• Sobota, 24. březen 2018
  • Svátek má Rukojmí Gabriel

Glosa: Bude následovat mobilizace?
Počet návštěv: 1848

Glosa: Bude následovat mobilizace?

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Tak už je to tady. 12. července 2017 odsouhlasilo 119 poslanců z ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP 09 a Úsvit vyslání 290 českých vojáků na východní hranice NATO s Ruskem. Média to odbyla stručnou notickou, ohlasy komentátorů nejsou žádné.

Jedinou výjimku jsem zaznamenal u Protiproudu Petra Hájka. Proto si dovolím položit za občany této země oněm 119 poslancům několik (mnoho) otázek k tomuto rozhodnutí:

Proč a proti komu budou naši vojáci bojovat?

Kdo jim bude velet?

Dali vám, poslancům, občané souhlas k takové akci, když nejsme ve válečném stavu?

Kdo je tady koalice a kdo opozice?

Změna ústavy v tom smyslu, že vojáky do zahraničí múže vláda vyslat bez souhlasu parlamentu díky několka rozumným poslancům nakonec neprošla. Převedení speciální brigády pod přímé velení cizí země (SRN) a její armády (Bundeswehr) už ano. Provedl to ministr války z vládního ANO bez vědomí parlamentu a prezidenta, jako nejvyššího velitele branné moci.

Teď už Parlament vysílá naše vojáky přímo na linii dotyku a příští frontu.

Dalším krokem bude mobilizace?

Opravdu si, páni poslanci, myslíte, že jsme v situaci, kdy společně s naším odvěkým nepřítelem budeme bojovat proti našemu slovanskému příteli, bez jehož vítězství ve 2. světové válce byste ani jeden z vás v parlamentu neseděl???

Opravdu si myslíte, že skuteční vlastenci strpí, aby našim vojákům veleli potomci příslušníků SS, GESTAPA a Wehrmachtu, kteří páchali válečné zločiny v celé Evropě?

K ničemu takovému jsme vám, my voliči a občané této země, nedali mandát!

Vaše rozhodnutí je zradou národních zájmů České republiky a v trestním zákoně je klasifikováno jako vlastizrada. Spolčili jste se s cizími nadnárodními a nadstátními strukturami, zradili jste vlastní voliče a celý národ a jednoho dne za to zaplatíte.

Občané a voliči, pamatujte si toto datum a jména zrádců. Nedovolte jim po volbách znovu vstoupit do parlamentu a žádejte novou vládu o jejich potrestání. Ti, kdo ženou bezdůvodně svou armádu do války a svůj národ do záhuby, nezaslouží žádné ohledy a žádné slitování!

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

14.07.2017 21:23

Pane Majevský, nebuďte takový pesimista. Lidé nejsou hloupí a vědí, co mají dělat a koho zvolit. Jen je třeba je nabudit, aby šli k volbám. Čím víc, tím líp. Tak se také zapojte a přesvědčujte všechny kolem sebe, aby pomohli zvrátit ten špatný směr, kterým se dosud ubíráme.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.07.2017 20:56

Rozhodování parlamentu je jenom oblbování občanů.My vlastně už tu armádu ani nemáme.Část je jako expediční sbor podřízen americkému velení při jejich válečných dobrodružství a zbytek komediant Stropnický dal pod velení novému Wehrmachtu.Takže Wehrmacht zavelí a čeští vokáci nemají na vybranou,protože jim skopčáci velí.Nějaký český parlament do toho nemá co mluvit.Že občané nikomu nedali mandát?To přece nikoho nezajímá.Dali jsme jim moc a nějaký mandát je začíná zajímat až před volbami.Psaní na netu nic nezmění,neboť tato squadra v parlamentu se slovům vysmívá.Ti rozumí jen síle.A tu český národ nemá!


 
Josh Ommi

Josh Ommi

14.07.2017 06:33

Uplny souhlas! Ono je to tak, nikto nechce valku a v Evrope uz vubec ne!! Jenom "Nekto" napovida politikum, ze "kdyz budute delat to, co vam rekneme, povede se vam dobre." A tak politici delaji co se jim rekne a vede se jim dobre... (Proto vymenit politiky!!!) Ten "Nekto", ktery napovida politikum se nezmeni!


 
Spadne klec na premiéra Netanjahua ještě dřív než přijede do Česka? Vyšetřování trestních kauz může totiž vyústit v jeho obvinění z korupce, zpronevěry a odvolání z vlády...

Spadne klec na premiéra Netanjahua ještě dřív než přijede do Česka? Vyšetřování trestních kauz může totiž vyústit v jeho obvinění z korupce, zpronevěry a odvolání z vlády...

Hrozí snad v Izraeli předčasné volby a spadne klec na premiéra Benjamina Netanjahua dřív než přijede do Česka? Vyšetřování jeho trestních kauz, které se táhnou od loňského roku, může vyústit v jeho obvinění z korupce a zpronevěry; je podezřelý též z přijímání drahých darů a korumpování médií, což může vést také k odvolání z izraelské vlády...

Přiměla kampaň MeToo a MDŽ změnit Lewinské její pohled na orální sex s Clintonem; dřívější prohlášení, že její vztah s Billem byl dobrovolný,

Přiměla kampaň MeToo a MDŽ změnit Lewinské její pohled na orální sex s Clintonem; dřívější prohlášení, že její vztah s Billem byl dobrovolný, prý "nebralo ohled na dynamiku" tohoto souhlasu.

Nevím, jestli se v USA slaví Mezinárodní den žen, byť podnětem pro tento svátek byla v New Yorku stávka amerických švadlen počátkem 20. století, kdy daly ženy najevo svou celkovou nespokojenost s postavením v práci i ve společnosti. V roce 1975 byl svátek MDŽ uznán OSN...

Albrightová: CNN hlásí, že NATO bombardovalo čínské velvyslanectví v Bělehradu. Osudný omyl způsobil smrt čtyř Číňanů a zranil dalších dvacet. A fakt, že velvyslanectví bylo zasaženo několikrát, vedl Peking k tomu, že nás obvinil z úmyslného útoku

Albrightová: CNN hlásí, že NATO bombardovalo čínské velvyslanectví v Bělehradu. Osudný omyl způsobil smrt čtyř Číňanů a zranil dalších dvacet. A fakt, že velvyslanectví bylo zasaženo několikrát, vedl Peking k tomu, že nás obvinil z úmyslného útoku

Nastalo jubileum děsivého pogromu, jehož přičiněním jsem 24. března 1999 začal bytostně nesnášet slovo "humanitární"... To si totiž krvelační pokrytci přidávali k pojmenování svých zvrhlých bombardování bývalé Jugoslávie jako berličku pro smrtelný hřích jejich falešné mírumilovnosti... Když prý pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí...

Špion Skripal se stal nástrojem souboje velmocí, avšak pravda uniká.

Špion Skripal se stal nástrojem souboje velmocí, avšak pravda uniká.

 Vážení přátelé, čtenáři a příznivci. Ačkoliv proti mé osobě tvrdě zasahuje cenzura, tak si dovolím takový malý komentář k události která cloumá zahraniční politikou a prací špionážních služeb. Jako bývalý armádní důstojník něco málo o této problematice vím a musím konstatovat, že zprávy médií, či vyjádření našich politiků mě přivádějí k smíchu. Proč se tomu musím smát???

Poslední domácí zprávy