• Úterý, 17. červenec 2018
  • Svátek má Rukojmí Martina

Prognóza výsledků parlamentních voleb v České republice
Počet návštěv: 2005

Prognóza výsledků parlamentních voleb v České republice

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

ČSSD budou volit hlavně horníci v Ostravě jako odměnu za prodej OKD a hornických bytů. Také ji budou volit živnostníci, aby mohli seknout s podnikáním, dát se zaměstnat a tím vylepšit bilanci odvodů a daní českému státu. Ti, kteří odolají, budou volit ANO 2011, aby se mohli zapojit do EET a podílet se tak na zlepšeném výběru daní, aby bylo z čeho platit poslance, senátory, staré i nové úředníky a hlavně neziskovky při zavádění Evropských hodnot. Volební zisk: 10%

ODS budou volit podnikatelé, neboť modrá strana povstává z popela privatizace a církevních restitucí a opět jim nabízí poctivou politiku pro poctivé tunelování silné ekonomiky v rámci silné republiky (i mimo ni).
Volební zisk: 8%

TOP 09 budou volit příznivci Eura, kteří žijí rádi v naší zemi a jsou fascinováni elektronizací a Evropskou unií, neboť ta jediná jim tyto vymoženosti do r. 2030 zajistí. Pokud je ovšem dříve nepošle bojovat na východní frontu proti našemu odvěkému nepříteli – Rusku.
Volební zisk: 5%

KDU-ČSL/STAN budou volit matky samoživitelky, protože jim pomůže najít lepšího chlapa a zajistí multi-kulti výchovu jejich dětí na školách i ve školkách, s finančním přispěním navrátivších se „drahých krajanů“, kteří opět zvelebí vylidňující se pohraničí.
Volební zisk: 6%.

ANO 2011 bude volit část živnostníků kvůli EET, část podnikatelů kvůli dotacím (Andrej náš vzor) a všichni zaměstnanci, protože Andrej tady konečně udělá pořádek. Dá zavřít Bakalu, Sobotku i Kalouska a nastolí pořádek a vládu práva a spravedlnosti. Poctiví dostanou dotace a přidáno a s tými, co kradnú, se rozloučíme.
Volební zisk 20%

KSČM se tradičně bude opírat o hlasy skalních levicových voličů a jejich potomků i části levicové mládeže, protože zatímco jiní o lidech, oni s lidmi. Je to strana pevná jako kámen a za poslední léta se u ní (jako u kamene) nic nezměnilo. Jistota je jistota a Lenin stále živý.
Volební zisk: 10%

SPD budou volit nadšenci, kteří rádi hlasují ve volbách a referendech (nejlépe každý měsíc). Zahrne občany referendy ve všech možných podobách a tématech, takže se jim o hlasování bude i zdát. Tomio Okamura do dotáhne na ministra (vnitra?) a aby si ho naši spojenci v USA nepletli s japonskými politiky, budou mu říkat Tom O. John.
Volební zisk: 6%

Piráti vnesou do české politiky svěží pasát (vítr) svými neotřelými nápady, které od nich jiné strany často pirátsky kopírují, a voliči je za to odmění svými hlasy. Pod černou vlajkou dopluje naše republika do bezpečného přístavu Nová Evropa a pod zálivkou eurounijních dotací opět rozkvete do podoby země přitažlivé pro nadnárodní kapitál.
Volební zisk: 5%

Tři a půl milionu voličů, co k volbám nepůjdou, se rozdělí na dva proudy.
Ti mladší vyrazí na párty do Paříže, Vídně nebo Bruselu – proč by je měly zajímat nějaké volby, když Evropa je tak velká a plná zábavy... a co bude za 5, 10 nebo 20 let, neřeší.

Ti starší si při pohledu nejen na tuto prognózu odplivnou a půjdou sekat obecní trávu, skládat zboží do regálů v supermarketech nebo zametat chodníky v parku, aby si přivydělali ke své minimální mzdě nebo částečnému starobnímu důchodu. Možná se tak po zavedení jednotné evropské měny a jednotných evropských dávek přiblíží polovině příjmu našich nových spoluobčanů z Blízkého východu. Na valorizaci dávek pro chudinu tento stát totiž už nikdy mít nebude.

Volební účast: 55%

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirka Neužilova

Mirka Neužilova

30.06.2017 23:02

Brrrrrrrrrrrrrr , jak strašná pravda


 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.06.2017 20:43

Že vyhraje Babiš je bohužel jisté.Český volič má rád předvolební sliby,které se tak dobře poslouchají a že po volbách z nich nebude nic už neřeší.Tak si strany v parlamentu vymění místa,aby byla vidět změna,tak si ODS přesedne na místa socanů a pod.Odhlasují si zvýšení platů o několik tisíc a pak už se budou opět jen věnovat dalšímu oblbování lidí a poklonkovat Bruseli a Berlínu.Přestanou dovážet migranty potají,začnou veřejně.Tak se naplní sny českého voliče a bude moci další 4 roky nadávat na vládu a parlament.Je to národní sport.Budou hledat vinu všude,jen ne u sebe a svojí volby.Zkrátka je český volič přeborníkem ve skoku na špek.


 
Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

V Rusku tak skončilo 21. mistrovství světa ve fotbale. Na tradiční fotbalový svátek, který jednou za čtyři roky určuje, která země si vybojuje prestižní trofej pro nejlepší tým planety, přijely statisíce fanoušků a miliardy jej sledovaly prostřednictvím televizních obrazovek.

Vzpomene si Miroslava Němcová, jak protestovala proti trafice tří rebelů z ODS slovy: To bylo už přes čáru… A jak chtěla vládní 101 a pak prchla podruhé z Hradu…?

Vzpomene si Miroslava Němcová, jak protestovala proti trafice tří rebelů z ODS slovy: To bylo už přes čáru… A jak chtěla vládní 101 a pak prchla podruhé z Hradu…?

Připomeňme si tu vehementní ženu, pro začátek třeba jak vnímala jako už pouhá poslankyně nedávné demonstrace na Malostranském náměstí při hlasování o důvěře Babišově vládě….? Miroslava Němcová řekla, že se spíše zajímala o to, co se dělo uvnitř, tedy v jednacím sále Sněmovny....

Poslední domácí zprávy