• Úterý, 17. červenec 2018
  • Svátek má Rukojmí Martina

Pro pobavení i k zamyšlení – drobné postřehy z interentu, díl 8.
Počet návštěv: 1377

Pro pobavení i k zamyšlení – drobné postřehy z interentu, díl 8.

Jaromír Bradávka Článek od Jaromír Bradávka

Trpíte depresemi po zprávách o teroristických útocích v západoevropských městech? Zavolejte na Islámskou linku důvěry!  Před dvaceti sedmi lety jsme si na východě Evropy mysleli, že Evropa je naše budoucnost. Dnes jsme my budoucností Evropy. (Viktor Orbán, maďarský premiér)

Letadla VVS mezinárodní koalice vedené USA udeřila na město Abu Kamal v syrské provincii Dajr az-Zaur, zemřelo šest lidí a 10 je zraněno, uvádí syrská národní agentura SANA. Podle informací agentury byla bombardována nemocnice Aisha a sportovní klub v Abu Kamale.

Že by další omyl? Bacha, aby nebylo příště bombardováno české velvyslanectví v Damašku!

 

Jeden vousatý:

Hádají se Čech, Rus a Američan, kde se rychleji staví.

Rus začne: „My začneme v lednu stavět ropovod a na začátku února už v něm teče ropa.“

Američan kontruje: „My začneme v pondělí stavět automobilku a v pátek už z pásu sjíždějí první auta.“

Čech říká: „Pánové, to nic není. My začneme v šest ráno stavět pivovar a v deset už jsou všichni ožralí...“

 

Z diskuze k článku o příčinách a důsledcích migrantské záplavy v Evropě:

Konečně pořádná analýza spojená s východisky a řešením, které rozumí i laici, kteří se o politiku a migraci až tak nezajímají. A trollové? Ti to pochopí, až se jejich děti spáří s těmi migranty, vnuci se stanou příslušníky policie šaría a vlastnoručně odvedou své prarodiče do pracovních táborů, aby jejich náboženská obec měla prostředky pro svou existenci.

 

Žijeme v demokracii nebo v demokracii s přívlatkem?

Demokracie a liberální demokracie není totéž, stejně jako akt a pietní akt není totéž. Buďme demokracií. Ne socialistickou demokracií. Ne lidovou demokracií. Ne liberální demokracií. Různé politické a myšlenkové směry mají právo hrát na politickém hřišti o svůj úspěch. Ale žádný z nich nemá právo hřiště vlastnit. ( Ladislav Jakl, bývalý poradce prezidenta Klause)   

 

Všem zastáncům názoru, že Česká republika patří na Západ:

Zajeďte si na Kyjovsko, Hodonínsko, Valašsko nebo Ostravsko (Opavsko),

poseďte a popijte s místními, nahlédněte do jejich života, kuchyně a kultury řekněte mi: KDE VIDÍTE ZÁPAD???

 

Rok 2030, přepážka pasové kontroly na letišti kdesi v západní Evropě: „Prosím, předložte Váš pas ke kontrole.“ Úředník zalistuje v pasu: „Vy jste Američan?“ „Yes.“ „Šaría!“ „Zde.“ „Odvést, zavřít, izolovat!“ „Rozkaz, pane.“ „U Alláha, kde se tady ten nevěřící vzal?“ mumlá si úředník po zbytek směny.

 

Z diskuse jinde:

Pět hlavních pilířů dominance USA nad zbytkem světa:

1. dolar                                              ( ekonomika )

2. angličtina                                     ( politika )

3. vojenské základny                     ( „obrana“ )

4. Hollywood                                    ( „kultura“ )

5. pop music                                   ( vzdělání a mládež )

Pomocí těchto instrumentů pronikají USA různě hluboko do infrastruktury daných států a působí tak na jejich instituce a obyvatelstvo a pomocí bodů 4 a 5 hlavně na mládež, což je nebezpečné, jelikož světonázor se u mládeže teprve formuje. Pokud se nějaká země pokusí některého z těchto pilířů zbavit, tak narazí na zuřivou reakci Říše zla, což v případě malého státu znamená vojenskou intervenci.

