• Úterý, 16. leden 2018
  • Svátek má Rukojmí Ctirad

Prognóza výsledků parlamentních voleb v České republice
Počet návštěv: 1720

Prognóza výsledků parlamentních voleb v České republice

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

ČSSD budou volit hlavně horníci v Ostravě jako odměnu za prodej OKD a hornických bytů. Také ji budou volit živnostníci, aby mohli seknout s podnikáním, dát se zaměstnat a tím vylepšit bilanci odvodů a daní českému státu. Ti, kteří odolají, budou volit ANO 2011, aby se mohli zapojit do EET a podílet se tak na zlepšeném výběru daní, aby bylo z čeho platit poslance, senátory, staré i nové úředníky a hlavně neziskovky při zavádění Evropských hodnot. Volební zisk: 10%

ODS budou volit podnikatelé, neboť modrá strana povstává z popela privatizace a církevních restitucí a opět jim nabízí poctivou politiku pro poctivé tunelování silné ekonomiky v rámci silné republiky (i mimo ni).
Volební zisk: 8%

TOP 09 budou volit příznivci Eura, kteří žijí rádi v naší zemi a jsou fascinováni elektronizací a Evropskou unií, neboť ta jediná jim tyto vymoženosti do r. 2030 zajistí. Pokud je ovšem dříve nepošle bojovat na východní frontu proti našemu odvěkému nepříteli – Rusku.
Volební zisk: 5%

KDU-ČSL/STAN budou volit matky samoživitelky, protože jim pomůže najít lepšího chlapa a zajistí multi-kulti výchovu jejich dětí na školách i ve školkách, s finančním přispěním navrátivších se „drahých krajanů“, kteří opět zvelebí vylidňující se pohraničí.
Volební zisk: 6%.

ANO 2011 bude volit část živnostníků kvůli EET, část podnikatelů kvůli dotacím (Andrej náš vzor) a všichni zaměstnanci, protože Andrej tady konečně udělá pořádek. Dá zavřít Bakalu, Sobotku i Kalouska a nastolí pořádek a vládu práva a spravedlnosti. Poctiví dostanou dotace a přidáno a s tými, co kradnú, se rozloučíme.
Volební zisk 20%

KSČM se tradičně bude opírat o hlasy skalních levicových voličů a jejich potomků i části levicové mládeže, protože zatímco jiní o lidech, oni s lidmi. Je to strana pevná jako kámen a za poslední léta se u ní (jako u kamene) nic nezměnilo. Jistota je jistota a Lenin stále živý.
Volební zisk: 10%

SPD budou volit nadšenci, kteří rádi hlasují ve volbách a referendech (nejlépe každý měsíc). Zahrne občany referendy ve všech možných podobách a tématech, takže se jim o hlasování bude i zdát. Tomio Okamura do dotáhne na ministra (vnitra?) a aby si ho naši spojenci v USA nepletli s japonskými politiky, budou mu říkat Tom O. John.
Volební zisk: 6%

Piráti vnesou do české politiky svěží pasát (vítr) svými neotřelými nápady, které od nich jiné strany často pirátsky kopírují, a voliči je za to odmění svými hlasy. Pod černou vlajkou dopluje naše republika do bezpečného přístavu Nová Evropa a pod zálivkou eurounijních dotací opět rozkvete do podoby země přitažlivé pro nadnárodní kapitál.
Volební zisk: 5%

Tři a půl milionu voličů, co k volbám nepůjdou, se rozdělí na dva proudy.
Ti mladší vyrazí na párty do Paříže, Vídně nebo Bruselu – proč by je měly zajímat nějaké volby, když Evropa je tak velká a plná zábavy... a co bude za 5, 10 nebo 20 let, neřeší.

Ti starší si při pohledu nejen na tuto prognózu odplivnou a půjdou sekat obecní trávu, skládat zboží do regálů v supermarketech nebo zametat chodníky v parku, aby si přivydělali ke své minimální mzdě nebo částečnému starobnímu důchodu. Možná se tak po zavedení jednotné evropské měny a jednotných evropských dávek přiblíží polovině příjmu našich nových spoluobčanů z Blízkého východu. Na valorizaci dávek pro chudinu tento stát totiž už nikdy mít nebude.

Volební účast: 55%

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirka Neužilova

Mirka Neužilova

30.06.2017 23:02

Brrrrrrrrrrrrrr , jak strašná pravda


 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.06.2017 20:43

Že vyhraje Babiš je bohužel jisté.Český volič má rád předvolební sliby,které se tak dobře poslouchají a že po volbách z nich nebude nic už neřeší.Tak si strany v parlamentu vymění místa,aby byla vidět změna,tak si ODS přesedne na místa socanů a pod.Odhlasují si zvýšení platů o několik tisíc a pak už se budou opět jen věnovat dalšímu oblbování lidí a poklonkovat Bruseli a Berlínu.Přestanou dovážet migranty potají,začnou veřejně.Tak se naplní sny českého voliče a bude moci další 4 roky nadávat na vládu a parlament.Je to národní sport.Budou hledat vinu všude,jen ne u sebe a svojí volby.Zkrátka je český volič přeborníkem ve skoku na špek.


 
Čistě hypoteticky: Na co bych se zeptal akademika Jiřího Drahoše v televizním rozhovoru, kdybych s ním byl v duelu (kdyby) místo prezidenta Miloše Zemana...?

Čistě hypoteticky: Na co bych se zeptal akademika Jiřího Drahoše v televizním rozhovoru, kdybych s ním byl v duelu (kdyby) místo prezidenta Miloše Zemana...?

Tak si připomeňme: Prezident Miloš Zeman se stal jasným vítězem prvního kola voleb, když získal 38, 56 procent hlasů, kandidát Jiří Drahoš 26,6... Nebýt však havloidními presstituty a ukrajinskou užitečnou idiotkou promyšleně uspořádané štvanice na osobu prezidenta Zemana, měl by už přes předvídaných 50 procent a byl znovu hlavou státu…

Poslední domácí zprávy