• Pátek, 23. březen 2018
  • Svátek má Rukojmí Ivona

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno
Počet návštěv: 782

Zeman umře na raka, aneb hyenizmus radního za Žít Brno

Adam Mikulášek Článek od Adam Mikulášek

Ano, lživě někomu veřejně přisoudit smrtelnou chorobu, to považuji za něco odporného na úrovni „čtvrté cenové“ a svědčí to o aroganci „mladých pokrokářů“ typu brněnského radního Svatopluka Bartíka.  

Jako Brňák, i když ne rodilý, se stydím za lidi, kteří naše město takovýmto ostudným způsobem „reprezentují“. Nemám nic proti srandě, ale, jak se říká, odsud posud. A lživě pustit na veřejnost výrok, že zeman „brzy umře na raka“, to už je hodně za čarou, stejně jako někdejší turistický průvodce Brnem, prošpikovaný také spoustou zavádějících „legrácek“, které ovšem nepatří do turistického průvodce, stejně jako nepatří dejme tomu do návodu k ledničce nebo do lékařské zprávy.
Vyzývám proto koaliční partnery hnutí Žít Brno v městské části Brno Střed, aby tomuto hnutí pohrozili vypovězením koalice, pokud se pan Bartík neomluví, neodstoupí či nebude odvolán z pozice radního. Jako občan města Brna si nepřeji, aby za největší brněnskou čtvrť vystupovali lidé dělající našemu městu takovouto ostudu.
Bartíka za zprávu o Zemanově nemoci kritizuje Žít Brno, za které kandidoval
P.S. Vážím si těch politiků z Žít Brno, kteří se vůči Bartíkovu výplodu vymezili. Já bych ovšem na jejich místě byl ostřejší. Vyzval bych jej, ať se prezidentovi omluví, nebo Žít Brno samo navrhne jeho odvolání z rady Brna Středu.

 

Adam Mikulášek
Mám bakalářské vzdělání v oboru informatiky, již od dětství se zajímám o dění v této zemi i ve světě a vzdělávám se v oblastech politiky, historie, ekonomie a psychologie. Od června 2010 jsem členem Čssd a snažím se prosazovat modernizační změny v této straně.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:13

Ten, kdo spolupracuje s cizí mocí nemá vlast, má jen bydliště....JP


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.11.2017 22:03

Kdo koho zaživa pohřbívá, pohřeb dříve mívá.....Opsat z lékařské zprávy vlastní diagnózu a přilípnout ji komusi jinému znamená natáhnout bačkory. Protože se diagnozy nesdělují, byť jde o hlavu státu, dotyčný se příliš začetl do své vlastní anamnéze. Přeji mu šťastné a plodné, urychlené umírání. Kolik že mu zbývá života? Aha, mezi třemi až sedmi měsíci. Přeji mu z celého srdce, aby v krematoriu hořel jasným plamenem a nečoudil z komína jako jiné mrtvoly. Spalovač mrtvol na něj netrpělivě čeká. I jeho popel bude bezcenný, tak jako jeho celý předešlý život. ...Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.11.2017 20:42

Pan Mikolášek jenom skočil na špek.Vážit si politiků z party Žít Brno,kterou sami Brňáci jmenují hnít Brno,protože vědomě lžou,skutečně zavání jeho hloupostí.Právě členové tohoto spolku iniciovali omluvu sudeťákům a také vyjádřili lítost nad jejich nuceným vysídlením.Z toho vyplývá,že chtějí dostat sudeťáky zpět do našeho státu,proto jim byli olizovat prach z bot.Přestože v tom nebyli sami a zúčastnili se toho i vedení města s promátorem z ČSSD,lze těžko uvěřit jejich lítosti nad uvedeným výrokem.


 
Štětina musel k StB, aby zachránil svého otce, byl však na své členství v KSČ hrdý, jeho babička přece zakládala KSČ, otec pracoval na velvyslanectví v Číně, kde si mladý Jaromír jednou potřásl rukou i s Mao Ce-tungem...

Štětina musel k StB, aby zachránil svého otce, byl však na své členství v KSČ hrdý, jeho babička přece zakládala KSČ, otec pracoval na velvyslanectví v Číně, kde si mladý Jaromír jednou potřásl rukou i s Mao Ce-tungem...

Žil byl jeden Jaromír Štětina, co musel kraulovat jako zdatný "plavec" ke Státní bezpečnosti, aby zachránil svého otce, přesto byl však Jaromír na své členství v KSČ patřičně hrdý; měl rudou celou svoji rodinu - babička přece zakládala KSČ a jeho otec pracoval na velvyslanectví v Číně, kde si mladý Jaromír jednou potřásl rukou i s Mao Ce-tungem...

Rozhovor prezidenta republiky pro MF Dnes

Rozhovor prezidenta republiky pro MF Dnes

Rozhovor prezidenta republiky pro MF Dnesna téma, že je poradce a šéf skupiny CEFC Ye Jianming je v Číně vyšetřován, a kdo to platil, též přijde řeč na vládu premiéra v demisi Babiše. a dašlí věci...

Miroslav Macek navrhl daň pro obhájce pomníku v Letech...

Miroslav Macek navrhl daň pro obhájce pomníku v Letech...

Někdejší místopředseda ODS a vlády, autor políčku ze cti pro Davida Ratha, stomatolog, publicista a politický glosátor se na svém webu zamyslel nad kauzou vybudování pomníku na místě bývalého koncentračního tábora v Letech. Pro jeho obhájce by prý zavedl speciální daň. Jako třešnička na dortu přichází lehká provokace politicky korektních spoluobčanů.

Poslední domácí zprávy