• Neděle, 25. srpen 2019
 • Svátek má Rukojmí Radim

První český případ
Počet návštěv: 2953

První český případ

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

V Egyptě ležela žena na moři na nafukovacím lehátku. Sundala si bikiny a hned za ní připlaval nějaký přičmoudlý a začal ji bodat. Pobodal dalších pět žen, mezi nimi jednu Češku. Stále vám nedochází, co nás čeká už na jaře, kdy se spustí invaze cizáků naplno?

Pokud jde o aquapark, kde mají muslimky povoleno se koupat ve svých "plavkách". Muslimové mají zakázáno sprchovat se, zvláště na veřejnosti. Jdou v tomto oblečení přímo do vody. Jak je možné, že nikdo nezavolal hygienickou stanici? Skutečně nejde o základní porušování hygieny? Řešení problému je velmi jednoduché, stačí, aby žádný Čech několik dní nechodil do tohoto aquaparku a majitel by byl donucen ihned vrátit vše do pořádku.

Babiš buduje v Německu megafirmu za bilion Kč. Proto musí být v Německu velmi vstřícný Angelice. Požádá-li ho po volbách o přijetí desetitisíců imigrantů, bude muset poslechnout. Je především podnikatel a v zájmu svého byznysu udělá cokoli. Proč by měl mít zájem o náš národ, když se tady nenarodil a nežil tady celé dětství jako Okamura? Přesto stále někteří nechápou, že jeho vítězstvím je náš stát ohrožen islamizací. Ohrožení demokracie beru jako samozřejmost.

Předseda Úsvitu Černoch přechází už ke třetí straně, hnutí ANO. Typický korytář, konečně se odhalil, proč šel do politiky. Bohužel, není sám.

Mnichovský soud povolil, že Němci mohou konečně požadovat svůj majetek v ČR. Zasloužili se o to jakýsi Holobrádek a Herman. Už chápu, proč byl zrušen trest smrti za vlastizradu. Máme dost stromů? Čtvrtina obyvatel naší tehdejší republiky byli Němci. V majetkových sporech půjde o biliony! Dle soudu majetkové nároky Němců jsou nezpochybnitelné.

Plán Nové Evropy: Bude jednotné celoevropské ministerstvo financí. Celá EU by platila řecké dluhy, které jsou nesplatitelné. Jde o euroval- ESM. Jde o největší megatunel EU. Další zadlužené země- Itálie, Španělsko, Portugalsko. Nebudou to řecké dluhopisy, ale dluhopisy celé EU.

Ještě pořád vám nedochází, do jaké katastrofy se řítíme? Že nejneoblíbenější politik měl pravdu, kterou pochopíme, až bude pozdě- že si žijeme jako prasata v žitě. Zatím....Diag Humen, nároky Němců, ukradení lithia, 21 tisíc na každého imigranta, kde na to všechno vezmeme?

Zdroj- Svobodné radio- Hovory s V.K.

Nakonec ještě poznámku: Diskuse je výměna souhlasných i nesouhlasných názorů. Vulgární urážení bez jediného argumentu k článku, to může chápat jako diskusi jen skutečný psychopat, který se v tom vyžívá z důvodů zakomplexovanosti či nedostatku sexu. Představte si, že by takto spolu diskutoval lékařský tým, jak má provést operaci nebo vědci, řešící nějaký problém. Jejich emociální reakce dávno nečtu, protože nejsou vůbec o tématu v článku, ale stále o jednom a totéž- píší o nějakém bláznovi a nějakém blábolu. Uznávám jejich pravdivou sebekritiku- jen blázen kritizuje SR jako blábol. Mé články se objevují i na jiných webech, zatímco dotyční nejsou schopni napsat ani jedinou větu, týkající se blogu. A koho zajímá stále stejné urážení a psaní o ničem? Proto je slušně prosím, aby nedělali z diskuse břečku. Zkusme se domluvit jako normální lidé, bez emocí. Nenávist je ideální masochismus, a je zcela zbytečná.

