• Pondělí, 21. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Běla

Kluci mají penis, holky zase vagínu
Počet návštěv: 2310

Kluci mají penis, holky zase vagínu

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Paradoxně současná nejrozvinutější společnost přispívá svými deklamacemi o údajné svobodě a lidství k zániku civilizace v podstatě stejně jako hordy vrahů z polorozvinutých provincií a jejich zvrácené ideje.  

Dnes a denně pohřbíváme základní citát demokracie od Johna Stuarta Milla, z dob, kdy se o demokracii nikomu ani nesnilo, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Naopak, budujeme společnost, kde začíná mít přednost cizí občan s pochybnou identitou i za cenu životů vlastních obyvatel.
Měníme hodnoty dnes již neexistující demokracie až ad absurdum. Za 30 let údajného budování právního státu v České republice jsme došli při zkreslování historických faktů, ale především aktuálního dění asi dál, než kterýkoliv předcházející režim samozřejmě včetně komunistického!
Popírání historie společnosti a nápravy nenapravitelného
Úžasnou novinkou lidumilství po pádu železné opony jsou nápravy křivd kdejakého charakteru a kdekomu. Vyplácí se stovky milionů za věznění, za nucené práce, za válečná utrpení, za politické vraždy předků... Systém se snaží napravovat to, co již napravit nelze – minulost.
Občas zvrácené snahy dokázat o co MY jsme lepší než ONI, kteří tady byli před námi, vedou až tak daleko, že pokud bychom byli schopní dokázat, který hominid zavraždil komu neandrtálského předka, tak vyplatíme jeho utrpení, které desetitisíce let musel snášet.
Kluci mají penis, holky zase vagínu
Jak dlouho bude ještě trvat zvrácené tažení LGBT +, tedy v základu homosexuálů, feministek, genderových fanatiků a dalších „výdobytků“ údajné svobody dnešního světa, než tuto repliku z filmu Policajt ze školky zakážou? Ze státních znaků se odstraňují varlata lvům, panenky by neměly mít pohlavní znaky, na vysoké škole v Německu žádají odstranění oslavné ódy na ženu, poněvadž prý je patriarchální a připomíná sexuální obtěžování, ale...
Zvrácený svět pořádá oslavy homosexuality jako úžasného fenoménu lidstva. Dnes už je výjimkou film, kde by se mezi hlavními postavami neobjevil homosexuál. To, že homosexuály tolerujeme, ještě neznamená, že je to normální. Díky zvrácenosti světa a politických trendů však tyto menšiny přestávají tolerovat normální většinu. Proč normální?
Dokud platí Darwinova evoluční teorie, platí, že jsme součástí živočišné říše. Dotud bude platit, že homosexualita NENÍ NORMÁLNÍ. Stejně jako v živočišné říši je to výjimka. Křesťané Darwinovu teorii neuznávají, ale homosexualitu taky ne. Jak si ti dva odvěcí rivalové rozumí.
Likvidace vlastní historie
Díky novému (rozuměj v překladu zvrácenému) myšlení, likvidujeme vlastní historii. Pomatené tažení proti rasismu dospělo tak daleko, že se například studenti britské King ́s College rozhodli odstranit busty bílých mužů. V USA „popravují“ sochy jižanských vůdců. V Nizozemsku zakázali Černého Petra, tradičního Mikulášova průvodce. U nás se Roma realia, sdružení zcela jistě podporované státem, snažilo zakázat ve školách četbu Ladova Kocoura Mikeše, poněvadž vykresluje cikány jako zloděje. Stát se fanaticky snaží zrušit vepřín vedle cikánského tábora v Letech, jak zní jeho správné označení, poněvadž v roce 1942 ještě Romové neexistovali (jen malá ukázka pozměňování historických faktů).
Na posledním vyhlašování Oscarů se již dokonce ozývaly hlasy, že je moc BÍLÝ. Takže v budoucnu se budou udělovat oscarové sošky za počet černochů (ale fuj, rasisto – Afroameričanů), nikoliv za kvalitu. V České republice již takové hodnocení funguje – režisér Petr Václav si na filmech o Romech postavil živnost. Sice na ně nikdo nechodí, ale v Evropě dostávají jedno ocenění za druhým, protože dostatečně lživě překrucují skutečnost.
Pomatená politická korektnost a lživé politické konstrukce nám neustále vsugerovávají, že jsme rasisté, když žádáme stejné povinnosti a samozřejmě i stejná práva. Náš rasismus je v tom, že nesouhlasíme, aby si někdo válel šunky za naše peníze. To NIKDY nepřipouštěl kapitalismus ani socialismus. Jak si ty dva ismy rozumí.
Sport
Lží je dnes už i tvrzení, že politika do sportu nepatří. Ano, nepatří, nicméně je hlavní hybnou silou všeho, co se při světových mezinárodních akcích děje. Lidumilný eurosocialismus odmítá kolektivní vinu, vyjma ruských sportovců. Výjimky z pravidla však soutěžit můžou. Nesmí být označeni státními barvami Ruska, nesmí se jim hrát ruská hymna, nesmí dávat nijak najevo, že jsou Rusi. ALE VŠICHNI VÍME, ŽE JSOU TO RUSI!
Špičkový sportovec Martin Fourcade sprostě odstrčil ruského biatlonistu, který se vrátil po dopingovém trestu. Za toto nesportovní svinstvo byl Fourcade oslavován jako hrdina. Ale nikdo již nepřipomíná, že především v atletice a takřka ve všech dalších sportech by Fourcade musel podrážet nohy stovkám sportovců z USA, Německa, Turecka... prostě snad ze všech zemí světa. Ale jasně, hlavně, že omíláme, že politika do sportu nepatří. Jak pro koho!
A zvrácenost na závěr
V Jablonci nad Nisou byla k odchytu psů, kteří útočili na lidi, a některé zranili, přivolána k asistenci zástupkyně Ligy na ochranu zvířat. Kdy bláznovství zrůdných vynálezů takzvaného lidství rozhodne, že má být na úkor lidského života ušetřeno zvíře?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.09.2017 19:14

Dementi byli,jsou a budou.Problémem je,že voliči tyto dementy zvolili do vysokých funkcí a ti se tam zahnízdili.Nakonec i ten kanadský"učenec" přiznal,že ve výsledcích jeho bábání nejsou důkazy.A stejně to někomu stačí.Pak se dovídáme,že dopink je u amerických sportovců 3x vyšší,než je tomu u Rusů.Ovšem se o tom nesmí mluvit.Čeští sdruženáři přece mají jasno i bez důkazů.Hamza to sám potvrdil.


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jair Bolsonaro

Jair Bolsonaro

Čerstvě inaugurovaný prezident Brazílie Jair Bolsonaro v proklamaci k národu uvedl, že nejlidnatější země Latinské Ameriky se nyní začala „osvobozovat od socialismu, od úpadku hodnot a od politické korektnosti“ a slíbil obnovu pořádku v zemi.

Poslední domácí zprávy