• Úterý, 17. červenec 2018
  • Svátek má Rukojmí Martina

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno
Počet návštěv: 994

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Ano, lživě někomu veřejně přisoudit smrtelnou chorobu, to považuji za něco odporného na úrovni „čtvrté cenové“ a svědčí to o aroganci „mladých pokrokářů“ typu brněnského radního Svatopluka Bartíka.  

Jako Brňák, i když ne rodilý, se stydím za lidi, kteří naše město takovýmto ostudným způsobem „reprezentují“. Nemám nic proti srandě, ale, jak se říká, odsud posud. A lživě pustit na veřejnost výrok, že zeman „brzy umře na raka“, to už je hodně za čarou, stejně jako někdejší turistický průvodce Brnem, prošpikovaný také spoustou zavádějících „legrácek“, které ovšem nepatří do turistického průvodce, stejně jako nepatří dejme tomu do návodu k ledničce nebo do lékařské zprávy.
Vyzývám proto koaliční partnery hnutí Žít Brno v městské části Brno Střed, aby tomuto hnutí pohrozili vypovězením koalice, pokud se pan Bartík neomluví, neodstoupí či nebude odvolán z pozice radního. Jako občan města Brna si nepřeji, aby za největší brněnskou čtvrť vystupovali lidé dělající našemu městu takovouto ostudu.
Bartíka za zprávu o Zemanově nemoci kritizuje Žít Brno, za které kandidoval
P.S. Vážím si těch politiků z Žít Brno, kteří se vůči Bartíkovu výplodu vymezili. Já bych ovšem na jejich místě byl ostřejší. Vyzval bych jej, ať se prezidentovi omluví, nebo Žít Brno samo navrhne jeho odvolání z rady Brna Středu.

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:13

Ten, kdo spolupracuje s cizí mocí nemá vlast, má jen bydliště....JP


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:03

Kdo koho zaživa pohřbívá, pohřeb dříve mívá.....Opsat z lékařské zprávy vlastní diagnózu a přilípnout ji komusi jinému znamená natáhnout bačkory. Protože se diagnozy nesdělují, byť jde o hlavu státu, dotyčný se příliš začetl do své vlastní anamnéze. Přeji mu šťastné a plodné, urychlené umírání. Kolik že mu zbývá života? Aha, mezi třemi až sedmi měsíci. Přeji mu z celého srdce, aby v krematoriu hořel jasným plamenem a nečoudil z komína jako jiné mrtvoly. Spalovač mrtvol na něj netrpělivě čeká. I jeho popel bude bezcenný, tak jako jeho celý předešlý život. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2017 20:42

Pan Mikolášek jenom skočil na špek.Vážit si politiků z party Žít Brno,kterou sami Brňáci jmenují hnít Brno,protože vědomě lžou,skutečně zavání jeho hloupostí.Právě členové tohoto spolku iniciovali omluvu sudeťákům a také vyjádřili lítost nad jejich nuceným vysídlením.Z toho vyplývá,že chtějí dostat sudeťáky zpět do našeho státu,proto jim byli olizovat prach z bot.Přestože v tom nebyli sami a zúčastnili se toho i vedení města s promátorem z ČSSD,lze těžko uvěřit jejich lítosti nad uvedeným výrokem.


 
Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

Předseda FIFA Gianni Infantino řekl o MS ve fotbale v Rusku: Už několik let tvrdím, že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách, a dnes jsem o tom přesvědčený ještě víc…

V Rusku tak skončilo 21. mistrovství světa ve fotbale. Na tradiční fotbalový svátek, který jednou za čtyři roky určuje, která země si vybojuje prestižní trofej pro nejlepší tým planety, přijely statisíce fanoušků a miliardy jej sledovaly prostřednictvím televizních obrazovek.

Poslední domácí zprávy