• Pondělí, 18. červen 2018
  • Svátek má Rukojmí Milan

Musíme rychle přijmout euro, aneb jak podřezat volební větev vlastní straně
Počet návštěv: 1043

Musíme rychle přijmout euro, aneb jak podřezat volební větev vlastní straně

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Ani ne dva týdny před volbami pan Sobotka prohlásil, že chce do „tvrdého jádra“ EU a přijetí eura, zatímco většina voličů ČSSD má naprosto opačný názor.  

A lidé z jeho křídla ve straně pak pláčou, že nám voliči utíkají k Babišovi, Okamurovi nebo KSČM. Ale čemu se diví, když sami v ČSSD válcují názory a postoje naprosto cizí tradičním voličům nejstarší české politické strany?
Když odstavují příznivce Zemana a konzervativní levice od stranických funkcí, škrtají z volebních kandidátek, či jiným způsobem vyštvávají politiky, kteří tradičním voličům ČSSD rozumí, třeba do SPO (bývalí Zemanovci), eventuálně do politického ústraní? Jen pár příkladů: Jandák, Koskuba, Tejc, Benešová, Huml, Nytrová, Zimola, Rykala..., a to je jen zlomek! Jediné, čeho tímto „liberální křídlo“ dosáhlo, je drastický pokles volebních preferencí ČSSD podle hesla – chceme stranu malou, ale naši.
Sobotka: Musíme rychle přijmout euro
Bohužel v tom není sám a zdaleka to není první výrok tohoto typu. A výsledek?
„Průzkum SANEPu ukazuje, že dlouhodobé monitorované trendy v názorech voličů ukazují, že velké zklamání může nastat u ČSSD, kde klesá počet rozhodnutých voličů a řada dřívějších voličů sociální demokracie nejvíce zvažuje volbu SPD.“
To je síla: Okamura se s SPD nacpal na třetí místo. Už to má prý jisté

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mikuláš Hrubiško

Mikuláš Hrubiško

12.10.2017 07:47

Chcete platit za Řecko? Chcete zachraňovat předlužené banky Francie a Itálie? Chcete být v klubu zemí co mají celkový i veřejný dluh minimálně 2x tak větší než ČR? Pak je euro volba pro vás. Jinak radši držet se daleko od eurozóny. http://www.epshark.cz/clanek/109/pet-let-zachranovani-eura


 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.10.2017 20:04

Nevím,zda má Okamura jisté třetí místo,ale je naprosto jasné,že tento hloupý člověk,kterého si stejně hloupí socani zvolili za předsedu na radu ambasády USA,je dokázal dokonale pohřbít.To se povedlo jenom jeho poradci Špidlovi,ovšem v menší míře.Když vidím jeho výraz na této fotografii,zdá se být velmi po psychické stránce(normálně bych řekl unaven)zcela mimo jakékoliv chápání nastalé situace.Na základě čeho přišel na nápad,že musíme přijmout věčně se zachraňující evropskou měnu,zvanou euro?Měl by být ihned odstraněn z funkce premiéra pro vážnou chorobu,zvanou blbost!


 
Erich Zaňák

Erich Zaňák

11.10.2017 20:02

Ale nic so nepodřeže, nebojte. Vždyť kdo volí socany? No ten, kdo je přesvědčen o tom že stát ... a vlastně všichni okolo ... jsou povinní se o něj doživotně starat a to Eruro, to je to, co potřebujeme, protože s ním se automaticky budeme mít stejně dobře jako v tom západním Německu. Nikdo normální tuhle svoloč volit nemůže, takže néé, nepřijdou o nikoho.


 
Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.

 

Poslední domácí zprávy