• Neděle, 22. červenec 2018
  • Svátek má Rukojmí Magdaléna

Kluci mají penis, holky zase vagínu
Počet návštěv: 1696

Kluci mají penis, holky zase vagínu

Radomír Dolanský Článek od Radomír Dolanský

Paradoxně současná nejrozvinutější společnost přispívá svými deklamacemi o údajné svobodě a lidství k zániku civilizace v podstatě stejně jako hordy vrahů z polorozvinutých provincií a jejich zvrácené ideje.  

Dnes a denně pohřbíváme základní citát demokracie od Johna Stuarta Milla, z dob, kdy se o demokracii nikomu ani nesnilo, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Naopak, budujeme společnost, kde začíná mít přednost cizí občan s pochybnou identitou i za cenu životů vlastních obyvatel.
Měníme hodnoty dnes již neexistující demokracie až ad absurdum. Za 30 let údajného budování právního státu v České republice jsme došli při zkreslování historických faktů, ale především aktuálního dění asi dál, než kterýkoliv předcházející režim samozřejmě včetně komunistického!
Popírání historie společnosti a nápravy nenapravitelného
Úžasnou novinkou lidumilství po pádu železné opony jsou nápravy křivd kdejakého charakteru a kdekomu. Vyplácí se stovky milionů za věznění, za nucené práce, za válečná utrpení, za politické vraždy předků... Systém se snaží napravovat to, co již napravit nelze – minulost.
Občas zvrácené snahy dokázat o co MY jsme lepší než ONI, kteří tady byli před námi, vedou až tak daleko, že pokud bychom byli schopní dokázat, který hominid zavraždil komu neandrtálského předka, tak vyplatíme jeho utrpení, které desetitisíce let musel snášet.
Kluci mají penis, holky zase vagínu
Jak dlouho bude ještě trvat zvrácené tažení LGBT +, tedy v základu homosexuálů, feministek, genderových fanatiků a dalších „výdobytků“ údajné svobody dnešního světa, než tuto repliku z filmu Policajt ze školky zakážou? Ze státních znaků se odstraňují varlata lvům, panenky by neměly mít pohlavní znaky, na vysoké škole v Německu žádají odstranění oslavné ódy na ženu, poněvadž prý je patriarchální a připomíná sexuální obtěžování, ale...
Zvrácený svět pořádá oslavy homosexuality jako úžasného fenoménu lidstva. Dnes už je výjimkou film, kde by se mezi hlavními postavami neobjevil homosexuál. To, že homosexuály tolerujeme, ještě neznamená, že je to normální. Díky zvrácenosti světa a politických trendů však tyto menšiny přestávají tolerovat normální většinu. Proč normální?
Dokud platí Darwinova evoluční teorie, platí, že jsme součástí živočišné říše. Dotud bude platit, že homosexualita NENÍ NORMÁLNÍ. Stejně jako v živočišné říši je to výjimka. Křesťané Darwinovu teorii neuznávají, ale homosexualitu taky ne. Jak si ti dva odvěcí rivalové rozumí.
Likvidace vlastní historie
Díky novému (rozuměj v překladu zvrácenému) myšlení, likvidujeme vlastní historii. Pomatené tažení proti rasismu dospělo tak daleko, že se například studenti britské King ́s College rozhodli odstranit busty bílých mužů. V USA „popravují“ sochy jižanských vůdců. V Nizozemsku zakázali Černého Petra, tradičního Mikulášova průvodce. U nás se Roma realia, sdružení zcela jistě podporované státem, snažilo zakázat ve školách četbu Ladova Kocoura Mikeše, poněvadž vykresluje cikány jako zloděje. Stát se fanaticky snaží zrušit vepřín vedle cikánského tábora v Letech, jak zní jeho správné označení, poněvadž v roce 1942 ještě Romové neexistovali (jen malá ukázka pozměňování historických faktů).
Na posledním vyhlašování Oscarů se již dokonce ozývaly hlasy, že je moc BÍLÝ. Takže v budoucnu se budou udělovat oscarové sošky za počet černochů (ale fuj, rasisto – Afroameričanů), nikoliv za kvalitu. V České republice již takové hodnocení funguje – režisér Petr Václav si na filmech o Romech postavil živnost. Sice na ně nikdo nechodí, ale v Evropě dostávají jedno ocenění za druhým, protože dostatečně lživě překrucují skutečnost.
Pomatená politická korektnost a lživé politické konstrukce nám neustále vsugerovávají, že jsme rasisté, když žádáme stejné povinnosti a samozřejmě i stejná práva. Náš rasismus je v tom, že nesouhlasíme, aby si někdo válel šunky za naše peníze. To NIKDY nepřipouštěl kapitalismus ani socialismus. Jak si ty dva ismy rozumí.
Sport
Lží je dnes už i tvrzení, že politika do sportu nepatří. Ano, nepatří, nicméně je hlavní hybnou silou všeho, co se při světových mezinárodních akcích děje. Lidumilný eurosocialismus odmítá kolektivní vinu, vyjma ruských sportovců. Výjimky z pravidla však soutěžit můžou. Nesmí být označeni státními barvami Ruska, nesmí se jim hrát ruská hymna, nesmí dávat nijak najevo, že jsou Rusi. ALE VŠICHNI VÍME, ŽE JSOU TO RUSI!
Špičkový sportovec Martin Fourcade sprostě odstrčil ruského biatlonistu, který se vrátil po dopingovém trestu. Za toto nesportovní svinstvo byl Fourcade oslavován jako hrdina. Ale nikdo již nepřipomíná, že především v atletice a takřka ve všech dalších sportech by Fourcade musel podrážet nohy stovkám sportovců z USA, Německa, Turecka... prostě snad ze všech zemí světa. Ale jasně, hlavně, že omíláme, že politika do sportu nepatří. Jak pro koho!
A zvrácenost na závěr
V Jablonci nad Nisou byla k odchytu psů, kteří útočili na lidi, a některé zranili, přivolána k asistenci zástupkyně Ligy na ochranu zvířat. Kdy bláznovství zrůdných vynálezů takzvaného lidství rozhodne, že má být na úkor lidského života ušetřeno zvíře?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.09.2017 19:14

