• Sobota, 23. červen 2018
  • Svátek má Rukojmí Zdeňka

Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.
Počet návštěv: 1728

Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.

Tomáš Vyoral Článek od Tomáš Vyoral

Aeronet přišel s informací, že miliardář George Soros si založil účet v pražské bance. Ve stejný den tak údajně učinil i Schwarzenberg. Příprava na dotaci správných prezidentských kandidátů? Bakaloviny "napravují" a Drahoš sdílí..  

Aeronet přišel s informací, že americký miliardář George Soros si v září založil účet v pražské pobočce UniCredit Bank (zde). Ve stejný den tak údajně učinil i Karel Schwarzenberg (což může být kromě spekulace samozřejmě i náhoda). Nicméně vzhledem k panevropské historii a postojům knížete, k jeho známosti a velkorysému pohledu na Sorose může být na každém šprochu pravdy trochu.

Třeba v letošním článku na bloomberg: Český princ označuje Sorose za nejlepší naději pro demokracii ve východní Evropě je princ Schwarzenberg citován "Východní Evropa stále potřebuje lidi, jako je George Soros, aby zabránili tomu, abychom se vrátili zpět do autoritářské minulosti, řekl Karel Schwarzenberg, diplomatický princ, který zná finančníka 30 let."

Spojení těchto dvou zastánců globalizace (migrační invaze...) dává smysl. Aeronet spekuluje, že by část peněz mohla jít na dotaci vybraných prezidentských kandidátů proti Miloši Zemanovi, nebo třeba na financování Babišovy opozice (ať už politické nebo mediální)... a zajisté k financování politicky angažovaných neZiskovek ve jménu EUhumanity.

Možná zajímavější než tato samotná zpráva na Aeronetu je reakce na Bakalově iHnedu a okamžitá snaha o dementování. Sdílení článku prezidentským kandidátem Jiřím Drahošem už tak překvapivé není.

Jiří Drahoš na FB článek z Bakalovin Proruský dezinformační server Aeronet se snaží ovlivnit prezidentské volby. Tvrdí, že Zemanovy soupeře sponzorují Soros a Schwarzenberg (opět) sdílel a napsal: "Přátelé, my víme svoje, nicméně buďte, prosím, před podobnými zprávami na pozoru. Je pravděpodobné, že se teď před volbami budou množit čím dál víc. ...Proruský server Aeronet se už podruhé za krátkou dobu pokusil ovlivnit českou politiku. Poté, co do médií pustil spekulace o provázanosti ČSSD a těžby lithia, a pravděpodobně tím ovlivnil výsledek voleb, se nyní snaží zapůsobit na volby prezidentské."

V článku se mimo jiné píše: "Soros, Schwarzenberg i banka UniCredit zprávu odmítají jako naprostý výmysl," ale taky, že: "Informaci o tom, zda si Soros nebo Schwarzenberg u jejich společnosti zřídil účet, nemohl jakkoliv komentovat." První citace, že banka zprávu odmítá, byť nechce zřízení účtů komentovat, dle mého nějak nesedí... A jedná o slovo/a proti slovu, pokud tedy investigativci z ihnedu nepředpokládají, že by se jinak vrchní globalizátoři po skautsku ke všemu přiznali...

Pokud vím, tak informace o těžbě strategické suroviny lithia a o podpisu memoranda s pochybnou australskou firmou ministrem z ČSSD nebyly žádnou fakenews... Pokud ano, pak nerozumím, že se jí zabývala i naše vláda...

Ovšem Bakaloviny a vědec Drahoš mají jasno: stejně jako kauza lithium i informace o Sorosove založení bankovního účtu v ČR jsou jasným proruským fakenews a snahou ovlivnit volby... Naštěstí nám pan vědec, který sic nemá důkazy, ale ani pochyby o ovlivňování voleb u nás, sdílel na svém webu seznam nepohodlných webů EUropských hodnot, ačkoliv je, coby zdroj, neuvedl: Drahoš sdílí seznam nepohodlných webů EUropských hodnot - za zdroj se stydí?

A hle! Aeronet tam je. Takže je to jasné jako facka. Fakenews jak vyšité. "Mají pravdu, soudruzi."