V životě jsem se vždy domluvil i s jednoduše myslícími lidmi, pokud měli aspoň trochu rozumu a chtěli žít jako normální lidé. Proč se nenávidět, když jsme na světě jen sto let? Z mých celoživotních zkušeností vím, že rozumní lidé se vždy domluví, pokud chce i druhá strana. Díky mé slušnosti a přátelskému tolerantnímu přístupu k protivné "staré panně" se z ní stala celkem symptická zdravotní sestra.  Máte jedinečnou příležitost vše napravit a diskutovat slušně a věcně. Nesouhlasíte-li s mými názory, pak mé blogy nečtěte. Nebo tím, že je čtete, dokazujete pravý opak...

Děkuji všem slušným a normálním čtenářům za jejich názory k tématu, i když se nemusíme vždy shodovat. Nikdo není dokonalý ani neomylný, jen bůh a...

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Karel Kovář

Karel Kovář

19.07.2017 04:05

Zdá se mi že jsem od jisté doby rasista a protože souhlasím s tím že by se měli běženci integrovat a ne my přizpůsobovat islámskému způsobu života o kterém jsem přesvědčen jak je málo chvályhodný a akceptovatelný už zůstanu tím rasistou i nesnášenlivým provokatérem nastálo!


 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.07.2017 20:02

Eurofike,je lepší mít křivou hubu než křivý charakter. Egypt je muslimská země a tak,jako vyžadujeme po muslimech dodržování našich zákonů,musí návštěvníci dodržovat ty jejich,pokud jsou z nějakého důvodu v jejich zemi.Sice nesouhlasím se způsobem,jakým dotyčný řešil přestupek proti jejich slušnosti,ale nedivím se mu.Každý by se měl nějak informovat,co si v dotyčné zemi může a nemůže dovolit.


 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

18.07.2017 15:03

Skvělý článek. Opravdu jsem se pobavil. Shrňme si to. Nějaký mamlas napadl ženu - jistě, je to násilník. Ale proč hned používat slovo "přičmoudlý"? Takže v souvislosti s Petrem budu teď používat slovo "křivohubý". Pokud pominu mlýnek, ve kterém křivohubec semlel hromadu témat, nejdojemnější jsou poslední odstavce. "V životě jsem se vždy domluvil s jednoduše myslícími (sic!) lidmi.." Samozřejmě. Kdo má černobílé myšlení, s tím se dá mluvit jednoduše. Proto asi křivohubce nechápe rodina a v práci od kriticky a složitěji myslících jedinců zažil také různé ústrky, jak se nám někde svěřil. "Nesouhlasíte-li s mými názory, mé blogy nečtěte". A proč bychom nečetli, natožpak se k nim nevyjadřovali? Jsou přece ve veřejném prostoru. Až si různé křivé huby založí svůj vlastní pánský klub, bude jen uzavřená (případně platící) diskuse. "Slušně (čtenáře) prosím, aby z diskuse nedělali břečku". Skvělý požadavek. Pokud by ovšem pan křivohubý sám v odpovědích nevyjadřoval své názory hrubým a vulgárním způsobem. A ještě k anonymitě, ačkoliv o tom se zde nepíše. Hlavním zdrojem antisluníčkářů a kontrahavlistů je Aeronet. Takže až pan V.K. přestane razit heslo, že důležitý je text, na který si čtenář udělá názor, nikoliv autor, který za ním stojí, pak nebude třeba anonymních diskutérů.


 
Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí, prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017:

Nový ministr kultury Zaorálek blábolil ještě jako volební lídr ČSSD a šéf české diplomacie v červnu 2017: "Mám vysoké ambice - vyhrát volby. Nikoho nenechám si do toho mluvit; přejímám celou zodpovědnost na sebe

To bylo směšných vyhrůžek a svalnatých řečí: „My Šmardu nedáme, raději vládnutí s ANO zbouráme!“ Pak ale musel Hamáček stáhnout před prezidentem Zemanem ocas mezi nohy; plné koryto je plné koryto, od kterého se socani neodtrhnou, ani omylem. A tak prozatimní šéf ČSSD raději zatáhl za záchrannou brzdu a připlazil se po čtyřech, aby navrhl na post ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

                      Winston Churchill o Rusku

Winston Churchill o Rusku

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Winston Churchill na jaře roku 1943

Poslední domácí zprávy

Jak poznat totalitu?

Jak poznat totalitu?

Ve zkratce: naše pravda je jedině správná, nesouhlasící je třeba zastrašit, umlčet, zostudit, když to nepůjde „podobrém“, potrestat, vyhodit...