• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Prezident Miloš Zeman má moji plnou podporu
Počet návštěv: 4122

Prezident Miloš Zeman má moji plnou podporu

Petr Cvalín Článek od Petr Cvalín

Prezident Miloš Zeman na obrazovce TV Barrandov prohlásil k otázce migrantů zásadní slova, se kterými nelze jinak, než souhlasit.  

A to, že „Když se necháme vydírat a budeme se hrbit, přijdou další a další požadavky. Nezapomínejte na to, že součástí naší suverenity je i rozhodování o tom, koho budeme mít na našem území. Tuto suverenitu nám nemůže vzít žádná instituce Evropské unie.“

Je pozitivní, že Česká republika má prezidenta, který hájí naše národní zájmy. A ti politici, kteří jsou de facto k národním zájmům ČR lhostejní, budou ještě více útočit na Miloše Zemana. To jsou zejména ti, kteří v Evropském parlamentu hlasovali pro uvalení finančních sankcí vůči ČR, která nechce přijímat migranty dle povinných kvót. Samozřejmě, že do této kategorie patří i prezidentský kandidát Horáček a Drahoš. Tito dva kandidáti se na veřejnosti netají tím, že by například v žádném případě nepovolili referendum o vystoupení ČR z Unie. Je zřejmé, že takto se demokraté nechovají. Mimochodem, je docela možné, že jak Horáček, tak i Drahoš, jsou „bílýmí koňmi kohosi ze zahraničí“. Vždyť vlastně už některé neziskové organizace se veřejně přihlásily k Drahošovi.

Myslím, že by bylo vhodné, aby se veřejnost detailně seznámila s minulostí jak Drahoše, tak i Horáčka. Pokud by se tak učinilo, mnoho lidí by možná o těchto dvou kandidátech začalo uvažovat zcela jiným způsobem.

Za sebe říkám, že Miloš Zeman má moji plnou podporu.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.09.2017 19:37

Eurofile,celý národ má legraci z tebe.Opět nic k obsahu,ale nadávky na toho,kdo se vyjadřuje k něčemu.Tvoje polofašistické smýšlení,zakrývané eurofilstvím,je k smíchu.Začni jednat jako člověk,ne idiot.Zeman nemá v žádném případě mou bezpodmínečnou podporu.Pokud sleduji,kdo má být jeho soupeřem v prezidentských volbách,vychází z toho jako vítěz skutečně Zeman.To,co kandiduje proti němu je jen stafáž u voleb.


 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

03.09.2017 11:55

Soudruhu Cvalíne, pokud to nevíš, tak z tebe většina nekomunistického národa má jen legraci. Možná je to tím, že se tak blbě tváříš?


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy