• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie,  stejně, jako fašismus!
Počet návštěv: 41441

Piráte Bartoši, Islám není náboženství, ale zvrácená ideologie, stejně, jako fašismus!

- Nela Lisková - Článek od - Nela Lisková -

Uvedu zásadní důvody, proč se "dostali" Piráti do parlamentu. Prvním důvodem je skutečnost, že se jedná o nadnárodní organizaci řízenou americkou administrativou, za účelem likvidace české, potažmo evropské populace. Piráti jsou sorosova mládež. Cílem je zničit celou jednu generaci, aby byl definitivně dokonán cíl, likvidace bíle, inteligentní populace, tak, jako se tomu děje ve všech státech EU.

Dalším zásadním důvodem je to, že jejich hra na anarchii je velmi atraktivní pro mládež. Ostatně všichni jsme byli ve věku, kdy jsme nenáviděli své rodiče za to, že po nás vyžadovali poslušnost, zodpovědnost a sebereflexi, aby z nás vychovali osobnosti schopné obstát v dnešním světě a obhájit a docílit svých zájmů, jakožto samostatný jedinec.

 

Je přirozené, že mládež se bouří proti všemu, včetně systému a toho Piráti využívají ve svůj prospěch, je zmanipulovat pro své zvrácené cíle. Jejich hlavním zájmem je zdegenerovat děti a mládež tak, aby pomocí tolerované anarchie vyrostli a dospěli v debilní, nesamostatně uvažující a rozhodující agresivní idioty.

 

Dalším zásadním důvodem, proč se přes zfalšované nelegitimní volby dostali do parlamentu je cílená a řízená invaze muslimů do Evropy, což Piráti plně podporují a za což jsou financováni z nejvyšších politických kruhů zájmových skupin, jejichž cílem je likvidace bílé rasy v Evropě a degenerace hnědé rasy, která má, jak oni říkají promícháním neboli obohacením bílé a černé rasy vzniknout!

 

Jasným důkazem je veřejná podpora hnutí Antifa.

Už si uvědomujete a dochází vám, kdo se dostal do parlamentu ?

 

Nela Lisková

Rada Národní Domobrany České republiky

 

 

Tip:

PRO POSLECH ČLÁNKU KLIKNĚTE ZDE

- Nela Lisková -
Žije v Ostravě, profese Obchodní ředitelka, krátce působila v ČSSD, v komunálních volbách v roce 2014 kandidovala na primátorku Ostravy a starostku Ostravy -Jihu, aktivně se účastní politického života.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Martin Macháček

Martin Macháček

30.10.2017 09:55

Je vysoce pravděpodobné, že islám v Evropě zvítězí, díky zkorumpovaným a zdegenerovaným politikům. A bude to nejenom konec Evropy, ale konec euroatlantické civilizace. Slimákům se dostanou do ruky jaderné zbraně a rakety. A ve jménu Alláha je mohou použít proti všem nevěřícím. Hrozná budoucnost pro mé vnoučata. Ale Čínu a Rusko nezničí. Je čas se stěhovat.


 
Robert Bemeš

Robert Bemeš

29.10.2017 11:14

Pane Olšere , vy byste se měl zejména omluvit paní Nele Liskové ! Nic vám neudělala, vždy se vás zastávala a respektovala vás a všude o vás mluvila velmi pěkně ! A to, že vám znemožnili publikovat v Parlamentních listech, za to ona opravdu nemůže ! Ona tam má taky "stopku", díky úchylnému Polanskému ! Takže by to chtělo trochu uvažovat, než začnete být nechutně jedovatý a podle zákeřný , na někoho, kdo si to absolutně nezaslouží ! Měl jste zaměřit svou pozornost jiným směrem, v jejím případě jste značně přestřelil a ublížil ...


 
Břetislav Olšer

Břetislav Olšer

27.10.2017 12:25

Vážený pane Přibyle, stačí mi to napsat jednou, nemusíte se namáhat třikrát, tak se jen třikrát zesměšníte... a když už tak, čtěte alespoň mé diskuzní příspěvky... Přeji příjemný den...


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.