• Pondělí, 18. červen 2018
  • Svátek má Rukojmí Milan

Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.
Počet návštěv: 2894

Pitomost tohoto týdne. Žaloba na Milouše Jakeše, Petera Colotku a Lubomíra Štrougala za zabíjení lidí na Československých hranicích.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

  Je skutečně současný politický systém tak hloupý a zdegenerovaný, nebo se tak strašně bojí o své pozice a moc?? Co vy na to milí čtenáři, občané, dělnická třído?? Je skutečně současná domnělá demokracie skutečně tím, co jsme v roce 1989 chtěli?? Po pětadvaceti letech zkušeností s ní jsem toho názoru, že větší špína se do naší zemičky snad už dostat ani nemohla.

       Ani jeden ze shora jmenovaných na hranicích nikoho nezabil. Jejich jediná vina spočívá pouze v tom, že byli vrcholnými představiteli systému jehož hlavou byla dělnická třída a jejíž ústa tvořila komunistická strana. To znamená, že zmiňovaná žaloba by musela být podána proti dělnické třídě, což by znamenalo žalobu proti 90 procentům obyvatelů tehdejšího Československa. Ani jeden ze shora jmenovaných nemohl sám o sobě nechat hranice zadrátovat a ani jeden z nich neudílel rozkazy pohraniční stráži, ale i kdyby, tak pohraniční stráž byla nástrojem dělnické třídy k ochraně obyvatelstva proti vnějšímu, ale i vnitřnímu nepříteli.

       Nutno též říci, že zákonné normy obsahovaly paragrafy jasně hovořící o ilegálním překročení hranice a to z obou stran a také o její trestnosti. Bylo všeobecně známo, že státní hranice se skládala z více pohraničních pásem s různým stupněm ostrahy a zabezpečením. Každý gauner, který chtěl za kopečky to věděl. Zákon hovořil jasně!! Dodnes také platí, že neznalost zákona neomlouvá. V žádném případě tedy nejsou Jakeš a další ničím vinni. Vinni jsou ti, kteří porušili zákon a pokoušeli se o ilegální přechod hranice. Hranice byla střežena a bráněna ze zcela praktických důvodů, ale tím hlavním důvodem byla účinná obrana výdobytků socialismu a dělnické třídy. Byla bráněna proti takovým zločincům jako byla například zločinecká a vraždící skupina bratří Mašínů, kteří byli za své zločiny současným zločineckým systémem za své vraždění a zlodějny dokonce vyznamenáni. Dráty bránily lidem jako byl například Havel, dostávat do země štvavé a propagandistické tiskoviny ze západu, které měly rozeštvávat národ a škodit režimu. Bránily vlast proti vpádu cizí armády, bránily ilegální migraci atp.
 
     Uplynulo již více než 25 let od doby takzvaného sametového podvodu a oněch 25 let pro nás znamená nové zkušenosti, ale také pochopení toho, proč to, či ono komunisté a dělnická třída činily. Stále přibývá těch, kteří dnes volají po opětovné ostraze státní hranice, po bojeschopné armádě. Bohužel už nemáme. Havlovsko-Schwarzenbergská klika dokázala vše zničit. Můžeme jen vzpomínat a se slzou v oku říci-měli jsme. Dnes náš národ nemá kdo bránit. Můžeme jen čekat jak to s námi dopadne, protože jsme jen protektorátem Německa, které se skrylo pod hlavičku EU a jsme mu podřízeni. Náš hlas nic neznamená a vlastně ani nikoho nezajímá. To v socialismu nebylo možné. Samozřejmě ten socialismus měl nemálo chyb, ale nebyl tak prolhaný a zkorumpovaný jako současný systém. Lidé si byli mnohem blíž!!!! Jistě-každý si může věřit čemu chce, ale tak jako jsme kdysi nadávali na socialismus, tak čas ukázal jak moc jsme byli hloupí a že socialismus byl proti dnešku zlatý!!!
 
      Považuji také minimálně za trapné a zcela účelové vyrukovat s tímto před volbami. Nejde o nic jiného, než šikovnou propagandou poškodit komunisty. A snažit se soudit lidi, kterým už je více než 90 let??? Trapné. Je to jen součást předvolebního boje. Ani bych se nedivil, kdyby toto spunktovali šmejdi z ODS a TOP.
 
Ram
Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.09.2017 20:42

Tato žaloba je pitomost do nebe volající.Jmenovaní se nijak neprovinili proti tehdy platným zákonům.Do hraničního pásma byl vstup bez nějaké propustky zakázán a všichni věděli,že si tam mohou uhnat smrt v tom lepším případě.Opět se jedná o zoufalý pokus zviditelnit se a nebo snad o poškození partaje před volbami.Ze zákonného hlediska se jedná při této žalobě o nepochopení zákona.Morální stránku věci nelze soudně postihnout.Žalobci budou muset dokázat,že jmenovaní mají na něčí smrti osobní podíl.A to budou dokazovat těžko.


 
Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.

 

Poslední domácí zprávy