techniky a zbraní!

Stali jsme se nedobrovolně rukojmí naši proamerické zločinecké vlády,

která z našich daní financuje a podporuje fašismus na východě Ukrajiny a terorismus v Evropě. Stamiliony z našich daní posílá od roku 2014 fašistickému režimu prezidenta Ukrajiny Porošenkovi, další stamiliony do Turecka teroristickému zločinci a prezidentu  Erdoganovi. Další stamiliony rozvojovým zemím, které ekonomicky zlikvidovala vláda USA!

K čemu je nám vláda, která odmítá pomáhat potřebným v naši zemi a místo toho financuje vyvražďování nevinných civilistů, dětí nevyjímaje v Doněcku a Luhansku? K čemu je nám vláda, která přihlíží, jak v naši zemi umírají děti, které nemají prostředky na léčbu závažných onemocnění a nutí tak, aby se národ na potřebné skládal,  ale na terorismus v Evropě posílá miliardy, aby se zavděčila zločinecké administrativě v USA a EU!

Pokud budete mít možnost přijít osobně podpořit ke krajskému soudu v Ostravě Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky, které chce pan Zaorálek, jako jediný v Evropě zrušit, v jiných státech politikům nevadí, pouze našemu ministerstvu zahraničních věcí vadí, protože poukazuji na pravdivý vývoj válečného konfliktu a kritizuji to, že ho naše vláda financuje, ráda se s vámi setkám.

Je to velký paradox, když na jedné straně česká vláda financuje fašismus, terorismus  a vyvražďování a na straně druhé chce zlikvidovat Zastupitelské centrum, řádně zapsaný spolek, proti kterému soud nic nenamítal po celý rok působnosti a to vše jen proto, že je jeho podstatou pomáhat paradoxně v zemích, kde česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy!

 

Nela Lisková

představitelka Rady Národní Domobrany

honorární konzulka Doněcké lidové republiky

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.06.2017 19:47

Poslední prohlášení Porošenka: "Nad Krymem bude brzy vlát ukrajinská vlajka". ....Nebezpeční šílenci v USA zcela pominuli, zapomněli na jeden fakt. Tím, že hlásali světu, že Trump byl zvolen díky ruským hackerům, způsobil to přece stav Obamových bezpečnostních služeb. Ty přece měly rozhodovací pravomoce, nikoliv Trump, který o ničem neměl ani tušení. Viníky této situace jsou jednoznačně pracovníci rozvědek, kteří svoji neschopnost shodili na Trumpa. Jak může Trump být odpovědný za činnost rozvědek, když k nim neměl v převolebním období naprosto žádný přístup, to nechápu. ...Proto se vyvarujme amerických psychopatů a šílenců, kteří nevědí, co činí. ....Mějte se hezky.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

26.06.2017 10:47

Cituji z deníku "Právo": Ukrajinská pravda uvedla, že ATO brzy skončí. To však neznamená, že se Donbas vrátí k Ukrajině. Podle ukrajinských médií to nejen nepřispěje k ukončení bojů, ale naopak, legalizuje jejich posílení. Neznamená to, že ukrajinská vojska odejdou na základny své poslední dislokace. S nápadem ukončení ATO přišel původně tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany Olexandr Turčinov, považovaný za "jestřába". Turčinov tvrdí, že formát ATO se už překonal. Podle analytiků chce legalizovat ozbrojený útok proti separatistům a pomoci mu má v tom Porošenkův návrh. Ukrajinský prezident by si jím posílil své pozice u občanů. Zrušením ATO by totiž formálně splnil slib, který dal svým občanům r. 2014. Pod statusem ATO nemohl podniknout Kyjev plnohodnotnou vojenskou operaci a ztratil tak část svého území. Podle zdrojů Ukrajinské pravdy si vyhlášení "válečného stavu" v Donbasu místo současné "protiteroristické operace" žádají také potencionální dohody s USA o dodávkách zbraní. Se Spojenými státy jsme se fakticky dohodli. Podotýkám, že při návštěvě USA se Podošenko pouze krátce sešel s prezidentem Trumpem, o to déle jednal s americkými jestřáby. Donbas a Luhansk se musí stůj co stůj vrátit pod kontrolu Kyjeva.. ...Válečná mašinérie jede opět na plné obrátky. Americké spec služby přišly na nějakou slabost současného Ruska a okamžitě toho využily. Zesílily tlak na RF zatím nevídaným způsobem. Válka je tak znovu na spadnutí. Mírové projevy na válečném kolbišti vedou k likvidaci mírotvorců. K míru nepřispějí. Naopak jsou zážehem pro válkychtivé zločince, kteří spatřují na mírových snahách pouze slabost protivníka. ....Jinak Vám dávám naprosto zapravdu. Zrůdy vyvolávající válečné běsnění nás mohou kdykoliv zlikvidovat. My je svou vírou v mír a svět bez krveprolití, nepřesvědčíme. Čím víc budeme usilovat o mír, tím větší nám udělají ze života peklo. .....Mějte se hezky.


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy

VZKAZ POLITIKŮM

VZKAZ POLITIKŮM

Je však otázka – kterým? Podle toho, jak přibývá kritických vzkazů mnoha autorů, jimž není lhostejný osud této země, osud národa Čechů,...