• Čtvrtek, 18. říjen 2018
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno
Počet návštěv: 1156

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Ano, lživě někomu veřejně přisoudit smrtelnou chorobu, to považuji za něco odporného na úrovni „čtvrté cenové“ a svědčí to o aroganci „mladých pokrokářů“ typu brněnského radního Svatopluka Bartíka.  

Jako Brňák, i když ne rodilý, se stydím za lidi, kteří naše město takovýmto ostudným způsobem „reprezentují“. Nemám nic proti srandě, ale, jak se říká, odsud posud. A lživě pustit na veřejnost výrok, že zeman „brzy umře na raka“, to už je hodně za čarou, stejně jako někdejší turistický průvodce Brnem, prošpikovaný také spoustou zavádějících „legrácek“, které ovšem nepatří do turistického průvodce, stejně jako nepatří dejme tomu do návodu k ledničce nebo do lékařské zprávy.
Vyzývám proto koaliční partnery hnutí Žít Brno v městské části Brno Střed, aby tomuto hnutí pohrozili vypovězením koalice, pokud se pan Bartík neomluví, neodstoupí či nebude odvolán z pozice radního. Jako občan města Brna si nepřeji, aby za největší brněnskou čtvrť vystupovali lidé dělající našemu městu takovouto ostudu.
Bartíka za zprávu o Zemanově nemoci kritizuje Žít Brno, za které kandidoval
P.S. Vážím si těch politiků z Žít Brno, kteří se vůči Bartíkovu výplodu vymezili. Já bych ovšem na jejich místě byl ostřejší. Vyzval bych jej, ať se prezidentovi omluví, nebo Žít Brno samo navrhne jeho odvolání z rady Brna Středu.

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:13

Ten, kdo spolupracuje s cizí mocí nemá vlast, má jen bydliště....JP


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:03

Kdo koho zaživa pohřbívá, pohřeb dříve mívá.....Opsat z lékařské zprávy vlastní diagnózu a přilípnout ji komusi jinému znamená natáhnout bačkory. Protože se diagnozy nesdělují, byť jde o hlavu státu, dotyčný se příliš začetl do své vlastní anamnéze. Přeji mu šťastné a plodné, urychlené umírání. Kolik že mu zbývá života? Aha, mezi třemi až sedmi měsíci. Přeji mu z celého srdce, aby v krematoriu hořel jasným plamenem a nečoudil z komína jako jiné mrtvoly. Spalovač mrtvol na něj netrpělivě čeká. I jeho popel bude bezcenný, tak jako jeho celý předešlý život. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2017 20:42

Pan Mikolášek jenom skočil na špek.Vážit si politiků z party Žít Brno,kterou sami Brňáci jmenují hnít Brno,protože vědomě lžou,skutečně zavání jeho hloupostí.Právě členové tohoto spolku iniciovali omluvu sudeťákům a také vyjádřili lítost nad jejich nuceným vysídlením.Z toho vyplývá,že chtějí dostat sudeťáky zpět do našeho státu,proto jim byli olizovat prach z bot.Přestože v tom nebyli sami a zúčastnili se toho i vedení města s promátorem z ČSSD,lze těžko uvěřit jejich lítosti nad uvedeným výrokem.


 
Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Milada Horáková založila “Svaz přátel SSSR“, stala se jeho místopředsedkyní a v říjnu 1946 letěla do Moskvy, ubytovali ji v luxusním hotelu “National“; vrátila se domů a v roce 1950 byla pro velezradu popravena

Letošní říjen znamená nejen 100. let založení Československa, ale je rovněž doslova napěchován dramatickými chvílemi i lidskými tragédiemi. Ta, která se týká Milady Horákové, je velmi ponurá a začala de facto v Moskvě, kde s ní vedli dlouhé rozhovory, o kterých není veden žádný záznam.

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Jan Padych: Fotbálek v šedesátce

Už se mi ty kulatiny blížily a já se cítil stále víc ztuhlý. Jasně, když člověku schází pohyb. Avšak přišel podnět. Od syna, třicátníka. Docela se vychloubal, že běhá na delší tratě a že mu to svědčí. Za nedlouho někde na nettu přečetl, že lepší než běh je ostrá chůze.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek vna kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Kdo víc lže o Tibetu? Předseda exilové tibetské vlády Lozang Sanggjä, nebo fakta, která jsem zažil přímo v Tibetu; bez údajného sledovacích kamer a prohlídek na kontrolních stanovištích ve Lhase..?.

Přečetl jsem si v Lidových novinách článek Ivany Milenkovičové, specialistkou na protitibetskou propagandu, její další rozhovor, tentokrát ne s Tibeťankou paní Nyimou Lhamovou, neteři lámy a duchovního vůdce Tenzina Deleka Rinpočheho, nýbrž s předsedou exilové tibetské vlády Lozangem Sanggjänem.

Poslední domácí zprávy