• Pondělí, 11. prosinec 2017
 • Svátek má Rukojmí Dana

Bezpečí občanů musí být vždy na prvním místě!
Počet návštěv: 322

Bezpečí občanů musí být vždy na prvním místě!

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Hlavní úlohou všech demokratických politiků musí být obrana státu, bezpečí občanů a vytváření co možná nejlepších podmínek pro ekonomický růst celé společnosti.

Tyto tři základní otázky jsou mezi sebou nezvratně propojeny, jelikož bez ekonomického růstu není možné zodpovědně financovat bezpečnostní složky státu, na které je třeba vynakládat takové množství finančních prostředků, jenž bude důstojně plnit jeho potřebu.
Pro mě osobně, jako i pro celé hnutí SPD je bezpečí občanů na prvním místě a proto jsme v Poslanecké sněmovně od začátku bojovali a vyjednávali za to, abychom na tuto důležitou otázku měli co možná nevětší vliv. Silný mandát od voličů ve formě 22 poslanců a trpělivost ve vyjednávání našeho týmu byly nejdůležitějšími aspekty k tomu, že se nám nakonec i přes veškeré obstrukce politické konkurence a takzvaných nezávislých médií podařilo zvolit do čela sněmovního bezpečnostního výboru zástupce SPD.
Důstojné zastoupení má hnutí SPD i ve výboru pro obranu, kam jsme delegovali dva bývalé vojáky s velkými armádními zkušenostmi. Je tedy vidět, že se snažíme na důležité posty ohledně bezpečnosti občanů nominovat osoby, o kterých jsme přesvědčeni, že takové posláni po odborné i komunikační stránce zvládnou. Je to pro nás prioritní a velice důležité.
Všemi těmito bezpečnostními personáliemi jsme se viditelně přihlásili k vlastenecké odpovědnosti za vnitřní i vnější bezpečnost země a svých občanů tak, jak jsme to slibovali před volbami.

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josef Baudys

Josef Baudys

04.12.2017 14:04

A na bezpeci ma dohlizet Koten, clovek bez vzdelani i zkusenosti v teto oblasti? To bude ted pouzivat antiviry, nebo co?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

04.12.2017 10:37

Jsem volič SPD. Musíme počítat s tím, že projevy vlastenectví jsou nelibě vnímány rěmi silami, které nás z vnějšku ovlivňují. Naše politická scéna je pod neustálým dohledem zahraničních špionážních služeb, především CIA. Lze tedy očekávat masivní antikampaň proti hnutí SPD za účelem jeho rozprášení ještě v průběhu volebního období. Síly, které budou proti hnutí tlačit, bych vůbec nepodceňoval. Jsou to profesionálové z dezinformačních center. Jsou placeni za to, že mají schopnosti změnit politické poměry v zemi na přání jejich zadavatelů, nadřízených. Jsou za to královsky placeni a pracují non stop. Je třeba neustále hlídat členskou základnu, protože k rozvratu přichází vždy zevnitř. Následuje zpochybnění činnosti, kriminalizace nepohodlných jednotlivců a úmorná dehonestace. Aby hnutí mohlo těmto profesionálům čelit, je třeba být o krok napřed a počítat s tím. USA mají bohaté zkušenosti se státními převraty v desítkách zemí. Pokud jim někdo nebo něco nejde "pod fousy", mají širokou paletu možností na likvidaci takového subjektu. Vždy vedou k osobní i politické likvidaci. Po celém světě se tak USA chovají bez býjimky. Podotýkám: Bez výjimky! Musíme si uvědomit, že jsme zcela okupováni zločineckou velmocí. Neberme proto na lehkou váhu hrozbu, kterou budou realizovat americké tajné služby. Už jenom generál Petr Pavel nutí k opatrnosti. Jsme zemí, která má v nejvyšším velení NATO svého zástupce. Aliance se postará, aby mu zametla cestu. Jistě víme, co to pro nás znamená. Je třeba nejvyšší obezřetnost. Jenom ten, kdo si je tohoto nebezpečí vědom, mu může včas oponovat, podniknout protiopatření. USA se nezastaví před ničím, ani před velmocí - RF. Jejich kořistnické zájmy vždy ukončil rozvrat v jimi napadené zemi, popřípadě lokální válka, při níž byla dosazena americká moc. Pak bylo v těchto zemích drancováno jejich nerostné bohatství a zotročeny desítky milionů jejich obyvatel, když dodnes pracují pro USA koncerny za dolar denně. Americké stvůry se nezastaví před nikým a ničím. Mějme to, prosím, na zřeteli a počítejme s tím. ....Mějte se hezky.


 
                   P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

P.C.Roberts: Spojte se se mnou a změňme svět!

Vědci Harvardu se shodli, že Margaret Mead má pravdu. I jen pár lidí dokáže změnit svět.

Podle poslední (a falešné) zprávy vlády a presstitutek je dnes počet amerických nezaměstnaných nejnižší za posledních 17 let, zatímco ke zvýšení mezd a platů nedošlo.

Jak si vysvětlit plnou či dokonce až přeplněnou zaměstnanost, jež se obejde bez tlaku na vyšší příjmy?

Poslední domácí zprávy