• Sobota, 18. listopad 2017
  • Svátek má Rukojmí Romana

Glosa: Bude následovat mobilizace?
Počet návštěv: 1467

Glosa: Bude následovat mobilizace?

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Tak už je to tady. 12. července 2017 odsouhlasilo 119 poslanců z ČSSD, ANO, KDU-ČSL, ODS, TOP 09 a Úsvit vyslání 290 českých vojáků na východní hranice NATO s Ruskem. Média to odbyla stručnou notickou, ohlasy komentátorů nejsou žádné.

Jedinou výjimku jsem zaznamenal u Protiproudu Petra Hájka. Proto si dovolím položit za občany této země oněm 119 poslancům několik (mnoho) otázek k tomuto rozhodnutí:

Proč a proti komu budou naši vojáci bojovat?

Kdo jim bude velet?

Dali vám, poslancům, občané souhlas k takové akci, když nejsme ve válečném stavu?

Kdo je tady koalice a kdo opozice?

Změna ústavy v tom smyslu, že vojáky do zahraničí múže vláda vyslat bez souhlasu parlamentu díky několka rozumným poslancům nakonec neprošla. Převedení speciální brigády pod přímé velení cizí země (SRN) a její armády (Bundeswehr) už ano. Provedl to ministr války z vládního ANO bez vědomí parlamentu a prezidenta, jako nejvyššího velitele branné moci.

Teď už Parlament vysílá naše vojáky přímo na linii dotyku a příští frontu.

Dalším krokem bude mobilizace?

Opravdu si, páni poslanci, myslíte, že jsme v situaci, kdy společně s naším odvěkým nepřítelem budeme bojovat proti našemu slovanskému příteli, bez jehož vítězství ve 2. světové válce byste ani jeden z vás v parlamentu neseděl???

Opravdu si myslíte, že skuteční vlastenci strpí, aby našim vojákům veleli potomci příslušníků SS, GESTAPA a Wehrmachtu, kteří páchali válečné zločiny v celé Evropě?

K ničemu takovému jsme vám, my voliči a občané této země, nedali mandát!

Vaše rozhodnutí je zradou národních zájmů České republiky a v trestním zákoně je klasifikováno jako vlastizrada. Spolčili jste se s cizími nadnárodními a nadstátními strukturami, zradili jste vlastní voliče a celý národ a jednoho dne za to zaplatíte.

Občané a voliči, pamatujte si toto datum a jména zrádců. Nedovolte jim po volbách znovu vstoupit do parlamentu a žádejte novou vládu o jejich potrestání. Ti, kdo ženou bezdůvodně svou armádu do války a svůj národ do záhuby, nezaslouží žádné ohledy a žádné slitování!

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jaromír Bradávka

Jaromír Bradávka

14.07.2017 21:23

Pane Majevský, nebuďte takový pesimista. Lidé nejsou hloupí a vědí, co mají dělat a koho zvolit. Jen je třeba je nabudit, aby šli k volbám. Čím víc, tím líp. Tak se také zapojte a přesvědčujte všechny kolem sebe, aby pomohli zvrátit ten špatný směr, kterým se dosud ubíráme.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.07.2017 20:56

Rozhodování parlamentu je jenom oblbování občanů.My vlastně už tu armádu ani nemáme.Část je jako expediční sbor podřízen americkému velení při jejich válečných dobrodružství a zbytek komediant Stropnický dal pod velení novému Wehrmachtu.Takže Wehrmacht zavelí a čeští vokáci nemají na vybranou,protože jim skopčáci velí.Nějaký český parlament do toho nemá co mluvit.Že občané nikomu nedali mandát?To přece nikoho nezajímá.Dali jsme jim moc a nějaký mandát je začíná zajímat až před volbami.Psaní na netu nic nezmění,neboť tato squadra v parlamentu se slovům vysmívá.Ti rozumí jen síle.A tu český národ nemá!


 
Josh Ommi

Josh Ommi

14.07.2017 06:33

Uplny souhlas! Ono je to tak, nikto nechce valku a v Evrope uz vubec ne!! Jenom "Nekto" napovida politikum, ze "kdyz budute delat to, co vam rekneme, povede se vam dobre." A tak politici delaji co se jim rekne a vede se jim dobre... (Proto vymenit politiky!!!) Ten "Nekto", ktery napovida politikum se nezmeni!


 
Byl rok 2004 a opět se zhaslo (pokolikáté už?), aby se ještě snadněji kradlo; nejlíp z toho vyšel dámský krejčí Bakala; největší český zloděj, kterého zaštítil sám jedinečný humanitární bombardér Havel…

Byl rok 2004 a opět se zhaslo (pokolikáté už?), aby se ještě snadněji kradlo; nejlíp z toho vyšel dámský krejčí Bakala; největší český zloděj, kterého zaštítil sám jedinečný humanitární bombardér Havel…

Zdeněk Bakala je největším českým post sametovým kmotrem; podle svazku, který na něj po jeho emigraci do USA, kde se naučil krást, vedla StB, pochází z rodiny laborantky krajské hygienické stanice a po nepřijetí na gymnázium se vyučil dámským krejčím a rok pracoval v oděvním družstvu VKUS Brno.

Po volbách zase…

Po volbách zase…

Znova, péče o veřejné blaho, se blíží k páchnoucí díře. Znova všechny ty sliby čekají ve frontě, aby je naši nově „vyvolení“ svým voličům dokonale zpolitikařili, znechutili a otrávili. Opět trpím příznaky otravy a protijed neumí nikdo vyrobit.

 Představení IDIOTA, aneb Máte slovo s paní Jílkovou ze dne 16.11.2017

Představení IDIOTA, aneb Máte slovo s paní Jílkovou ze dne 16.11.2017

IDIOT-kdo je to???? Nebo co je to??? Samozřejmě je to divadelní hra, ale každý z nás si může svého IDIOTA nalézt i v reálném životě a nebo si ho dokonce sám zahrát.Je jen na Vás vážení čtenáři, jak celou záležitost pojmete, ale myslím si, že by jste měli nejprve shlédnout minulý pořad paní Jílkové a myslím, že každý z Vás si svého IDIOTA najde.

Poslední domácí zprávy

Po volbách zase…

Po volbách zase…

Znova, péče o veřejné blaho, se blíží k páchnoucí díře. Znova všechny ty sliby čekají ve frontě, aby je naši nově „vyvolení“ svým...