Tomáš Vyoral
Divadelník, písničkář, básničkář, sportovec, čitatel, pisatel, cestovatel, degustovatel, PRista, nevěřící Tomáš, který tuší, že pravda se neleskne a netřpytí...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.12.2017 20:31

Šlechtické tituly byly zrušeny T.G.Masarykem krátce po vzniku ČSR.Takže se nejedná o žádného knížete,ale o nedoučeného hajného.Vezměte to na vědomí,pane Vyorale,a titulujte to degenerované stvoření tak,jak si skutečně zasluhuje.Pokud je pravdivá zpráva o založení účtu Sorosem,tak se v každém případě jedná o pokus o ovlivnění prezidentských voleb.Podle toho by se mělo se Sorosem zacházet.Maďaři ho vymetli a tak to zkouší tady.V tomto státě sežene dostatek vlastizrádců,stačí je řádně zaplatit.To už jeho"neziskovky"nepracují podle jeho not?


 
Přišla krizka na fašistického diktátora Francisca; nabalzámovaný vrah Francisco Frank bude odstraněn z Údolí padlých, aby mohly v klidu navěky spát tisíce oběti jeho vraždění, které leží v okolních hrobech

Přišla krizka na fašistického diktátora Francisca; nabalzámovaný vrah Francisco Frank bude odstraněn z Údolí padlých, aby mohly v klidu navěky spát tisíce oběti jeho vraždění, které leží v okolních hrobech

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě, proto též přišla krizka na fašistického diktátora Francisca; zbytek nabalzámovaného vraha Francisca Franka tak bude novým socialistickým premiérem Sánchezem brzy odstraněn z Údolí padlých, aby konečně mohly v klidu navěky spát tisíce oběti jeho vraždění, které leží v okolních hrobech. Ale začněme od počátku, tedy od vládní porážky Mariana Rajoye rovněž pro jeho šílenou korupci…

Omluvte se Vietnamu, vyzývá Zaorálka předseda Česko-vientamské společnosti, kterého za řeči o zločincích nyní bombardují rozhořčení Vietnamci

Omluvte se Vietnamu, vyzývá Zaorálka předseda Česko-vientamské společnosti, kterého za řeči o zločincích nyní bombardují rozhořčení Vietnamci

Předsedovi Česko-vietnamské společnosti Marcelu Winterovi došla trpělivost a oznámil, že protestuje jménem Česko-vietnamské společnosti a mnoha Vietnamců žijících v ČR i ve Vietnamu, kteří jej o to požádali, proti veřejnému paušálnímu hanobení všech Vietnamců exministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem. Ten totiž na čtvrtečním jednání sněmovního zahraničního výboru prohlásil, že Vietnam je organizovaný zločin a bezpečnostní riziko prvního řádu.

Kádrovácké sekty řádí čím dál více, zírá Petr Žantovský. A teď na to ještě mohou čerpat granty z ambasády USA. Nadace Michaela Kocába, Evropské hodnoty, kdopak bude další?

Kádrovácké sekty řádí čím dál více, zírá Petr Žantovský. A teď na to ještě mohou čerpat granty z ambasády USA. Nadace Michaela Kocába, Evropské hodnoty, kdopak bude další?

TÝDEN V MÉDIÍCH Velvyslanectví Spojených států v Praze vyhlásilo speciální grantový program zaměřený na boj s dezinformacemi v České republice a na omezení jejich negativního vlivu, a proto hledá spolupracovníky, kteří budou schopni rozlišovat pravdivost zpráv v médiích. Petr Žantovský si v té souvislosti všímá, kdo všechno a na co dostává peníze z americké ambasády. Zabývá se i poměrně bouřlivými ohlasy v médiích na udělování Krameriovy ceny za nezávislou žurnalistiku, jejichž podstatu vystihl slovenský vnitropolitický komentátor Peter Tóth.

Elvíra Charunová: Němečtí novináři se omluvili ruskému týmu. Ruský tým s jistotou porazil

Elvíra Charunová: Němečtí novináři se omluvili ruskému týmu. Ruský tým s jistotou porazil

Němečtí novináři se omluvili ruskému týmu. Ruský tým s jistotou porazil Egypt a prakticky si zajistil svůj postup do play-off mistrovství světa. Tento úspěch nadchl zahraniční média: Němci se ruským hráčům omluvili za negativní materiály, Španělé porovnali hru svěřenců Stanislava Čerčesova s ​​vynikajícím baletem, Angličané uznali, že místní obyvatelé nejsou nebezpečnými grázly a Američané se káli za mylnou představu o Rusku jako bezútěšné zemi.

Poslední domácí zprávy