• Úterý, 19. listopad 2019
  • Svátek má Rukojmí Alžběta

První český případ
Počet návštěv: 3284

První český případ

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

V Egyptě ležela žena na moři na nafukovacím lehátku. Sundala si bikiny a hned za ní připlaval nějaký přičmoudlý a začal ji bodat. Pobodal dalších pět žen, mezi nimi jednu Češku. Stále vám nedochází, co nás čeká už na jaře, kdy se spustí invaze cizáků naplno?

Pokud jde o aquapark, kde mají muslimky povoleno se koupat ve svých "plavkách". Muslimové mají zakázáno sprchovat se, zvláště na veřejnosti. Jdou v tomto oblečení přímo do vody. Jak je možné, že nikdo nezavolal hygienickou stanici? Skutečně nejde o základní porušování hygieny? Řešení problému je velmi jednoduché, stačí, aby žádný Čech několik dní nechodil do tohoto aquaparku a majitel by byl donucen ihned vrátit vše do pořádku.

Babiš buduje v Německu megafirmu za bilion Kč. Proto musí být v Německu velmi vstřícný Angelice. Požádá-li ho po volbách o přijetí desetitisíců imigrantů, bude muset poslechnout. Je především podnikatel a v zájmu svého byznysu udělá cokoli. Proč by měl mít zájem o náš národ, když se tady nenarodil a nežil tady celé dětství jako Okamura? Přesto stále někteří nechápou, že jeho vítězstvím je náš stát ohrožen islamizací. Ohrožení demokracie beru jako samozřejmost.

Předseda Úsvitu Černoch přechází už ke třetí straně, hnutí ANO. Typický korytář, konečně se odhalil, proč šel do politiky. Bohužel, není sám.

Mnichovský soud povolil, že Němci mohou konečně požadovat svůj majetek v ČR. Zasloužili se o to jakýsi Holobrádek a Herman. Už chápu, proč byl zrušen trest smrti za vlastizradu. Máme dost stromů? Čtvrtina obyvatel naší tehdejší republiky byli Němci. V majetkových sporech půjde o biliony! Dle soudu majetkové nároky Němců jsou nezpochybnitelné.

Plán Nové Evropy: Bude jednotné celoevropské ministerstvo financí. Celá EU by platila řecké dluhy, které jsou nesplatitelné. Jde o euroval- ESM. Jde o největší megatunel EU. Další zadlužené země- Itálie, Španělsko, Portugalsko. Nebudou to řecké dluhopisy, ale dluhopisy celé EU.

Ještě pořád vám nedochází, do jaké katastrofy se řítíme? Že nejneoblíbenější politik měl pravdu, kterou pochopíme, až bude pozdě- že si žijeme jako prasata v žitě. Zatím....Diag Humen, nároky Němců, ukradení lithia, 21 tisíc na každého imigranta, kde na to všechno vezmeme?

Zdroj- Svobodné radio- Hovory s V.K.

Nakonec ještě poznámku: Diskuse je výměna souhlasných i nesouhlasných názorů. Vulgární urážení bez jediného argumentu k článku, to může chápat jako diskusi jen skutečný psychopat, který se v tom vyžívá z důvodů zakomplexovanosti či nedostatku sexu. Představte si, že by takto spolu diskutoval lékařský tým, jak má provést operaci nebo vědci, řešící nějaký problém. Jejich emociální reakce dávno nečtu, protože nejsou vůbec o tématu v článku, ale stále o jednom a totéž- píší o nějakém bláznovi a nějakém blábolu. Uznávám jejich pravdivou sebekritiku- jen blázen kritizuje SR jako blábol. Mé články se objevují i na jiných webech, zatímco dotyční nejsou schopni napsat ani jedinou větu, týkající se blogu. A koho zajímá stále stejné urážení a psaní o ničem? Proto je slušně prosím, aby nedělali z diskuse břečku. Zkusme se domluvit jako normální lidé, bez emocí. Nenávist je ideální masochismus, a je zcela zbytečná.

V životě jsem se vždy domluvil i s jednoduše myslícími lidmi, pokud měli aspoň trochu rozumu a chtěli žít jako normální lidé. Proč se nenávidět, když jsme na světě jen sto let? Z mých celoživotních zkušeností vím, že rozumní lidé se vždy domluví, pokud chce i druhá strana. Díky mé slušnosti a přátelskému tolerantnímu přístupu k protivné "staré panně" se z ní stala celkem symptická zdravotní sestra.  Máte jedinečnou příležitost vše napravit a diskutovat slušně a věcně. Nesouhlasíte-li s mými názory, pak mé blogy nečtěte. Nebo tím, že je čtete, dokazujete pravý opak...