Dementi byli,jsou a budou.Problémem je,že voliči tyto dementy zvolili do vysokých funkcí a ti se tam zahnízdili.Nakonec i ten kanadský"učenec" přiznal,že ve výsledcích jeho bábání nejsou důkazy.A stejně to někomu stačí.Pak se dovídáme,že dopink je u amerických sportovců 3x vyšší,než je tomu u Rusů.Ovšem se o tom nesmí mluvit.Čeští sdruženáři přece mají jasno i bez důkazů.Hamza to sám potvrdil.


 
Bývalý stalinistický komunista a člen ÚV ČSM Pavel Kohout se dožil 90 let; snad si vzpomene na lásku k herečce Aleně Vránové, s níž se na vlastní přání oženil v den Stalinových narozenin

Bývalý stalinistický komunista a člen ÚV ČSM Pavel Kohout se dožil 90 let; snad si vzpomene na lásku k herečce Aleně Vránové, s níž se na vlastní přání oženil v den Stalinových narozenin

Tak jsem se kdesi dočetl, že spisovatel a kdysi jeden z nejvášnivějších českých komunistů, se právě dožívá devadesáti let. Prý "mnohdy je oslavován jak hrdina, mnohdy zatracován jako pachatel; nikdy však údajně nebyl náhodnou obětí a nikdy se prý ani nebál přímé konfrontace s dějinami…"

Nechci, aby z romských dětí vyrůstali profesionální pobírači sociálních dávek, řekl Vladimír Čermák, šéf nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která právě vznikla v Ostravě.

Nechci, aby z romských dětí vyrůstali profesionální pobírači sociálních dávek, řekl Vladimír Čermák, šéf nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která právě vznikla v Ostravě.

Vyhledávat talentované romské děti a podporovat je ve studiu, pomáhat absolventům středních a vysokých škol při získávání práce nebo při rozjezdu podnikání. To jsou hlavní cíle nové neziskové organizace Hnutí romských studentů, která čerstvě vznikla v Ostravě. Žiji v tomto městě už půl století, stejnou dobu se věnuji tzv. romské otázce. Není proto pro mě jako novináře problém sehnat nejnovější informace.

EU už zachází dál než RVHP a SSSR. Premiér Babiš tvrdí, že v ČR prakticky žádní migranti nejsou. Realita je ale taková… Přední muž od Okamury hovoří

EU už zachází dál než RVHP a SSSR. Premiér Babiš tvrdí, že v ČR prakticky žádní migranti nejsou. Realita je ale taková… Přední muž od Okamury hovoří

ROZHOVOR „Právo EU už jde často dál, než sahaly regulace na úrovni RVHP iniciované často Sovětským svazem. Tam se ještě stále jednalo o spolupráci mezivládní, byť velmi provázanou. Neexistovala společná měna, centrální banka ani takový přesun pravomocí na centrální úroveň společnou mnoha státům – tedy pokus o superstát. Nezapomeňme však, že se Sovětský svaz zhroutil a struktura RVHP s ním. Důvodů bylo mnoho, ekonomické nedostatky příliš plánované ekonomiky mezi nimi jistě převažovaly. Dalo by se parafrázovat, že RVHP tehdy stála nad propastí, stejně jako dnes Evropská unie,“ říká poslanec a člen předsednictva SPD Radovan Vích.

Poslední domácí zprávy