 

Boj s korupcí na Ukrajině je jako sportovní rybolov: „Chytili – vyfotografovali – pustili.“

 

Co říkáte na Prague pride?

Blíží se doba, kdy vaše děti budou za dozoru učitelů znásilňovat pedofilové ve školách a bude na to existovat dotační program z fondů EU. Bude se tomu říkat kulturní genderová mezigenerační informační výměna. A když proti tomu zaprotestujete, označí vás za extrémistu a homofoba a pošlou na vás sociálku.

 

Jak se předává světové řízení na východ:

... to si takhle po řece Jang Ć Jang pádluje ve své džunce Jin Pao Jajteles a náhle zvolá do proti míjející ho lodičky: "Ó Adonai, Roubíček - sou to voni ? " A tak se ten svět před očima kontinuálně mění ...

 

Preference českých voličů v srpnu:

1. prázdninové výprodeje

2. dovolená v tuzemsku

3. akční slevy na školní potřeby

 

Hádanka:

Je to modré, chodí to po dvoře a pořád si něco mumlá. Andrej Babiš v teplákách počítá dotace, o které přišel.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

02.09.2017 20:14

Ale fašounku,když ty jsi horší bolšán,než byli ti v padesátých letech.Ani si ve své blbosti neuvědomuješ,co jsi za parazita.Já jsem jim muslimy do jejich země neposílal a tak mne ani nezajímají teroristické činy,které tam zažívají.Na tom nesete vinu vy,debilní sluníčkáři,kteří si nevidíte ani na špičku nosu.Pubertální fašounek chce moralizovat?


 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

02.09.2017 19:10

Bolševické hovado Majevský se nezapře. Všechny postřílet! Aspoň víme, že je to rasista, islamofob, nácek. Putinův agent to není, na to je příliš velký dement.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.09.2017 19:19

Depresemi ze zpráv o teroristických útoků ve městech západní Evropy nemám.Omyly pilotů USArmy jsouznámy už mnoho desetiletí.Jenom na obhajobu"omylů"potřebují mít v místě spřátelené lidi.Systém,praktikovaný u nás není demokracie,ale demokratůra.To je dost podstatný rozdíl.Není mi znám způsob,jak lze zemi,ležící ve středu Evropy,přestěhovat na západ. Ti snílkové by to měli ujasnit.Homo lidi mám na háku do té doby,než si uspořádají tu svojí provokaci.Mám chuť je postřílet.Na znásilňování už se dotace od Brusele dávají.Pedagogický dozor si budou platit rodiče.Mohu si takové tvrzení dovolit.Jsem rasista,islamofob,xenofob,nácek,Putinův agent a už ani nevím,co všechno jsem.Proto uznávám názory demokratů,jako je nedoučený hajný,Kalousek,Sobotka a další,kteří neuznávají moji svobodu.


 
Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

V Rusku tak skončilo 21. mistrovství světa ve fotbale. Na tradiční fotbalový svátek, který jednou za čtyři roky určuje, která země si vybojuje prestižní trofej pro nejlepší tým planety, přijely statisíce fanoušků a miliardy jej sledovaly prostřednictvím televizních obrazovek.

Vzpomene si Miroslava Němcová, jak protestovala proti trafice tří rebelů z ODS slovy: To bylo už přes čáru… A jak chtěla vládní 101 a pak prchla podruhé z Hradu…?

Vzpomene si Miroslava Němcová, jak protestovala proti trafice tří rebelů z ODS slovy: To bylo už přes čáru… A jak chtěla vládní 101 a pak prchla podruhé z Hradu…?

Připomeňme si tu vehementní ženu, pro začátek třeba jak vnímala jako už pouhá poslankyně nedávné demonstrace na Malostranském náměstí při hlasování o důvěře Babišově vládě….? Miroslava Němcová řekla, že se spíše zajímala o to, co se dělo uvnitř, tedy v jednacím sále Sněmovny....

Poslední domácí zprávy