Děkuji všem slušným a normálním čtenářům za jejich názory k tématu, i když se nemusíme vždy shodovat. Nikdo není dokonalý ani neomylný, jen bůh a...

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Karel Kovář

Karel Kovář

19.07.2017 04:05

Zdá se mi že jsem od jisté doby rasista a protože souhlasím s tím že by se měli běženci integrovat a ne my přizpůsobovat islámskému způsobu života o kterém jsem přesvědčen jak je málo chvályhodný a akceptovatelný už zůstanu tím rasistou i nesnášenlivým provokatérem nastálo!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.07.2017 20:02

Eurofike,je lepší mít křivou hubu než křivý charakter. Egypt je muslimská země a tak,jako vyžadujeme po muslimech dodržování našich zákonů,musí návštěvníci dodržovat ty jejich,pokud jsou z nějakého důvodu v jejich zemi.Sice nesouhlasím se způsobem,jakým dotyčný řešil přestupek proti jejich slušnosti,ale nedivím se mu.Každý by se měl nějak informovat,co si v dotyčné zemi může a nemůže dovolit.


 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

18.07.2017 15:03

Skvělý článek. Opravdu jsem se pobavil. Shrňme si to. Nějaký mamlas napadl ženu - jistě, je to násilník. Ale proč hned používat slovo "přičmoudlý"? Takže v souvislosti s Petrem budu teď používat slovo "křivohubý". Pokud pominu mlýnek, ve kterém křivohubec semlel hromadu témat, nejdojemnější jsou poslední odstavce. "V životě jsem se vždy domluvil s jednoduše myslícími (sic!) lidmi.." Samozřejmě. Kdo má černobílé myšlení, s tím se dá mluvit jednoduše. Proto asi křivohubce nechápe rodina a v práci od kriticky a složitěji myslících jedinců zažil také různé ústrky, jak se nám někde svěřil. "Nesouhlasíte-li s mými názory, mé blogy nečtěte". A proč bychom nečetli, natožpak se k nim nevyjadřovali? Jsou přece ve veřejném prostoru. Až si různé křivé huby založí svůj vlastní pánský klub, bude jen uzavřená (případně platící) diskuse. "Slušně (čtenáře) prosím, aby z diskuse nedělali břečku". Skvělý požadavek. Pokud by ovšem pan křivohubý sám v odpovědích nevyjadřoval své názory hrubým a vulgárním způsobem. A ještě k anonymitě, ačkoliv o tom se zde nepíše. Hlavním zdrojem antisluníčkářů a kontrahavlistů je Aeronet. Takže až pan V.K. přestane razit heslo, že důležitý je text, na který si čtenář udělá názor, nikoliv autor, který za ním stojí, pak nebude třeba anonymních diskutérů.


 
Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Více o tom věděl Pravoslav Petrák, jeho strýc Pravoslav Řídký byl přímým účastníkem bojů.  Následující úryvky jsou z jeho deníku. Narodil se 9. května 1907 v Moravské Ostravě jako syn Jakuba Řídkého a jeho manželky Františky Řídké - Kubicové. Jeho otec byl nadporučík ruských legií, vyučený mistr kovotepec.  Pravoslav v letech 1918-1925 studoval na ostravské české reálce a 23. 6.1925 maturoval s vyznamenáním.

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Tříska se chtěl původně stát tanečníkem. To mu naštěstí rozmluvil legendární herecký bard Karel Höger (†67), který ho náhodou slyšel recitovat. V letech 1955 – 1959 proto vystudoval herectví na pražské DAMU, a poté se stal historicky nejmladším členem činohry Národního divadla, podobně jako kdysi Ladislav Pešek (†79).

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček okomentoval v polovině listopadu 2019 zařazení organizace Člověk v tísni na seznam společností, jejichž činnost je v Rusku považována za nežádoucí. Bude chtít vysvětlení od ruského velvyslance, řekl a na svých sociálních sítích prohlásil, že bude vysvětlení kroku vyžadovat od ruského velvyslance, neboť zákaz této „respektované organizace“ považuje za absurdní.

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Začnu zvesela anekdotou: Slepý zajíc skáče po lese a stoupne na hada. Zajíc: ”Promiňte, neviděl jsem Vás, jsem slepý” Had: “I Vy promiňte, také jsem slepý a neuhnul jsem. A co jste za zvíře?” Zajíc: “Nevím, nikdy jsem se neviděl. Osahejte mne a povězte jaký jsem.” Had se otočí okolo zajíce a povídá: “Máte jemný kožich, velké uši a malý čumák. Vy jste zajíc.” Zajíc se zaraduje. Pak osahá hada a povídá: “Jste tvrdý, studený, slizký a nemáte koule ani páteř… Vy musíte být Kalousek…”

 

Poslední domácí zprávy