• Neděle, 19. srpen 2018
  • Svátek má Rukojmí Ludvík

Bezpečí občanů musí být vždy na prvním místě!
Počet návštěv: 942

Bezpečí občanů musí být vždy na prvním místě!

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Hlavní úlohou všech demokratických politiků musí být obrana státu, bezpečí občanů a vytváření co možná nejlepších podmínek pro ekonomický růst celé společnosti.

Tyto tři základní otázky jsou mezi sebou nezvratně propojeny, jelikož bez ekonomického růstu není možné zodpovědně financovat bezpečnostní složky státu, na které je třeba vynakládat takové množství finančních prostředků, jenž bude důstojně plnit jeho potřebu.
Pro mě osobně, jako i pro celé hnutí SPD je bezpečí občanů na prvním místě a proto jsme v Poslanecké sněmovně od začátku bojovali a vyjednávali za to, abychom na tuto důležitou otázku měli co možná nevětší vliv. Silný mandát od voličů ve formě 22 poslanců a trpělivost ve vyjednávání našeho týmu byly nejdůležitějšími aspekty k tomu, že se nám nakonec i přes veškeré obstrukce politické konkurence a takzvaných nezávislých médií podařilo zvolit do čela sněmovního bezpečnostního výboru zástupce SPD.
Důstojné zastoupení má hnutí SPD i ve výboru pro obranu, kam jsme delegovali dva bývalé vojáky s velkými armádními zkušenostmi. Je tedy vidět, že se snažíme na důležité posty ohledně bezpečnosti občanů nominovat osoby, o kterých jsme přesvědčeni, že takové posláni po odborné i komunikační stránce zvládnou. Je to pro nás prioritní a velice důležité.
Všemi těmito bezpečnostními personáliemi jsme se viditelně přihlásili k vlastenecké odpovědnosti za vnitřní i vnější bezpečnost země a svých občanů tak, jak jsme to slibovali před volbami.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Baudys

Josef Baudys

04.12.2017 14:04

A na bezpeci ma dohlizet Koten, clovek bez vzdelani i zkusenosti v teto oblasti? To bude ted pouzivat antiviry, nebo co?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

04.12.2017 10:37

Jsem volič SPD. Musíme počítat s tím, že projevy vlastenectví jsou nelibě vnímány rěmi silami, které nás z vnějšku ovlivňují. Naše politická scéna je pod neustálým dohledem zahraničních špionážních služeb, především CIA. Lze tedy očekávat masivní antikampaň proti hnutí SPD za účelem jeho rozprášení ještě v průběhu volebního období. Síly, které budou proti hnutí tlačit, bych vůbec nepodceňoval. Jsou to profesionálové z dezinformačních center. Jsou placeni za to, že mají schopnosti změnit politické poměry v zemi na přání jejich zadavatelů, nadřízených. Jsou za to královsky placeni a pracují non stop. Je třeba neustále hlídat členskou základnu, protože k rozvratu přichází vždy zevnitř. Následuje zpochybnění činnosti, kriminalizace nepohodlných jednotlivců a úmorná dehonestace. Aby hnutí mohlo těmto profesionálům čelit, je třeba být o krok napřed a počítat s tím. USA mají bohaté zkušenosti se státními převraty v desítkách zemí. Pokud jim někdo nebo něco nejde "pod fousy", mají širokou paletu možností na likvidaci takového subjektu. Vždy vedou k osobní i politické likvidaci. Po celém světě se tak USA chovají bez býjimky. Podotýkám: Bez výjimky! Musíme si uvědomit, že jsme zcela okupováni zločineckou velmocí. Neberme proto na lehkou váhu hrozbu, kterou budou realizovat americké tajné služby. Už jenom generál Petr Pavel nutí k opatrnosti. Jsme zemí, která má v nejvyšším velení NATO svého zástupce. Aliance se postará, aby mu zametla cestu. Jistě víme, co to pro nás znamená. Je třeba nejvyšší obezřetnost. Jenom ten, kdo si je tohoto nebezpečí vědom, mu může včas oponovat, podniknout protiopatření. USA se nezastaví před ničím, ani před velmocí - RF. Jejich kořistnické zájmy vždy ukončil rozvrat v jimi napadené zemi, popřípadě lokální válka, při níž byla dosazena americká moc. Pak bylo v těchto zemích drancováno jejich nerostné bohatství a zotročeny desítky milionů jejich obyvatel, když dodnes pracují pro USA koncerny za dolar denně. Americké stvůry se nezastaví před nikým a ničím. Mějme to, prosím, na zřeteli a počítejme s tím. ....Mějte se hezky.


 
A jaké morální odměny se dočkaly Albánie, Rumunsko a Jugoslávie, co byly proti okupaci ČSSR; státního bankrotu s fondy Madoffa, zastřelení bez soudu Ceaucesca a humanitárního bombardování Srbska a Černé Hory

A jaké morální odměny se dočkaly Albánie, Rumunsko a Jugoslávie, co byly proti okupaci ČSSR; státního bankrotu s fondy Madoffa, zastřelení bez soudu Ceaucesca a humanitárního bombardování Srbska a Černé Hory

Úmysly států Varšavské smlouvy nebyly při obsazení Československa jednotné; zúčastnila se ho vojska SSSR, Polska, NDR, Maďarska a Bulharska, invazi odsoudila Albánie a Rumunsko, ze zemí východního bloku ji nepodpořila Jugoslávie, byť nebyla členem RVHP ani Varšavské smlouvy.

V srpnové dny 1968 jsem jako známý naivní antikomunista halekal v naší Kolibě: Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, a na náš okresní asfalt jsem s partou psal: Lenine, probuď se, Brežněv se zbláznil…

V srpnové dny 1968 jsem jako známý naivní antikomunista halekal v naší Kolibě: Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, a na náš okresní asfalt jsem s partou psal: Lenine, probuď se, Brežněv se zbláznil…

Byla to hektická doba, zatímco kolem se všichni snažili na mně přiživit, jelikož jsem byl jediný bezpartijní s oprávněnou nenávistí, jelikož mého tátu vyhodili jako učitele ze školství k lopatě, jelikož odmítl soudruhům jako věřící něco podepsat a někam vstoupit...

Zabíjí nás kapitalizmus?

Zabíjí nás kapitalizmus?

Americká firma Monsanto vyvinula v r. 1970 herbicid (prostředek ničící polní a zahradní plevel), obsahující glykofasfát zvaný Roundup (Zátah). Počáteční úspěch nového herbicidu vystřídala po čase podezření, že glykofasfát v Roundupu přítomný je karcinogenem, čili látkou způsobující rakovinu.

Poslední domácí zprávy

Karel Kryl

Byl to Karel Kryl

Kdo vám na první dobrou vytane na mysli při vzpomínce na rok 1968? Dubček? Černíkova vláda? Různí reformní komunisté, kteří se mávnutím...