• Středa, 26. září 2018
  • Svátek má Rukojmí Andrea

Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????
Počet návštěv: 2426

Sodoma,Gomora velebnosti-chce se mi blejt!!! Opět s námi chtějí vyjebat-šmejdi jedni. Demokracie říkáte??? A mohu ji vidět????

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Čtete si volební programy politických stran a hnutí?? Já jsem si s tím tu námahu dal, ale po pravdě řečeno, snad jsem to ani neměl dělat. Zkazil jsem si nejenom náladu, ale i celé dny. Ono to v podstatě nemá smysl číst, protože jde jen o snůšku šikovně zabalené lži. Jen se divím politikům, že s takovými sračkami mají vůbec odvahu vystupovat před národem. Divím se také těm občanům, kteří těm žvástům věří!!!! A vskutku nejvíc se divím mladým lidem o kterých mainstram tvrdí, že jsou chytřejší a vzdělanější, než my, co jsme studovali za takzvané totality. I když-totality-jak pro koho. Totalita to byla hlavně pro ten šmejd, který nechtěl dělat, pro ty hajzly, kteří chtěli žít z práce druhých lidí, pro ty kteří kradli a podváděli. A to je bohužel obraz dneška a politické reprezentace.

        Jste už rozhodnutí koho volit??? Takové lidi už jsem slyšel a ty jejich přiblblé kecy-no k posrání. Prý dají hlasy těm, kteří zvýšili min. mzdu a platy. Ano-skutečně za svou práci máme v peněžence o pár korun víc, ale to platí pouze v den výplaty. Je to jen optický klam vážení. Ve své podstatě nedošlo k žádnému navýšení kupní síly obyvatelstva, neb ihned následovalo zdražování a to hlavně potravin. Došlo tedy jen k dorovnání mezd na hranici přežití z měsíce na měsíc. Není tam nic,  z čehož se dá dále něco ušetřit. Proto navýšení minimální mzdy i přes onen humbuk kolem nikomu z vydírané dělnické třídy nepřináší kýžený profit. Je to jen dorovnání toho, co dělníkům už bylo dávno dlužno a v žádném případě to není dorovnání dostatečné a to vzhledem k životním nákladům.

         Zjednodušeně řečeno a to snad všichni pochopí, když to takto řeknu-TEN, KDOŽ PLATÍ DĚLNÍKOVI PRACUJÍCÍMU NA PLNÝ ÚVAZEK MINIMÁLNÍ MZDU-TEN JE U MĚ ZLODĚJ A PRASE!!!! No a když Vám politici slibují další navýšení minimální mzdy tak nevrťte šťastně ocáskem, protože to neznamená nic jiného, než další zdražování. Takže nepočítejte prosím, že z toho budete mít nějaký zisk a že se vám chudým bude žít lépe. Je to švindl a politici o chystaném zdražování moc dobře vědí, ale taktně o tom mlčí, neb je to nepopulární. Raději populisticky před volbami odklepnou zvýšení minimální mzdy od ledna, ale o pozadí zvýšení se kvůli obavám ze ztráty procent raději mlčí. Tak se nebojte-bohatnout nebudete a to i přesto, že Kalousek by prý údajně chtěl, aby jste bohatli. Kulový-třikrát vám to vezmou a ještě z toho zaplatíte vyšší daně!!!

         Myslíte si, že ve volbách jde o souboj levice, středu a pravice??? Dnes už vážení ne!! Jde jen o souboj o koryta a moc v našem protektorátu řízeném z Bruselu. Ani u jedné politické strany nenajdete v programu ideologický kontext. Tento faktor byl z politického kolbiště vytlačen čistě zištnými zájmy z vašich peněz. Jedni z mála, kdož se tomuto svinstvu vymykají, je uskupení okolo Okamury, které má více komunistický program než KSČM a pak nacionálně nebo chceteli národovecky zaměřený Řád národa. Zde však existuje značné riziko, že tyto subjekty při nepřizpůsobení se Bruselem požadovaného postupu budou zlikvidovány a to tak, jako kdysi hnutí Úsvit nebo ještě dříve republikáni.
 
         Velmi mě mrzí, že KSČM se tak málo staví na stranu dělnické třídy a potřebných a ještě více mě mrzí, že netrvá na ideologické podstatě Marxismu, která je dělnické třídě nejbližší a je také zárukou jejího kvalitního a rovnoprávného života bez vykořisťování. Domnívám se, že kdyby takto postupně začala činit, tak by se mohla stát lídrem politické scény. Bohužel se však zatím nenašel ten, kdož by Filipa kopnul do prdele i s celým jeho lobby v ÚV a převzal vedení strany s cílem obnovy základů komunistické politiky a změnou politického systému souběžně se změnou společenského řádu ve smyslu demokratické duality, kde vedle sebe v ekonomice fungují kapitalismus a socialismus ve zcela vyváženém stavu pod vedením dělnické třídy jejímiž ústy je komunistická strana. Demokratická dualita systému znamená jít cestou ČÍNY- tedy Čínský model modifikovaný na naše prostředí a kulturu. Že to dobře funguje nemusím říkat. Čína je světovým ekonomickým tygrem. A my??? Vždyť nemusíme být vycucávanou prasnicí. I my se můžeme vydat cestou STÁT SE TYGREM. Myslíte, že to nejde??? Ale jde-jen musíme chtít. My - stejně jako Čína jsme surovinově závislou zemí, ale v tom to není. My jsme si především zvolili špatné spojence a s nimi špatnou cestu a vše to začíná špatnými politiky a naším vlastním nezájmem.
 
             Možná Vám pomůže toto. Až dostanete volební lístky, tak preventivně hoďte do hajzlu lístky ODS, TOP, Stan, lidovců a jim podobných ihned, aby Vás nenapadlo náhodou tyto parchanty zase volit. No a když volby neotočí kormidlem dějin, tak hurá do ulic. Vezměte cokoliv. Klacky, vidle, hole, lopaty, štětky od záchodu atp a hurá na ten dobytek. Pak teprve ti hajzlové poznají, co znamená demokracie. Teprve pak bude demokracie vidět.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Carlo Forgetti

Carlo Forgetti

18.09.2017 09:51

Oldřichu, ono je to těžké. Na jedné straně KSČM - v tom máš naprosto pravdu - se levicovým idejím poněkud otočila zády. Jestli to nebude tím, že špičkám této partaje tento divoký kapitalismus vyhovuje. Vždyť mnoho z nich má úspěšné firmy a dělníky zřejmě vycucávají stejně, jako ti pravicově orientovaní. Nehledě na KSČM velice vlažně prosazovanou myšlenku opuštění EU, což svědčí i o napojení špiček na vemeno EU dotací. Druhou věcí je, že na střední a nižší úrovni občanstva je stále stejný vzorec: KSČM = KSČ před rokem 1989, čehož demagogové zručně využívají. Ostatně je to totéž jako SSSR a současné Rusko. Proti T. Okamurovi bude vedena ještě hodně špinavá kampaň a máš pravdu, bude možná hrát poker o existenci. Navíc je tu již společný znak s KSČM - "slušné" strany se přece s Okamurou nebudou bavit a koalice je vyloučená. Stačí se podívat na televizní duely s T. Okamurou - kolik politiků již odmítlo stanout T. Okamurovi - jak se dnes říká - face to face. Tady ovšem nejde o žádnou zásadovost nýbrž o obyčejný strach z argumentace T. Okamury a navíc to svědčí o naprosté vyprázdněnosti politických programů těchto stran a budu-li hodně ironický, tak i hlav vedoucích politiků oněch partají. Pokud to vše shrnu - KSČM si udrží ve volbách - dle mého mínění - stabilní pozici okolo 10 - 15%, SPD zaboduje, můj odhad jest rovněž 10 - 15%, STAN dle mého soudu neprojde sítem povinných 5%, TOP09 odhaduji na 6 - 9%, KDU-ČSL okolo 5%, ODS okolo 9%, ČSSD okolo 10% a Babišův fan club ANO tipuji na max. 25%. Tebou zmiňovaný Řád národa bude mít jen mizivý zisk, bude to jen vyhozený hlas.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.09.2017 20:30

Vycházet s klacky do ulic je násilná revoluce.Komunistická strana zradila národ stejně,jako tyto"demokratické"partaje.Komunisté Moskvě a noví papaláši nám za spojence vybrali naše zrádce a úhlavní nepřátele už po tisíciletí.Kdo nevěří,může si pročíst historii českého národa.Nakonec EU je nepodařený klon RVHP a podle toho jedná.Nejlépe nám bylo,když jsme nebyli členy žádné organizace a starali se o potřeby národa a státu. Každý režim je k někomu nespravedlivý.Ten komunistický i kapitalistický. Otázka zní,který z nich je nespravedlivý více lidem.A na to nikdo nemůže odpovědět.Takže nevolit žádnou dnes parlamentí partaj.Jinak se nemůže nic ve společnosti změnit.


 
Antonín Bárek

Antonín Bárek

17.09.2017 15:00

preventivně hoďte do hajzlu lístky ODS, TOP, Stan, lidovců a socanů


 
USA by se měly víc zapojit do světového boje proti drogám, řekl Trump v OSN, kterou nedávno zepsul, co se do ní vešlo. Dnes mu narkotika devastují zemi a tak přišel s prosíkem…

USA by se měly víc zapojit do světového boje proti drogám, řekl Trump v OSN, kterou nedávno zepsul, co se do ní vešlo. Dnes mu narkotika devastují zemi a tak přišel s prosíkem…

Co právě teď trápí 45. šéfa Bílého domu Donalda Trumpa? Spojené národy by se najednou prý měly víc zapojit do celosvětového boje proti narkotikům, protože tento problém se dotýká každého státu. Na mezinárodní konferenci o boji proti drogám to prohlásilprezident Trump 25. září 2018 v newyorském sídle OSN.

Paul McCartney je i v 76 letech hvězdou, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Paul McCartney je i v 76 letech hvězda, byť mu islamisté hrozili smrtí, když vystoupí v Izraeli; a dnes je v čele amerického žebříčku Billboard 200 za své album Egypt Station

Neohrožený britský hudebník Paul McCartney, člen nejlepší beatové skupiny všech dob Beatles, právě ovládl po více než třiceti letech týdenní žebříček nejprodávanějších alb ve Spojených státech. McCartneyho nové album Egypt Station se dostalo do čela žebříčku Billboard 200, který tento týden září 2018 zveřejnil stejnojmenný magazín.

Zemřel Libor Vojkůvka; u nebeské brány ho čekal jím zbožňovaný Rubens s čistým malířským plátnem pro jejich věčné nebeské malování…

Zemřel Libor Vojkůvka; u nebeské brány ho čekal jím zbožňovaný Rubens s čistým malířským plátnem pro jejich věčné nebeské malování… ...

V pátek 21. září zemřel jeden z nejvýznamnějších současných českých malířů Libor Vojkůvka. Bylo mu 71 let. Byl hradní zahradník ve Šternberku, samouk, který maloval pracnou a originální metodou, kdy na plátně překrýval několik vrstev barev. Námětem jeho obrazů byly zdánlivě fantaskní výjevy často ze života hmyzu..

Poslední domácí zprávy